Статьи

Генерація лідів. Ще один спосіб збільшити продажі в інтернеті

  1. Що таке «генерація лідів»?
  2. Що ж робити, щоб вирішити проблему?

Технічний прогрес не стоїть на місці, і це позначається на всіх сферах життя суспільства. Не оминуло стороною це явище і продажу. Сьогодні важко знайти фірму, яка пропонує товари або послуги, і не має свого сайту в інтернеті. Пророчі слова Б. Гейтса «У майбутньому на ринку залишиться два види компаній: ті, хто в Інтернет і ті, хто вийшов з бізнесу», сьогодні перетворюються в звичайну дійсність.

І адже, правда, більшість з нас (рядових споживачів) перш ніж купити товар або замовити послугу «заходять» в інтернет і дивляться інформацію про цікаві їхніх речах, і тільки потім вирішують, де і що вони будуть купувати.

Що таке «генерація лідів»?

Конкуренція на ринку юридичних та бухгалтерських послуг в даний час величезна, і щоб зайняти нішу серед маси конкуруючих організацій компаніям доводиться шукати все нові і нові способи формування клієнтської бази. Все більшу популярність в цій сфері відіграє залучення потенційних клієнтів за допомогою свого сайту. Професійною мовою інтернет-маркетологів це називається генерація лідів.

За своєю суттю, генерація лідів - це збір інформації про відвідувача сайту, з метою його конверсії в покупця або замовника. Наприклад, людина, заходячи на сайт, нічого не набуває, але проходячи реєстрацію на ресурсі, залишає свої контактні дані (номер телефону, адреса електронної пошти, відомості про розшукуваних послуги або товари). Ця інформація потрапляє до менеджерів з продажу, які, використовуючи її, намагаються продати свої послуги або товари.

Правда, в цьому процесі є одна складність - далеко не всі покупці просто так залишають відомості про себе. Часто їх потрібно підштовхнути до цього, зацікавити пропозицією, а з огляду на конкуренцію в сфері надання юридичних та бухгалтерських послуг зробити це часом не так вже й просто.

Що ж робити, щоб вирішити проблему?

Основними способами залучення є реклама та інформаційні матеріали про користь і вигоду використання послуг або придбання товарів. Однак рекламувати, наприклад бухгалтерські послуги, в інтернеті дуже затратно, а теоретичні матеріали (особливо по бухгалтерії) інтересу не викликають.

Для вирішення такої проблеми (а з нею можуть зіткнутися сайти будь-яких компаній, що надають бізнес-послуги) потрібно використовувати нестандартні методи.

Одним з таких є розміщення на сайті сервісу з підготовки документів для реєстрації ТОВ та ВП. Причому зробити цей сервіс (особливо на початковому етапі) потрібно безкоштовним.

Розглянемо, як працює цей варіант на сайті фірми, яка надає послуги з бухгалтерського супроводу бізнесу.

По-перше, це дозволяє розширити список запитів користувачів, за якими здійснюється перехід на сайт компанії, що гарантовано дає більший потік користувачів інтернету, що заходять на бухгалтерський ресурс.

По-друге, відсутність необхідності платити обов'язково викличе інтерес користувачів (тут додатково спрацьовує психологія цікавості - якщо не буде грошової втрати, чому б не спробувати). Завдяки цьому збільшиться і кількість тих, хто скористається безкоштовним сервісом.

По-третє, заповнення форми при використанні сервісу передбачає обов'язкове надання особистої інформації для зв'язку (телефон та email), а значить у компанії, що розмістила сервіс, з'являться нові потенційні клієнти (люди, що залишили свої дані).

Результат - приплив потенційних клієнтів, які до того ж після реєстрації свого бізнесу потребують бухгалтерському обслуговуванні. Для того щоб вони погодилися купити послугу і «переросли» з потенційних клієнтів в реальних замовників, залишається всього лише зробити їм конкретне комерційну пропозицію.

Разом всіх дій в разі розміщенні сервісу з підготовки документів для реєстрації ТОВ та ВП на сайті компанії, що пропонує бухгалтерські послуги - це зростання продажів з мінімальними вкладеннями.

Така схема відмінне рішення для генерації лідів компаній, що займаються суміжними продажами - юридичне консультування бізнесу, продаж юридичних адрес та інші.

Звичайно, за допомогою цього способу можна вирішити всі комерційні завдання організацій. Та й зовсім без вкладень не обійтися. Але якщо подумати, то це відмінне рішення для генерації лідів.

Головне, що воно:

  1. Збільшує кількість відвідувачів інтернет-ресурсу за рахунок суміжних запитів.
  2. Має невисоку вартість розміщення на сайті. Це необхідно для того щоб нові послуги надавалися користувачам безкоштовно.
  3. Допомагає підвищити конверсію сайту, тобто при його використанні відвідувачі сайту стають покупцями основних послуг компанії.

Сьогодні такий спосіб збільшення продажів використовується нечасто. Однак простота і відсутність великих витрат (установка сервісу набагато простіше і дешевше створення цілого відділу продажів) незамінне зроблять його вельми популярним засобом розвитку бізнесу. За інтернет-технологіями майбутнє, головне вчасно це зрозуміти.

eRegistrator.ru пропонує послуги з розміщення на вашому сайті сервісу з підготовки документів для реєстрації ТОВ та ВП. Якщо вам цікаво подібну пропозицію, більш детальну інформацію, а також всі плюси розміщення нашого сервісу ви можете дізнатися, натиснувши на кнопку.

Там же можна заповнити заявку для обговорення всіх умов співпраці - ми обов'язково зв'яжемося з вами в зручний для вас час і продемонструємо унікальні можливості нашого сервісу.

Домогтися успіху в бізнесі? З eRegistrator.ru це просто!


Будемо вдячні вам за коментарі до цього матеріалу. Якщо ви не знайшли відповідь на своє питання або у вас є зауваження, побажання, - напишіть нам. Для нас дуже важлива ваша думка!

Корисний матеріал? Поділися посиланням!

Що таке «генерація лідів»?
Що ж робити, щоб вирішити проблему?
Що таке «генерація лідів»?
Що ж робити, щоб вирішити проблему?
Домогтися успіху в бізнесі?
Корисний матеріал?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача