Статьи

Google додав нові функції в «Інструменти для веб-майстрів»

як повідомляє видання Search Engine Journal, Google додав у «Інструменти для веб-майстрів» нові функції і корисні звіти.

Перелічимо основні додавання:

У «Інструментах для веб-майстрів» з'явилася функція перевірки файлів Sitemap (Submit Your Sitemap).

У «Інструментах для веб-майстрів» з'явилася функція перевірки файлів Sitemap (Submit Your Sitemap)

Це означає, що тепер вебмастера можуть проводити попереднє тестування файлу Sitemap.xml і виправляти всі помилки ще до індексації сторінок алгоритмами Google.

Оновився і графік даних по Sitemap - тепер він виглядає наступним чином:

Як відомо, створення Sitemap.xml є обов'язковою для будь-якого власника сайту процедурою, адже це найефективніший спосіб продемонструвати Google розташування сторінок на сайті, які повинні бути проіндексовані.

Також в «Інструментах для веб-майстрів» з'явилася нова покращена статистика «битих» посилань.

Також в «Інструментах для веб-майстрів» з'явилася нова покращена статистика «битих» посилань

На графіку, наведеному вище, Google візуально демонструє вебмайстру непрацюючі посилання, які алгоритми пошукача протягом довгого часу знаходили на сайті. Крім того, в новому звіті перераховується до тисячі непрацюючих посилань, а дані по ним можна експортувати в файли Excel або в модулі CVS для подальшої обробки.

Зручно і те, що, клікнувши по непрацююче посилання в звіті, веб-майстер може побачити всі сторінки в глобальній мережі, де присутня ця посилання:

Функція «Управління параметрами» (Parameter Handling) надає вебмайстру можливість виключати небажані URL з індексації. Також нова функція дозволяє додатково включати певні параметри з метою прискорення Google індексації того чи іншого документа:

Додалася функція «Налаштування і зміна адреси» (Settings and Change of Address) - це досить корисна можливість для тих, хто «перебирається» зі старого сайту на новий. У меню «Налаштування» (Settings), розділу «Конфігурація сайту» (Site Configuration) можна налаштувати відображення адреси основного домену: наприклад, www.example.com або example.com. Використання даного функціоналу в поєднанні з 301 перенаправленням або атрибутом rel = "canonical" істотно збільшує шанси сайту на швидку індексацію Google.

Що стосується розділу «Лабораторії» (Labs), то в ньому з'явився оновлений звіт Site Performance, що показує швидкість завантаження сторінок сайту.

Що стосується розділу «Лабораторії» (Labs), то в ньому з'явився оновлений звіт Site Performance, що показує швидкість завантаження сторінок сайту

Поява плагіна +1 спричинило за собою додавання в «Інструменти для веб-майстрів» звіту «Показники +1» (+1 Metrics). У новому звіті транслюються показники соціальних зв'язків, в яких бере участь сайт, в тому числі, і статистика Google+. Метрики звіту дозволяють вебмастеру оцінити аудиторію сайту, кількість кліків по кнопці +1 для контенту сайту, а також вплив соціальної активності на позицію ресурсу в пошуковій видачі.

У звіті «Пошукові запити і CTR» (Search Queries and CTR) тепер відображається статистика по зашифрованим пошуковим запитам. Нагадаємо, що деякий час тому Google перестав надавати вебмастерам дані про пошукові запити за ключовими словами, у випадках коли вони зашифровані протоколом SSL .


Тепер же ці дані (правда, трохи в іншому вигляді) можна знайти в звіті «Пошукові запити і CTR» в «Інструментах для веб-майстрів» від Google.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача