Статьи

Гаджети робочого столу

 1. Вступ Бічна панель Windows - це вертикальна панель, яка відображається збоку на робочому столі в...
 2. Перед початком роботи
 3. Необхідні облікові дані
 4. Варіант 1. Відключення бічній панелі Windows і гаджетів за допомогою автоматизованого рішення Fix it
 5. Варіант 2. Відключення бічній панелі Windows і гаджетів за допомогою системного реєстру
 6. Варіант 3. Відключення бічній панелі Windows і гаджетів за допомогою групової політики

Вступ

Бічна панель Windows - це вертикальна панель, яка відображається збоку на робочому столі в Windows Vista і Windows 7. На ній розташовуються міні-програми, які називаються «гаджети». Вони призначені для швидкого надання інформації та полегшення доступу до часто використовуваних інструментів. Це відмінна функція, що підвищує зручність роботи користувачів. Однак зловмисники, що створюють шкідливі програми і експлойти, використовують гаджети бічній панелі Windows для отримання повного контролю над комп'ютером користувача. Тому корпорація Microsoft більше не пропонує цю функцію в нових випусках Windows і рекомендує користувачам Windows Vista і Windows 7, стурбованим проблемою вразливих і шкідливих гаджетів, як можна швидше відключити цю функцію.

Відключення бічній панелі Windows і гаджетів

У цій статті початківцям і досвідченим користувачам пропонується кілька варіантів відключення бічній панелі Windows і гаджетів. У цій статті містяться такі варіанти:

 • відключення бічній панелі Windows і гаджетів за допомогою автоматизованого рішення Fix it;
 • відключення бічній панелі Windows і гаджетів за допомогою системного реєстру;
 • відключення бічній панелі Windows і гаджетів за допомогою групової політики.

Перед початком роботи

Виберіть варіант відключення бічній панелі Windows і гаджетів, який найкраще підходить для вашого комп'ютера і відповідає вашим комп'ютерним навичкам. Якщо ви збираєтеся виконати цю операцію на особистому комп'ютері або на одному-двох комп'ютерах, найкраще вам підійде варіант з використанням рішення Fix it. Але якщо ви вмієте працювати з редактором реєстру, хорошим варіантом є також виключення за допомогою системного реєстру. Нарешті, якщо ви є системним адміністратором і в вашій мережі діє групова політика, варіант відключення за допомогою групової політики дозволить виконати цю процедуру на декількох системах в мережі.

Необхідні облікові дані

Для виконання більшості операцій, описаних у цьому документі, потрібен обліковий запис адміністратора. Звичайний користувач не зможе виконати ці дії.

Щоб перевірити тип свого облікового запису в Windows Vista або Windows 7, натисніть кнопку Пуск і клацніть на зображенні свого облікового запису, щоб відкрити вікно «Облікові записи користувачів». Тип облікового запису вказано під ім'ям користувача.

Тип облікового запису вказано під ім'ям користувача

Якщо під ім'ям користувача зазначений тип Адміністратор, це означає, що у вас є права, необхідні для виконання цих дій. Якщо зазначений тип зі звичайними правами або будь-який інший (не адміністратор), це означає, що у вас може не бути прав, необхідних для виконання цих дій. У такому випадку виконайте вхід з обліковим записом адміністратора або скористайтеся функцією Запуск від імені адміністратора в облікового запису користувача адміністратора, щоб одноразово виконати програми з повними правами адміністратора. Додаткові відомості див. У статті Як виконати одноразовий запуск програми з маркером повного доступу адміністратора?

Варіант 1. Відключення бічній панелі Windows і гаджетів за допомогою автоматизованого рішення Fix it

Цільова аудиторія: всі користувачі

Корпорація Microsoft пропонує автоматизоване рішення Fix it, що дозволяє відключати бічну панель Windows і гаджети в окремих системах. Інструкції з отримання та застосування рішення Fix it см. В статті 2719662 бази знань Microsoft . Адміністраторам рекомендується уважно вивчити статтю перед розгортанням рішення Fix it.

Варіант 2. Відключення бічній панелі Windows і гаджетів за допомогою системного реєстру

Цільова аудиторія: досвідчений користувач або системні адміністратори

Також можна відключити бічну панель Windows і гаджети в окремих системах шляхом створення нового розділу в редакторі реєстру. Для створення і налаштування нового розділу реєстру виконайте наступні дії:

Примітка. Неправильне використання редактора реєстру може призвести до серйозних проблем, для усунення яких може знадобитися перевстановлення операційної системи. Корпорація Microsoft не гарантує вирішення проблем, що виникають в результаті неправильного використання редактора реєстру. Відповідальність за роботу з редактором реєстру на власний ризик. Відомості про редагування реєстру див. В розділі довідки «Зміна параметрів і їх значень» редактора реєстру (Regedit.exe) або в розділах довідки «Додавання і видалення даних в реєстрі» і «Редагування даних реєстру» програми Regedt32.exe.

Примітка. Корпорація Microsoft рекомендує зробити резервну копію реєстру перед його редагуванням.

 1. Натисніть кнопку Пуск, виберіть пункт Виконати, введіть regedit і натисніть кнопку Продовжити.
 2. Розгорніть список HKEY_LOCAL_MACHINE, потім розгорніть SOFTWARE, Microsoft, Windows, CurrentVersion і нарешті Policies.
 3. Правою кнопкою миші підрозділ Policies, виберіть пункт New, потім Key і введіть в якості імені файлу Windows.
 4. Правою кнопкою миші підрозділ Windows, виберіть пункт New, потім Key і введіть в якості імені файлу Sidebar.
 5. Правою кнопкою миші підрозділ Sidebar, виберіть пункт New, виберіть DWORD (32-bit) Value і введіть в якості імені файлу TurnOffSidebar в якості імені.
 6. Правою кнопкою миші підрозділ TurnOffSidebar і задайте для параметра Value data: значення «1».
 7. Після застосування змін необхідно вийти з системи або закрити процес sidebar.exe.

Варіант 3. Відключення бічній панелі Windows і гаджетів за допомогою групової політики

Цільова аудиторія: системні адміністратори

Бічну панель Windows можна відключити на декількох комп'ютерах в мережі за допомогою групової політики. Щоб використовувати групову політику для відключення бічній панелі Windows, виконайте наступні дії:

 1. Натисніть кнопку Пуск, виберіть пункт Виконати, введіть gpedit.msc і натисніть кнопку Продовжити.
 2. У пункті Політика "Локальний комп'ютер" \ Конфігурація комп'ютера двічі клацніть пункт Адміністративні шаблони, двічі клацніть Компоненти Windows, а потім двічі клацніть Бічна панель Windows.
 3. Задайте для параметра Вимкнути бічну панель Windows значення «Включено»:
 4. Правою кнопкою миші пункт Вимкнути бічну панель Windows.
 5. У меню виберіть пункт Властивості.
 6. Виберіть перемикач Включено.
 7. Після застосування змін необхідно вийти з системи або закрити процес sidebar.exe.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то