Статьи

Гаджети погоди для актуальних версій Windows

Ще з часу першої появи гаджетів в операційній системі Windows Vista вони викликали суперечливі почуття у користувачів. Комусь не подобалося зайве захаращення робочого столу, а хтось навпаки - вхопився за ідею використання міні-програм обома руками. Безсумнівно, більшість виробів того часу, особливо від ентузіастів любителів, не могло похвалитися якістю реалізації та оригінальністю. А в деяких випадках окремі, неправильно зроблені екземпляри, могли суттєво «гальмувати» систему. На поточний же час, хоч Microsoft офіційно і відмовилася від підтримки гаджетів в 8-й і 10-й версіях Windows, їх продовжують використовувати. На це є кілька причин - сучасні комп'ютери стали потужнішими, розміри екранів істотно зросли, а багатьом користувачам припали до смаку віджети з мобільних телефонів, портований на десктопну платформу.

Одна з найбільш популярних категорій, багато з представників якої з успіхом перекочували з екранів смартфонів на робочий стіл ПК. Ще на «сімці» були доступні метео інформери від відомих сайтів погоди - Gismeteo, Яндекс.Погода, rp5 і т.д. Однак, вони не могли похвалитися ефектним зовнішнім виглядом або якоюсь особливою кастомизацией. З появою Androis OS виробники мобільних пристроїв і планшетів стали змагатися, у кого краще вийде переробити цю нову платформу «під себе». В ході такого суперництва чималий упор був зроблений і на дизайні графічної оболонки. В результаті проведеної роботи багато компаній стали оснащувати свої пристрої певним набором віджетів, серед яких обов'язково були і погодні.

Щоб перенести найбільш вдалі в графічному і функціональному плані віджети на PC платформу знадобився інший інструмент, ніж дефолтна гаджет-панель, до того ж, володіє поряд істотних недоліків. Непоганий заміною став проект xWidget, головними перевагами якого були підтримка всіх версій «вікон», починаючи з XP, і власний вбудований редактор. На поточний момент можна знайти чималу кількість симпатичних гаджетів погоди для робочого столу Windows, зроблених за допомогою xWidget, і продовжують з'являтися все нові. Більшість з них - клони своїх мобільних побратимів, але, з іншого боку, навіщо винаходити велосипед, якщо вже є відмінний приклад реалізації.

В результаті будь-який користувач, наприклад, активно просуває зараз десятки може вибирати з сотень інформаційних гаджетів, налаштовувати прозорість і масштаб, фіксувати в певному положенні екрану. Зрештою, при бажанні завжди можна відредагувати сподобався іноформер на власний розсуд. Все це завдяки xWidget, зі звичайною панеллю довелося б розбиратися до того ж в html коді і javascript програмуванні. На жаль, не можна не відзначити, що проект розвивається вкрай пасивно, видно лише, що програма припала до смаку дизайнерам, які із задоволенням роблять все нові віджети. Залишається надія, що подібний додаток або можливість більш активної роботи з простором робочого столу рано чи пізно з'явиться в Windows «з коробки».

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача