Статьи

Генерація, настройка лидов в Facebook

сторінка
Виберіть Сторінку Facebook для просування.
сторінка Facebook
Yurа Slivchuk
управління
Ви погодилися з умовами Facebook щодо реклами для лидов для цієї сторінки.
умови

Facebook надає функцію показу рекламних одиниць, що дозволяють користувачеві Facebook повідомляти вам свою адресу електронної пошти або іншу інформацію користувача ( «Реклама для генерації лідів»). Натиснувши «Прийняти» і використовуючи цю функцію, ви погоджуєтеся з нижченаведеними:

А. Ви особисто несете відповідальність за забезпечення відповідності всієї Реклами для генерації лідів, відправленої вами, умов ППО (визначення див. Нижче, в тому числі Правилами рекламної діяльності на Facebook, розташованим за адресою https://www.facebook.com/policies/ads , Які включають в себе Політику реклами для генерації лідів і Правила платформи Facebook, розташовані за адресою https://developers.facebook.com/policy/), а також чинним законодавством, правилами і нормами (включаючи необхідне надання інформації користувачам Facebook). Якщо ви приймаєте ці умови від імені третьої особи, ви підтверджуєте і гарантуєте наявність у вас, як відповідального представника, повноважень на використання такої функції від імені цієї особи і зобов'язує його виконувати дані умови.

Б. Ви забезпечує включення в кожну таку Рекламу для генерації лідів наступних даних для користувачів Facebook: (i) всіх даних і механізмів вибору, необхідних і достатніх для дотримання чинного законодавства, правил і норм, в тому числі всіх необхідних умов пропозиції, що просувається в Рекламі для генерації лідів (наприклад, критеріїв відповідності вимогам, терміну дії або обмежень використання) ( «Умови пропозиції»); (Ii) ясного і чіткого роз'яснення того, що якщо користувач відправляє вам дані через Рекламу для генерації лідів, такі дані регулюються вашою політикою конфіденційності; і (iii) посилання на вашу політику конфіденційності. Ви також гарантуєте що цільовою аудиторією Реклами для генерації лідів НЕ будуть неповнолітні користувачі.

В. «Дані реклами для генерації лідів» - це інформація, що відправляється вам користувачем Facebook за допомогою Реклами для генерації лідів, яка може складатися з ел. адреси цього користувача Facebook і будь-якої додаткової інформації користувача.

Г. Ви будете використовувати Дані реклами для генерації лідів строго відповідно до цих умов, Правилами рекламної діяльності на Facebook, вашою політикою конфіденційності, будь-якими Умовами пропозиції, згодами, додатковими умовами, з якими погоджується користувач Facebook при наданні Даних реклами для генерації лідів за допомогою Реклами для генерації лідів; чинним законодавством, правилами і нормами (в тому числі всіма застосовним законами про конфіденційність даних, рекламі, телемаркетингу і іншими законами, включаючи у відповідних випадках Закон про захист споживачів послуг телефонного зв'язку 1991 г. (Telephone Consumer Protection Act) і підзаконні акти 47 USC § 227 і 47 CFR § 64.1200, Правила продажу телемаркетингу (Telemarketing Sales Rule), 16 CFR частина 310, Закон про обмеження розсилки незапрошених порнографічних і маркетингових повідомлень 2003 г. (Controlling the Assault of Non-Solicited Pornography and Marketing Act) і підзаконні акти 15 USC § 103 і 16 CFR част 316. Якщо ви збираєте Дані реклами для генерації лідів від імені рекламодавця, ви маєте право використовувати або передавати такі Дані реклами для генерації лідів тільки від імені такого рекламодавця і не маєте права доповнювати або об'єднувати їх з будь-якими іншими даними іншого рекламодавця.

Д. Ви ні за яких обставин не маєте права продавати Дані реклами для генерації лідів або передавати їх за винятком випадків, прямо передбачених в наступному реченні. З урахуванням вашої політики конфіденційності, справжніх умов, будь-яких Умов пропозиції і за умови дотримання вами чинного законодавства, правил і норм Facebook не забороняє вам передавати Дані реклами для генерації лідів Афілійованій особі, франшизоодержувачу або третій стороні, що діє виключно від вашого імені, для досягнення мети збору Дані реклами для генерації лідів (зазначеної користувачеві при зборі даних). Передаючи Дані реклами для генерації лідів Афілійованій особі, франшизоодержувачу або третій стороні, яка діє від вашого імені, ви робите це на свій власний ризик і повинні забезпечити, щоб таке Афілійовану особа, франшизоодержувач або третя сторона дотримувалися справжні умови і згідно з усіма законами, правила і норми . «Афілійована особа» - юридична особа, яка прямо чи опосередковано володіє або контролює, належить або контролюється або перебуває у спільній власності або під спільним контролем з вами.

Е. Ви будете застосовувати відповідні технічні та організаційні заходи для захисту Даних реклами для генерації лідів від випадкового або незаконного знищення або випадкової втрати, зміни, несанкціонованого розкриття або доступу, що забезпечують рівень захисту, відповідний небезпеки, властивою обробці і природі захищаються. Дані реклами для генерації лідів можуть надаватися вам за протоколами, зазначеним Facebook (в тому числі через наші інтерфейси API), і при використанні таких протоколів ви зобов'язані дотримуватися Правил платформи Facebook.

Ж. Facebook має право змінити, призупинити, закрити доступ до функції Реклами для генерації лідів в будь-який момент. Ви можете відмовитися від використання функції Реклами для генерації лідів в будь-який момент.

Використання вами функції Реклами для генерації лідів регулюється цими умовами. Вони не замінюють умов, які можна застосувати до придбання рекламного реєстру у Facebook (які включають крім іншого Керівництво Facebook з реклами), які продовжують діяти щодо вас. Функція Реклами для генерації лідів є частиною Facebook згідно з Положенням про права та обов'язки Facebook (https://www.facebook.com/legal/terms, «ППО»), і використання вами цієї функції розглядається як використання вами Facebook і як дії щодо Facebook. У разі будь-якого явного невідповідності між цими умовами і ППО дані умови будуть мати переважну силу тільки щодо використання вами функції Реклами для генерації лідів і тільки в рамках цієї невідповідності. Facebook залишає за собою право контролювати чи перевіряти дотримання даних умов і періодично оновлювати їх. Якщо ви продовжуєте використовувати цю функцію, це означає, що ви погоджуєтеся зі зміненими правилами.

Дата останньої зміни 4 лютого 2016 р

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача