Статьи

Google Fuchsia OS, заміна Android, тепер доступна усім бажаючим

Сьогодні сталося те, на що ніхто не міг навіть сподіватися. Операційна система Google Fuchsia OS, яка в недалекому майбутньому повинна стати заміною Android для смартфонів, стала доступна для тестування всім бажаючим. Більш того, для її встановлення не потрібно смартфон, планшет або будь-якої іншої гаджет, тому як особисто ознайомитися з нею можна прямо в веб-браузері. Найкраще використовувати Chrome, тому що в ньому вона гарантовано працює коректно.

Вихідний код операційної системи Fuchsia OS, створеної компанією Google для заміни Android в недалекому майбутньому, був викладений на GitHub. Важливо зауважити, що мова йде не про роботу якихось хакерів, а про офіційні представників американської корпорації, які з якихось причин не стали повідомляти про це громадськості. Дякувати за знахідку потрібно журналістів з Android Community, які зуміли виявити нову ОС у вільному доступі і повідомили про це всьому світу.

В основі Google Fuchsia OS лежить ядро ​​Meganta, яке створено таким чином, щоб операційна система могла без будь-яких складнощів працювати на смартфонах, планшетах, ноутбуках, комп'ютерах, телевізора, смарт-годинах і будь-яких інших гаджетах, які відповідають мінімальним системним вимогам. Більш того, як показав практично досвід, її можна запустити навіть в рамках веб-браузера, що говорить про її абсолютну перевагу над Windows і macOS.

Компанія Google виклала в мережу лише обмежену збірку Fuchsia OS, тому в ній відсутні багато функцій. Втім, головна мета даного продукту - ознайомити власників сучасних електронних пристроїв, в тому числі які працюють на Android, з новою операційною системою. Хоч сам «пошуковий гігант» і не повідомляє, що дана ОС стане заміною «андроїда», але в цьому впевнені всі експерти.

Демонстраційна система Google Fuchsia OS дозволяє ознайомитися з роботою повідомлень про входять листі, подивитися підбірку кулінарних рецептів (на основі ІІ), а також отримати інформацію про час поїздки на роботу. Крім того, користувачі можуть налаштувати деякі параметри, серед яких - Bluetooth, Wi-Fi, Chromecast, яскравість гучність і інші.

Ознайомча версія новітньої ОС доступна тут .

Приєднуйтесь до нас в Twitter , Facebook , ВКонтакте , YouTube , Google+ і RSS щоб бути в курсі останніх новин зі світу технологій майбутнього.

Новости

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то