Статьи

Гаджети робочого столу Windows

  1. Гаджети для Windows
  2. Про те, як налаштовувати

З цієї статті ви дізнаєтеся, що таке гаджети робочого столу Windows, навіщо вони потрібні, їх можливості встановлення і налаштування З цієї статті ви дізнаєтеся, що таке гаджети робочого столу Windows, навіщо вони потрібні, їх можливості встановлення і налаштування. А також короткий огляд по гаджетам в цілому.

Гаджети робочого столу Windows це такі маленькі графічні функціональні додатки, призначені для надання додаткової інформації не вдаючись до допомоги веб-браузера, а також для розширення функцій комп'ютера або іншого пристрою.

Всі вони дуже прості в управлінні і настройці за, що і популярні. Вибір настільки великий, що є гаджети практично для будь-якої з функцій комп'ютера.

Одні працюють автономно, наприклад, повідомляють про стан системи, показуючи роботу процесора П.К, календарі та всілякі годинник, будильники і нагадування.

Гаджети для включення і відключення комп'ютера, а ще чимало гаджетів - міні ігор.

Наступні працюють тільки за допомогою мережі Інтернет, наприклад, повідомлення про погоду і новинах, про курс валют і пробках на дорогах, інтернет радіо і телебачення і ще тисячі інших.

Ще є група пристроїв, що підключаються до комп'ютера через USB-порт. Комп'ютерна миша , Флешка або ж такі незвичайні пристосування як міні вентилятор, пилосос для крихт, підігрівач чашки і навіть холодильник! Всі ці пристосування є гаджетами споживають малу кількість енергії, яку вони черпають через USB-порт комп'ютера.

І в навколишньому реальному світі, гаджети дуже широко застосовуються і використовуються людьми всюди і повсякденно.

Яскравим прикладом тому є мобільний телефон, без якого вже неможливо уявити життя сучасної людини.

Електронні книги, МР3 плеєр, годинник, функціональні електронні авторучки і т.п. список нескінченний і все це називається теж гаджетами.

У наш час гаджетом вважається будь-який невеликий цифровий прилад, який використовується сам по собі або підключається до комп'ютера або до комунікатора.

Гаджети для Windows

Гаджети для Windows

В операційних системах Windows Vista і Windows 7 гаджети перебували в базовому комплекті з 10 додатків, але вже в Windows 8 їх, на жаль не стало.

Корпорація Microsoft відмовилася від гаджетів через те що через них зловмисники можуть завдати шкоди вашому комп'ютеру.
Але все ними до сих пір успішно користуються, в тому числі і я головне качати гаджети з перевірених сайтів один з таких сайтів, де можна скачати гаджети робочого столу безкоштовно і безпечно це https://www.sevengadgets.ru/.

Для тих, хто не має, але хоче повернути базовий пакет додатків, а це власники Windows 8, то така можливість є за допомогою не великий програми 8GadgetPack це легко зробити. Знайти її і встановити не важко будь-якому починаючому користувачеві, в комплекті додається близько 30 гаджетів.

Користування програмою таке ж, як на Windows 7 опис читаємо нижче.

Про те, як налаштовувати

І так, клацаємо правою кнопкою миші по робочому столу, в контекстному меню вибираємо вкладку гаджети. Після чого на екрані з'явиться меню з різних груп гаджетів.

Вибираємо будь-який, навівши на нього курсор, затискаємо ліву кнопку миші, перетягуємо гаджет на робочий стіл в потрібне нам місце і відпускаючи кнопку миші. При наведенні курсора на встановлений гаджет спливає меню з трьох пунктів.

При наведенні курсора на встановлений гаджет спливає меню з трьох пунктів

  • Закрити: значить видалити з робочого столу (але не плутати з повним видаленням).
  • Параметри: можна зробити якісь не великі настройки.
  • Перетягнути: переміщення шляхом затиснення лівої кнопкою миші по робочому столу на інше місце.

Клацанням по гаджету правою кнопкою миші відкриваємо контекстне меню, де побачимо з шести вкладок дві нові.

  • Поверх інших вікон: гаджет буде завжди знаходитися поверх активного вікна, а при поєднанні клавіш Windows + G все гаджети робочого столу відобразяться поверх вікон
  • Непрозорість: вказана у відсотках, чим менше цифра, тим прозоріше і непомітніше стає гаджет, а при наведенні на нього курсора він як би спалахує і знову гасне при відведенні курсору в сторону.

І в завершенні хочу сказати не на користь гаджетів, що не варто ними захоплюватися, так як вони використовують ресурси системи втім, як і будь-який запущений процес впливає на загальне швидкодії системи. Але в цілому гаджети робочого столу Windows вкрай корисні і в розумних кількостях не завадять роботі вашій машині а навпаки допоможуть.
На цьому по даній темі всі.

Пропоную подивитися відео Рукопашного бою серед дівчат!

Валерій Семенов, moikomputer.ru

Головна

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача