Статьи

Google розробила синтезатор мови нового покоління

Google випустив новий продукт.

Фото: pixabay

Компанія Google розробила синтезатор мови нового покоління Tacotron 2, який заснований на нейромережі. Дана система перетворення тексту в природно чуже мовлення Tacotron 2 справляється з цим завданням ефективніше своїх попередників Tacotron і WaveNet, передає " Новий час ".

Попередні системи генерації мови володіли низкою суттєвих недоліків. WaveNet, наприклад, видавала дуже різкі звуки. Tacotron краще справлявся з інтонаціями, але не міг видавати повноцінний "мовної продукт".

Алгоритм Tacotron 2, який представлений командою розробників Google за участю Джонатана Шена, працює на основі двох нейронних мереж. Друкована версія конвертується в спеціальну Tacotron-спектрограму, в якій розподіляються ритм і наголоси, а слова генеруються в аналогу WaveNet. Крім того, додана система збору даних для навчання нейромережі.

Відзначається, що аудіозапис дійсно схожа на мову живого людина. Темп мовлення звучить вельми переконливо, а основні запинки відбуваються на словах з незвичайним вимовою. Правда, частина слухачів в коментарях стверджує, що деякі слова система вимовляє "ламано".

Поки зразки роботи Tacorton 2 можна прослухати на офіційному сайті Google. Але, швидше за все, ця технологія відразу почне використовуватися в продуктах компанії.

Однією з основних проблем нового алгоритму є відсутність регулювання тону мови. Не можна передбачити, яка фраза буде виголошена піднесено, а яка - грубо.

Тим часом Microsoft заборонила встановлювати Google Chrome . У корпорації зазначили, що програма має бути "унікальним і відмітним".

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Новости

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то