Статьи

Google Desktop - віджети для Windows, які я використовую до сих пір - Інфія

Хочу поділитися зручною програмою, яка економить мені багато кліків кожен день вже більше 3-х років. Це Google Desktop c віджет Gmail і Google Docs. Зараз майже у всіх широкоформатні монітори, а у деяких і не один, тому "жертва" екранного місця виправдовується функціональністю.

Завантажуєте програму Google Desktop з архівом віджетів. Розпаковуєте архів, встановлюєте і запускаєте програму. В налаштуваннях вмикаєте: «бічна панель» і «завжди поверх інших вікон». Встановлюєте віджети шляхом запуску відповідних файлів з розширенням gg - вони будуть з'являтися в бічній панелі.

Ось деякі улюблені мною Віджети:

Ось деякі улюблені мною Віджети:

1. Віджет Gmail. Він полнофунціонален, всі базові функції поштового клієнта завжди на виду і на відстані одного кліка - можна: відповідати, шукати, писати нові листи, переглядати листування, переглядати будь-які папки. Коли в Gmail з'являється новий лист, воно автоматично з'являється в віджеті. Це дуже зручно і скорочує дуже багато кліків при активній роботі в Gmail - існування на вашому комп'ютері Google Desktop вже виправдовується тільки цим віджетом.

Я навіть перенаправив свою корпоративну пошту на Gmail. Якщо користуватися тільки Outlook, часто про листи дізнаєшся не відразу. Потрібно завжди що б він запущений і потрібно кожен раз його відкривати, щоб прочитати лист.

З січня 2014 року цей гаджет перестав працювати. Якщо хто знайде спосіб як зробити що б він заробив обов'язково напишіть в коментарі.

2. Віджет Google Calendar. Можна створювати заходи в один клік: «Створити нове захід» і написати, наприклад, «Вечеря з Михайлом завтра в 11.00». Віджет розпізнає час і слово «завтра» і правильно додасть захід у календар Google. Якщо натиснути на «Перегляд календаря», то він відкриється в барузер. Цей календар природно, синхронізується з вашими Android пристроями.

3. Віджет Google Docs. Можна відкривати шукати, завантажувати і створювати документи. Остання функція потряла працездатність, але це легко виправити.

ставимо розширення для Firefox - Redirector і створюємо в його настройках правило:
Example URL: https://docs.google.com/MiscCommands?command=newdoc
Include Pattern: https://docs.google.com/MiscCommands?command=newdoc
Redirect To: https://docs.google.com/document/create
Pattern Type: Wildcard

4. Віджет Search дозволяє здійснювати пошук всюди і з великою кількістю опцій.

Віджет Search дозволяє здійснювати пошук всюди і з великою кількістю опцій

5. Інші віджети: годинник, курси валют, новини, RSS-віджети, калькулятор, погода, картинки, системні монітори, файл-менеджери. Я додав їх в архів - раптом кому знадобляться. До закриття для панелі було розроблено безліч різноманітних віджетів (хоч в більшості і непотрібних), але всі вони так само канули в лету і навіть знайти їх вже проблематично.

З усіх мені потрібен Віджет «Погода», але він перестав працювати - якщо хто відновить його працездатність або знайде заміну, то буду вдячний. Якщо відкрити файл віджет в блокноті, то там можна відредагувати код - він більш менш простий.

Google Desktop втратила підтримку і стала недоступна для скачування 14 вересня 2011. Підтримка та розробка віджетів для Windows 7 так само була згорнута, але там і ніколи не було по справжньому юзабельних віджетів. І зараз, здається, на Великих Комп'ютерах немає подібних програм - хоча, як показав Android, гаджети-віджети це зручно.

Якщо ви знаєте ще подібні програми напишіть в коментарях.

Com/MiscCommands?
Com/MiscCommands?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача