Статьи

Гідрометеоцентр в кишені: прогноз погоди на Android

  1. програми
  2. віджети

Прогноз погоди в смартфоні - штука якщо не найбільш популярна, то напевно одна з найпопулярніших

Прогноз погоди в смартфоні - штука якщо не найбільш популярна, то напевно одна з найпопулярніших. Практично кожен виробник, потрудившийся зробити власну оболонку, додає в неї незмінний віджет з погодою і / або годинами, і при цьому в Google Play можна знайти масу самостійних додатків - від різних ресурсів, з різною функціональністю і схемою поширення. І при цьому, якщо судити за статистикою завантажень, з популярністю у них теж все в повному порядку.

програми

Тут зібрані найбільш популярні (або актуальні для вітчизняного користувача) додатки, у яких основна функціональність реалізована у вигляді самостійної програми, а віджет (якщо такий існує) лише надає швидкий доступ до найбільш затребуваною інформації.

1Weather (Free / paid, $ 1.99)

Додаток показує поточну температуру в рядку повідомлень (можна вибирати між реальною і «як відчувається»), а якщо її потягнути вниз, то в меню буде панель з короткими відомостями про поточну погоду. По кліку на ній відкривається основне меню програми - з детальними відомостями на сьогодні, прогнозом погоди на тиждень, повідомленнями про прийдешню негоді (на жаль, тільки для США і Канади), ймовірності випадання опадів, часу сходу і заходу і т.д. Також є віджет 2х2, проте велика кількість інформації в ньому і нетрадиційний спосіб подачі ускладнює його сприйняття.

Безкоштовна версія показує текстову рекламу, позбутися від неї можна, заплативши $ 1.99 за pro-версію. Інформація береться у CustomWeather Inc.

AccuWeather for Android (Free / paid, 24 грн.)

)

Дуже популярний ресурс, чий сервіс можна знайти на безлічі самих різних пристроїв. AccuWeather for Android пропонує віджет 4х1, в якому виводиться досить повна інформація про поточну погоду. При натисканні на віджет відкривається власне сам додаток, головний екран якого поділений на дві частини: у верхній виводиться температура / хмарність, в нижній - більш докладна інформація про вітер і опади. Верхня частина скролліруется, що виводить на екран погодинний прогноз. На наступній вкладці знаходиться прогноз на 15 днів, причому натискання на будь-який з днів в загальній стрічці відкриває спливаюче вікно з детальною інформацією. Також є інтеграція з Google Maps, плюс відеопрогнози для різних регіонів світу.

Загальна дуже хороше враження від програми трохи псує баннер, присутній на всіх екранах в безкоштовній версії.

Gismeteo Weather Forecast LITE (Free)

Одне з небагатьох програм, які можуть похвалитися інтерфейсом не тільки російською, а й українською мовою. Gismeteo пропонує два віджету - 2х1 і 4х1. У широкого віджета є два варіанти, що відображається: прогноз на 4 дні вперед і на зараз, причому в другому випадку кількість виведених відомостей нічим особливим від зменшеного віджета не відрізняється.

Головне вікно розділене на дві зони, в нижній виводиться стрічка з дуже коротким прогнозом (на добу або на тиждень вперед), у верхній відображається розширений прогноз на обраний період часу. Втім, назвати його «розширеним» виходить лише з певною натяжкою: крім температури, хмарності, вологості, тиску і даних про вітер, більше нічого користувач не побачить.

Як і у інших додатків, можна запам'ятовувати кілька локацій, причому Gismeteo виявилося в числі тих небагатьох, хто зміг визначити місце розташування користувача при вимкненому GPS.

Go Weather (Free)

Додаток додає віджет (доступні розміри: 2х1, 4х1, 4х2). Також може запускатися як звичайна програма, показуючи детальні відомості на тлі красивих живих шпалер (внизу екрану при цьому розташовується скролліруемая стрічка з коротким прогнозом на 9 днів вперед, а якщо її витягнути наверх, з'явиться більш детальне вікно - з погодинним прогнозом, графіком температур і т . Д.). Вміє показувати поточну температуру в рядку повідомлень. Як і інші програми під брендом «Go ...», підтримує систему змінних скінів - як для основної програми, так і для віджета. Джерело даних розробник не розкриває, називаючи її «найбільшою мережею професійних метеостанцій в США і по всьому іншому світу».

Meteoprog (Free)

Досить популярний в Україні сервіс прогнозу погоди Meteoprog.UA також має свій додаток для Android, проте воно справляє враження кілька сирого продукту. Так, при виборі пункту меню «Новини» додаток просто закривається, при першому запуску визначення місця розташування вироблялося на подив довго, при кожному перемиканні режимів на частку секунди вискакує абсолютно зайве віконце з попередженням «Зачекайте, йде отримання даних», а системна кнопка «Назад» не закриває додаток, а повертає вас на попередню сторінку (для виходу доводиться використовувати кнопку Home).

У головному вікні показується детальний прогноз на сьогодні, свайпом вліво-вправо можна перемикатися між днями. Крім того, можна переключитися в режим «на 3 дні» і «на 2 тижні», де вибір будь-якого з днів відкриває його детальну сторінку. Також є вікно «Вибране», де можна складати список з цікавлять вас міст. У комплекті з додатком йде віджет 4х1, який показує інформацію про погоду на поточний момент.

The Weather Channel (Free)

The Weather Channel   (Free)

Один з найпопулярніших метеосервісов, про що красномовно говорить статистика Google Play (майже чверть мільйона оцінок, кількість завантажень - від 10 до 50 млн.). The Weather Channel пропонує на вибір 3 різних віджета (1х1, 2х2 і 4х1). У найменшому поміщається тільки іконка сонечка і поточна температура, у великому до них додається назва міста, дані про вітер і температурі «як відчувається». У широкої версії - короткі відомості про поточну погоду та прогноз на найближчу добу. Дизайн віджетів особливою красою не блищить, як, власне, і основне вікно програми - його основна перевага не зовнішній вигляд, а функціональність.

Для поточної локації може відображатися як відомості про погоду в даний момент, так і прогнози - погодинної, на 3 і на 10 діб вперед. Інтерфейс тільки англійський, при цьому деякі слова все ж проскакують російською. Додавати нові міста можна не тільки пошуком, але і вибираючи їх на карті - в додаток вбудована підтримка карт Google Maps, на яких в окремому шарі виводяться всі населені пункти, для яких можна отримати прогноз. З мультимедійних можливостей, які деякі розробники чомусь люблять додавати в такі додатки, тут спостерігається сервіс iWitness, в якому представлені призначені для користувача фото і відео.

Yahoo! Погода (Free)

У додатку є два віджету - 2х2 і 1х1, після натискання на які викликається головне вікно програми. У ньому (і в великому віджеті) в якості фонових зображень використовуються фотографії з Flickr, в маленькому віджеті - тільки інформація про погоду (на вибір - поточної або на завтра). У Yahoo! Погода є російський інтерфейс, проте за запитом «Київ» були знайдені тільки місцевості на території Росії, столиця ж України виявилася тільки по пошуковому запиту «Kiev». Є можливість входу під обліковим записом Yahoo !, а також визначати погоду для поточного місцезнаходження користувача.

У головному вікні в портретній орієнтації екрану поверх фонової картинки виводяться два невеликих вікна - з поточної погодою і температурним прогнозом на наступні 4 дні, в альбомної - виводиться розширена інформація на поточний день (час сходу / заходу, тиск, точка роси, видимість, сила і напрямок вітру і т.д.). Інформація береться, судячи з усього, зі служби The Weather Channel.

Яндекс.Погода (Free)

Погода   (Free)

Програма представляє собою верх мінімалізму - з налаштувань у «Яндекс.Погода» присутній тільки вибір міста, а в головному вікні програми є вибір з двох варіантів прогнозу: «на сьогодні» і «на тиждень» (до речі, в другому випадку прогноз виводиться на 9 днів вперед). При цьому виглядає все дуже наочно (колір фону, до речі, відповідає поточній температурі), в достатку цифр і позначень не плутати - в цілому зручність використання у програми помітно вище середнього. У додатку є два віджету - 2х1 і 4х1 (в першому випадку відображається лише місто, опади і температура сьогодні / завтра, у другому додаються відомості про вітрі, тиску і час останнього оновлення). Інформація, судячи з усього, надається службою Foreca.

віджети

Під ними в цій статті будемо мати на увазі погодні додатки, у яких основна (а часто взагалі вся) функціональність зосереджена в віджети робочого столу. Часто вони об'єднані разом з годинником / будильником. Таких додатків ще більше, ніж повноцінних програм, тому охопити всі їх різноманіття не будемо і намагатися, а розповімо лише про декілька найбільш цікавих.

3D Digital Weather Clock (Free)

Простий віджет «годинник + погода». При натисканні на іконку опадів відкривається сторінка прогнозу на 4 дні. Додаток безкоштовне, у вікні прогнозу і деяких сторінках налаштування показується реклама. Крім 3D Digital Weather Clock, у цього розробника є ще й MIUI Digital Weather Clock - дуже схожий по функціональності, але трохи інший по дизайну віджет.

Animated Weather Widget, Clock (Free / paid, 40 грн.)

Одне з численних додатків, що імітують знаменитий віджет з HTC Sense UI (крім розміру 4х2, є і мініатюрний, 2х1 - без годинника). Головна відмінність від інших - після натискання на нього відкривається головне вікно, виконане у вигляді симпатичної анімованої панорами, де скроллингом можна переходити між прогнозами на найближчий час. На статичних скріншотах цього не передати, але вживу виглядає дійсно симпатично, хоча на слабких смартфонах цілком може і пригальмовувати. На віджеті може показуватися не тільки поточна температура, а й прогноз - на сьогодні / завтра / післязавтра. У платній версії відсутня реклама, плюс показується «повний прогноз» - чи варто це цілих 40 грн, питання складне.

Beautiful Widgets (Paid, 20.27 грн)

Одне з найвідоміших програм такого плану пропонує не тільки набір системних міні-віджетів, але і великий (від 2х1 до 5х3) віджет «годинник + погода», і окремий погодний віджет. Можна подивитися прогноз на найближчі 5 днів, постачальник інформації - Google або Accuweather, на вибір. Є підтримка змінних скінів, погодна анімація (доступна у вигляді окремого безкоштовного доповнення ). Мабуть, саме Beautiful Widgets є найбільш популярним додатком такого плану, про що красномовно говорять цифри завантажень в Google Play (1-5 млн. Для платної програми - це вражаючий показник).

Fancy Widgets (Free / paid, 21.87 грн.)

Додаток містить набір віджетів - як окремих для годин і погоди, так і спільних. Постачальники інформації - Google і AccuWeather, підтримується система змінних скінів. В цілому виглядає як полегшена версія Beautiful Widgets з безкоштовною версією. Купити повну версію можна за допомогою Fancy Widgets Unlocker - в неї додаються додаткові постачальники прогнозу (WeatherBug, MSN Weather і The Weather Channel), підтримка декількох локацій для годин і погоди, додаткові варіанти віджетів і розширені настройки.

HD Widgets (Paid, 16.08 грн)

Додаток дуже схоже на Beautiful Widgets. У комплекті набір віджетів різних розмірів, як для смартфонів (1х1 - 4х4), так і для планшетів (8х1 - 3х5). Є як загальний віджет «годинник + погода», так і набір системних перемикачів. Відрізняється багатими налаштуваннями, що дозволяють змінити практично кожен елемент віджета. Постачальники прогнозу погоди - AccuWeather, WeatherBug, Weather Underground і Google.

Snowstorm weather widget (Free)

Чи не єдиний чисто погодний віджет, без всяких «бонусів» на кшталт годин, рівня заряду і т.д. Є кілька розмірів, від 1х1 до 4х2. При натисканні на віджет відкривається вікно з детальним прогнозом на 9 днів (з розбивкою на час доби для кожного з них). Виглядає віджет помірно строго, без особливих надмірностей - так що він може стати непоганим варіантом в разі, коли віджет з годинником у вас вже є і міняти його ви не збираєтеся.

World Weather Clock Widget (Free)

Набір віджетів різних розмірів (від 1х1 до 4х2). У кожен з них розробник постарався вмістити максимум інформації, через що вони виглядають хоч і інформативними, але відчутно перевантаженими. Місцезнаходження можна задавати вручну або використовувати автоматичний пошук по GPS. Натискання на віджет викликає прогноз на найближчі 5 днів, крім того, можна переключатися в режим карти, де показується погода в найближчих до вас містах.

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.