Статьи

Гаджети в Windows 10

  1. Сторонні програми для додавання гаджетів
  2. живі плитки

Якщо ви оновилися до десятої версії операційної системи від Microsoft, минаючи восьму, то, можливо, були здивовані тим фактом, що пропали звичні гаджети робочого столу, які в Windows 7 можна було закріпити в панелі праворуч. На жаль, вони дійсно пропали, тобто Microsoft відмовився від використання цієї функції. Розробники пояснюють це тим, що платформа гаджетів робочого столу містить критичні уразливості, які можуть бути використані зловмисниками для отримання контролю над вашим ПК. Зокрема, на сайті Microsoft сказано про перегляд особистих файлів, відображенні неприйнятного змісту та іншого. Однак, якщо вас не лякають ці вмовляння, є спосіб повернути панель гаджетів в Windows 10. Якщо ви оновилися до десятої версії операційної системи від Microsoft, минаючи восьму, то, можливо, були здивовані тим фактом, що пропали звичні гаджети робочого столу, які в Windows 7 можна було закріпити в панелі праворуч

Сторонні програми для додавання гаджетів

Так, функціонал гаджетів не приховати, не натиснута кнопка вимкнення, а саме прибраний з системи, так що для відновлення його доведеться використовувати програми сторонніх розробників - системні важелі тут не допоможуть. На цьому етапі вже важливо усвідомлювати, що далеко не все, що пропонують скачати і встановити під виглядом гаджетів є саме гаджети. Проявіть належну пильність при пошуку програми в Інтернеті.

  1. Найпростіший варіант - використання програми Desktop Gadgets Installer. Свою історію вона бере ще з часів Windows 8, коли вперше знадобилося реанімувати функціонал гаджетів, але програма без проблем працює і на Windows 10. Скачайте її на офіційному сайті
  2. Розпакуйте викачаний zip-архів в яку-небудь папку.
  3. Запустіть файл, дайте дозвіл на запуск програми невідомого видавця.
  4. До плюсів цієї програми можна віднести те, що вона не пропонує встановити додатково який-небудь сміття. Сміливо тисніть Далі, перевіряючи параметри установки (вам запропонують, зокрема, вибрати мову гаджетів), потім натисніть Встановити.
  5. У контекстному меню робочого столу з'явиться знайомий пункт «Гаджети». Клацніть правою кнопкою по робочому столу і виберіть цей пункт.
  6. У вікні ви побачите список системних гаджетів. Ще один плюс цієї програми - відсутність зайвих гаджетів в пакеті установки, які можуть нести потенційну небезпеку. При бажанні, можна знайти інші гаджети в бібліотеці на наведеному вище офіційному сайті. До того ж, ви напевно знаєте, які гаджети вам потрібні, якщо вирішили додати панель гаджетів в Windows 10, це зводить проблеми безпеки до мінімуму.
  7. Правда, додавання панелі гаджетів ще не означає, що всі гаджети успішно працюватимуть. У нашому випадку гаджети Валюта і Погода, що вимагають підключення до Інтернету, працювати відмовилися, пославшись на неможливість підключитися до служби. Пошук прийнятного рішення, на жаль, виходить за рамки даної статті, але можна спробувати знайти альтернативу серед сторонніх гаджетів або ж спробувати звикнути до функціоналу Windows 10.

живі плитки

Функціонал гаджетів дуже схожий з функціоналом живих плиток Windows. Живі плитки - це іконки додатків нового інтерфейсу, розміщені в меню «Пуск» Windows 10. Ці іконки змінюють свій вміст, наприклад, іконка програми Погода може відмінно замінити гаджет Погода. Мінусом плиток, в порівнянні з гаджетами є, то, що всі вони «закриті» в меню «Пуск». Якщо ви використовуєте Windows на ПК, то змушені будете відкривати меню «Пуск», щоб побачити плитки.

Розкажи друзям про корисної статті за допомогою кнопок:

Опубліковано: 02.11.2015

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача