Статьи

Гаджети стікерів на Робочий стіл для Windows 7

 1. Спосіб 1: NoteX
 2. Спосіб 2: Chameleon Notescolour
 3. Спосіб 3: Longer Notes
 4. Чи допомогла вам ця стаття?

Завжди зручно мати на «Робочому столі» актуальні замітки або нагадування про якихось важливих, майбутні події

Завжди зручно мати на «Робочому столі» актуальні замітки або нагадування про якихось важливих, майбутні події. Їх відображення можна організувати у вигляді стікерів, які виводяться за допомогою гаджетів. Давайте вивчимо найвідоміші додатки даного класу для Віндовс 7.

Читайте також: Гаджети годин на «Робочий стіл» для Віндовс 7

Хоча в початковій версії Windows 7 не є вбудованого гаджета стікерів, його можна було завантажити з офіційного веб-ресурсу розробника ОС - компанії Microsoft. Пізніше корпорація відмовилася від підтримки цього типу додатків через підвищення рівня вразливості ПК через них. У той же час до цих пір існує можливість при бажанні встановити собі на комп'ютер гаджети стікерів інших розробників. Про них ми детально і поговоримо в даній статті, щоб кожен користувач мав можливість підібрати собі найбільш підходящий варіант на свій смак.

Спосіб 1: NoteX

Почнемо вивчення додатків для організації нотаток і нагадувань на «Робочому столі» з опису роботи популярного гаджета NoteX.

 1. Запустіть закачаний файл з розширенням gadget. У діалоговому вікні натискайте «Встановити».
 2. У діалоговому вікні натискайте «Встановити»

 3. Оболонка NoteX буде відображена на «Робочому столі».
 4. Оболонка NoteX буде відображена на «Робочому столі»

 5. Виділіть напис «Header» і натисніть кнопку Delete на клавіатурі.
 6. Виділіть напис «Header» і натисніть кнопку Delete на клавіатурі

 7. Напис буде видалена. Після цього таким же чином видаляйте «The Title» і «Some text here».
 8. Після цього таким же чином видаляйте «The Title» і «Some text here»

 9. Після того як інтерфейс стікера буде очищений від сторонніх написів, можете вводити текст своєї замітки.
 10. Після того як інтерфейс стікера буде очищений від сторонніх написів, можете вводити текст своєї замітки

 11. Оформляти замітку можна, як вам заманеться. Наприклад, на місці напису «Header» можна розмістити дату, замість «The Title» - назва, а на місці «Some text here» - власне текст нотатки.
 12. Наприклад, на місці напису «Header» можна розмістити дату, замість «The Title» - назва, а на місці «Some text here» - власне текст нотатки

 13. При бажанні можна змінити стиль оформлення замітки. Для цього наведіть на неї курсор і клацніть по значку ключа, який відобразиться праворуч.
 14. Для цього наведіть на неї курсор і клацніть по значку ключа, який відобразиться праворуч

 15. У віконці налаштувань зі списку «Color» виберіть кращий колір. Натисніть «OK».
 16. Натисніть «OK»

 17. Колірна розфарбування інтерфейсу стікера буде змінена на обраний варіант.
 18. Колірна розфарбування інтерфейсу стікера буде змінена на обраний варіант

 19. Для того щоб закрити стікер, наведіть курсор на його оболонку і серед з'явилися значків клацніть по хрестику.
 20. Для того щоб закрити стікер, наведіть курсор на його оболонку і серед з'явилися значків клацніть по хрестику

 21. Гаджет буде закритий. Але слід пам'ятати, що при повторному його відкритті раніше введена інформація не збережеться. Таким чином, внесена замітка зберігається до перезавантаження комп'ютера або закриття NoteX.

Спосіб 2: Chameleon Notescolour

Наступний гаджет заміток, який ми розглянемо, називається Chameleon Notescolour. Він відрізняється великими можливостями у виборі оформлення інтерфейсу.

 1. Розпакуйте викачаний архів в форматі 7Z . Зайдіть в папку «gadget», яка перебувала в ньому. Тут міститься набір гаджетів «Chameleon» різного призначення. Клацніть по файлу під назвою «chameleon_notescolour.gadget».
 2. gadget»

 3. У віконці виберіть «Встановити».
 4. У віконці виберіть «Встановити»

 5. Інтерфейс гаджета Chameleon Notescolour відобразиться на «Робочому столі».
 6. Інтерфейс гаджета Chameleon Notescolour відобразиться на «Робочому столі»

 7. В оболонці Chameleon Notescolour за допомогою комп'ютерної клавіатури наберіть текст нотатки.
 8. В оболонці Chameleon Notescolour за допомогою комп'ютерної клавіатури наберіть текст нотатки

 9. При наведенні курсора на оболонку стікера в його нижньому правому куті відобразиться елемент у вигляді значка «+». Його слід натиснути, якщо ви хочете створити ще один лист з нотатками.
 10. Його слід натиснути, якщо ви хочете створити ще один лист з нотатками

 11. Таким чином можна створювати необмежену кількість листів. Для навігації між ними необхідно використовувати елемент з нумерацією сторінок, розміщений в самому низу інтерфейсу Chameleon Notescolour. При кліці на стрілочку, спрямовану вліво, буде здійснюватися перехід на сторінку назад, а при кліці на стрілку, спрямовану вправо - вперед.
 12. При кліці на стрілочку, спрямовану вліво, буде здійснюватися перехід на сторінку назад, а при кліці на стрілку, спрямовану вправо - вперед

 13. Якщо ви вирішите, що потрібно видалити всю інформацію на всіх сторінках стікера, то в цьому випадку наведіть курсор на його нижній лівий кут на будь-якому аркуші і клацніть по елементу у вигляді хрестика. Всі сторінки будуть видалені.
 14. Всі сторінки будуть видалені

 15. Ви також можете змінити колір оболонки інтерфейсу Chameleon Notescolour. Для цього наведіть на нього курсор. Праворуч від стікера відобразяться елементи керування. Клацніть по значку у формі ключа.
 16. Клацніть по значку у формі ключа

 17. У вікні налаштувань шляхом кліків по значках у вигляді стрілок, спрямованих вправо і вліво, можна вибрати один з шести кольорів оформлення, який ви вважаєте найбільш вдалим. Після того як потрібна забарвлення відобразилася в віконці налаштувань, тисніть «OK».
 18. Після того як потрібна забарвлення відобразилася в віконці налаштувань, тисніть «OK»

 19. Колір інтерфейсу гаджета буде змінений на обраний варіант.
 20. Колір інтерфейсу гаджета буде змінений на обраний варіант

 21. Для того щоб повністю закрити гаджет, наведіть на нього курсор і клацніть по з'явився значку у вигляді хрестика праворуч від його інтерфейсу. Так само, як і у попереднього аналога, при закритті вся раніше внесена текстова інформація буде втрачена.

Так само, як і у попереднього аналога, при закритті вся раніше внесена текстова інформація буде втрачена

Спосіб 3: Longer Notes

Гаджет Longer Notes за своїм зовнішнім виглядом і функціоналом дуже схожий на Chameleon Notescolour, але має одна важлива відмінність. Інтерфейс його оболонки має більш вузьку форму.

 1. Запустіть закачаний файл під назвою «long_notes.gadget». У віконці установки, як завжди, тисніть «Встановити».
 2. У віконці установки, як завжди, тисніть «Встановити»

 3. Відкривається інтерфейс Longer Notes.
 4. Відкривається інтерфейс Longer Notes

 5. Можна внести в нього будь-яке нагадування тим же способом, як це було зроблено в попередньому випадку.
 6. Можна внести в нього будь-яке нагадування тим же способом, як це було зроблено в попередньому випадку

 7. Процедура додавання нового листа, навігація між сторінками, а також очищення вмісту повністю ідентичні алгоритму дій, який був описаний при розгляді Chameleon Notescolour. Тому знову докладно зупинятися на цьому ми не будемо.
 8. Тому знову докладно зупинятися на цьому ми не будемо

 9. А ось налаштування мають деякі відмінності. Тому на них ми звернемо увагу. Сам перехід до параметрів управління здійснюється так само, як і у всіх інших гаджетів: шляхом натискання на значок ключа праворуч від інтерфейсу.
 10. Сам перехід до параметрів управління здійснюється так само, як і у всіх інших гаджетів: шляхом натискання на значок ключа праворуч від інтерфейсу

 11. Регулювання кольору інтерфейсу здійснюється точно так же, як і в Chameleon Notescolour, але в Longer Notes, крім того, є можливість змінити тип шрифту і його розмір. Для цього, відповідно, з випадаючих списків «Font» і «Font Size» необхідно вибрати прийнятні варіанти. Після того як всі потрібні налаштування виставлені, не забувайте натиснути «OK», інакше зміни не вступлять в силу.
 12. Після того як всі потрібні налаштування виставлені, не забувайте натиснути «OK», інакше зміни не вступлять в силу

 13. Після цього інтерфейс Longer Notes і міститься в ньому шрифт зміняться.
 14. Після цього інтерфейс Longer Notes і міститься в ньому шрифт зміняться

 15. Закривається гаджет, як і розглянуті вище аналоги, шляхом натискання на значок у вигляді хрестика праворуч від інтерфейсу заміток.

Закривається гаджет, як і розглянуті вище аналоги, шляхом натискання на значок у вигляді хрестика праворуч від інтерфейсу заміток

Це далеко не повний перелік всіх можливих гаджетів стікерів для Віндовс 7. Їх набагато більше. Але кожен з них немає сенсу описувати окремо, так як інтерфейс і функціонал даного типу додатків дуже схожий. Зрозумівши, як працює одне з них, ви без зусиль розберетеся і з іншими. У той же час існують і деякі дрібні відмінності. Наприклад, NoteX гранично простий. У ньому можна змінювати тільки колір теми оформлення. Chameleon Notescolour є більш складним, так як тут можна додавати кілька листів. У Longer Notes ще більше можливостей, тому що в цей гаджет можна змінювати тип і розмір шрифту замітки.

Чи допомогла вам ця стаття?

ТАК НІ

Чи допомогла вам ця стаття?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача