Статьи

Годинники на робочий стіл Windows 7 - встановити, красиві, великі, аналогові, електронні

 1. види
 2. аналогові
 3. цифрові
 4. Установка годин з пункту меню «Гаджети»
 5. Відео: Віджети на робочий стіл
 6. переваги

Годинники на робочому столі - безсумнівно, один з найбільш важливих і використовуваних елементів основного екрану системи Windows 7.

З їх допомогою можна дізнатися час, день тижня, місяць, дату, погодні умови в конкретному місті і, в деяких випадках, іншу корисну інформацію. Також існує можливість встановити будильник або таймер.

Крім стандартного годинника, встановлених в кожній операційній системі, можна використовувати сторонні додатки (їх називають гаджетами), які дозволяють користуватися додатковими можливостями і милуватися оригінальним дизайном.

види

Годинники на робочий стіл в Windows 7 бувають різних типів. Так як загальний принцип їх дії однаковий, і грунтується він на програмній оболонці, відмінності криються лише в зовнішньому вигляді і варіанті виконання.

Так як загальний принцип їх дії однаковий, і грунтується він на програмній оболонці, відмінності криються лише в зовнішньому вигляді і варіанті виконання

Фото: годинник на моніторі

Як правило, користувачі роблять вибір на користь того гаджета, оформлення якого добре поєднується з інтерфейсом його робочого столу, а також надає зручний доступ до часу.

аналогові

Знайомі всім ще з дитинства - показують час за допомогою стрілок. До їх переваг можна віднести легке сприйняття користувачем і звичний для ока вид. На комп'ютері вони можуть як просто відображати час, так і мати стилізовані під додаткові циферблати індикатори навантаження центрального процесора і оперативної пам'яті.

На комп'ютері вони можуть як просто відображати час, так і мати стилізовані під додаткові циферблати індикатори навантаження центрального процесора і оперативної пам'яті

Фото: аналоговий годинник

Деякі різновиди можуть відображати дату в стилі класичних наручних аналогового годинника. Такі гаджети добре підійдуть для консервативних користувачів, а також для любителів мінімалізму.

цифрові

Набагато більш популярні і поширені серед користувачів операційної системи Windows 7 години, які, крім точного часу, можуть відображати багато іншої корисної інформації. Найчастіше можна налаштувати або відключити показ непотрібних відомостей, залишивши тільки найважливіше, щоб не відволікатися.

Найчастіше можна налаштувати або відключити показ непотрібних відомостей, залишивши тільки найважливіше, щоб не відволікатися

Фото: цифровий годинник

Такі гаджети мають настроюється колір цифр, змінюваний розмір та інші параметри, які дозволяють налаштувати їх під свої потреби. У мережі можна відшукати величезну різноманітність оформлень цифрових годин, які будуть гармоніювати навіть з самими сміливими оформленнями робочого столу. Потрібно лише тільки пошукати!

Установка годин з пункту меню «Гаджети»

Для того, щоб встановити гаджет годин, не буде потрібно багато часу.

Здійснюється це дію всього в кілька послідовних кроків:

 1. перебуваючи на робочому столі, клацніть правою кнопкою миші по вільному простору;
 2. в діалоговому вікні виберіть пункт «гаджети»;

  Фото: робочий стіл

 3. після виконання попередньої дії відкривається вікно, яке містить піктограми доступних для установки гаджетів;
 4. виберіть сподобався гаджет, після чого клікніть на нього два рази поспіль, або клацніть правою кнопкою миші і виберіть пункт «встановити»;
 5. підтвердіть дію;
 6. дочекайтеся закінчення установки.

Після виконання останнього кроку на робочому столі з'явиться зображення гаджета. Навівши на нього курсором миші, можна відкрити вікно параметрів, щоб налаштувати функціонал на свій смак. Також при наведенні відображається панель зміни розміру і перетягування.

Також при наведенні відображається панель зміни розміру і перетягування

Фото: вікно меню гаджетів

Спочатку в меню «Гаджети» знаходиться всього один гаджет годин. Для деяких користувачів досить і встановленого додатка, але багато хто прагне спробувати різні варіант.

Для того, щоб розширити доступний асортимент, необхідно завантажити вподобаний варіант з Інтернету, після чого встановити його. Після установки новий гаджет буде доступний в вищезгаданому вікні.

Відео: Віджети на робочий стіл

Гаджет годинник PricedownClock

Досить цікавим і багатофункціональним є гаджет годин під назвою PricedownClock.

Він володіє відразу декількома перерахованими нижче перевагами:

 1. гнучкі настройки, за допомогою яких можна не тільки налаштувати зовнішній вигляд, але і включити або відключити відображення секунд, а також змінити розмір, формат часу і стиль написання дати;
 2. кілька доступних на вибір стилів оформлення і більше сотні різних кольорів;
 3. настроюється підсвічування для створення 3d-ефекту з регульованою інтенсивністю і кольором.

Фото: гаджет PricedownClock

Крім зазначених переваг, ці електронні текстові годинник відрізняються невеликою вагою і наявністю відразу кількох шрифтів, що йдуть в комплекті. З їх допомогою можна задати гаджету будь-який бажаний вид.

Під час роботи додаток практично не навантажує операційну систему, дозволяючи з комфортом користуватися комп'ютером і стежити за часом.

переваги

Переваги гаджетів-годин для Windows 7 численні і незаперечні.

Ось тільки деякі з переваг, через які варто їх спробувати:

 1. низька вага і мале споживання ресурсів системи;
 2. неймовірно широкий асортимент різних забарвлень, оформлень і стилів, завдяки яким будь-який користувач зможе задовольнити свої побажання;
 3. зручність використання - гаджет можна налаштувати таким чином, щоб він відображався поверх вікон;
 4. проста установка, яка зажадає декількох натискань кнопки миші і пару секунд очікування.

Проблеми з даними на iphone. Читайте статтю, відновлення даних iphone .

Відновлення даних з жорсткого диска MAC OS. Як зробити? відповідь тут .

Відновлення даних з SSD диска. Детальніше далі .

Багато користувачів операційної системи Windows 7 вже встановили на робочий стіл великий аналоговий або електронний годинник, і нітрохи не пошкодували про це! Вони переконалися в тому, що за допомогою годинника для Windows 7 можна дізнатися не тільки час і дату, а й погоду в будь-якій точці світу, і навіть найсвіжіші новини. Зручно, чи не так?

Задумайтесь прямо зараз про те, щоб перетворити ваш інтерфейс і зробити його більш насиченим та інформативним завдяки стильним гаджетам. Почніть прямо зараз!

Як зробити?
Зручно, чи не так?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача