Статьи

Google Fuchsia OS, заміна Android, тепер доступна усім бажаючим

Сьогодні сталося те, на що ніхто не міг навіть сподіватися. Операційна система Google Fuchsia OS, яка в недалекому майбутньому повинна стати заміною Android для смартфонів, стала доступна для тестування всім бажаючим. Більш того, для її встановлення не потрібно смартфон, планшет або будь-якої іншої гаджет, тому як особисто ознайомитися з нею можна прямо в веб-браузері. Найкраще використовувати Chrome, тому що в ньому вона гарантовано працює коректно.

Вихідний код операційної системи Fuchsia OS, створеної компанією Google для заміни Android в недалекому майбутньому, був викладений на GitHub. Важливо зауважити, що мова йде не про роботу якихось хакерів, а про офіційні представників американської корпорації, які з якихось причин не стали повідомляти про це громадськості. Дякувати за знахідку потрібно журналістів з Android Community, які зуміли виявити нову ОС у вільному доступі і повідомили про це всьому світу.

В основі Google Fuchsia OS лежить ядро ​​Meganta, яке створено таким чином, щоб операційна система могла без будь-яких складнощів працювати на смартфонах, планшетах, ноутбуках, комп'ютерах, телевізора, смарт-годинах і будь-яких інших гаджетах, які відповідають мінімальним системним вимогам. Більш того, як показав практично досвід, її можна запустити навіть в рамках веб-браузера, що говорить про її абсолютну перевагу над Windows і macOS.

Компанія Google виклала в мережу лише обмежену збірку Fuchsia OS, тому в ній відсутні багато функцій. Втім, головна мета даного продукту - ознайомити власників сучасних електронних пристроїв, в тому числі які працюють на Android, з новою операційною системою. Хоч сам «пошуковий гігант» і не повідомляє, що дана ОС стане заміною «андроїда», але в цьому впевнені всі експерти.

Демонстраційна система Google Fuchsia OS дозволяє ознайомитися з роботою повідомлень про входять листі, подивитися підбірку кулінарних рецептів (на основі ІІ), а також отримати інформацію про час поїздки на роботу. Крім того, користувачі можуть налаштувати деякі параметри, серед яких - Bluetooth, Wi-Fi, Chromecast, яскравість гучність і інші.

Ознайомча версія новітньої ОС доступна тут .

Приєднуйтесь до нас в Twitter , Facebook , ВКонтакте , YouTube , Google+ і RSS щоб бути в курсі останніх новин зі світу технологій майбутнього.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача