Статьи

Гаджет годинник завантажити. Віджет та стандартні часи для Windows XP

 1. Чому віджети пропали з Віндовс 10?
 2. Як встановити гаджети на робочий стіл Windows 10 за допомогою програм
 3. Пошук, завантаження і установка віджета
 4. Налаштування дати і часу

Гаджети (Віджети) - одна з найбільш суперечливих функцій у віконній ОС. Деякі користувачі встановлюють їх і навіть не уявляють, як можна повноцінно використовувати ПК без їх допомоги. Інші навіть не знають, що це таке, і цілком успішно справляються. Чи є гаджети для Windows 10, що це таке і як їх встановити - відповідь на ці питання ми докладно розберемо далі в статті.

Чому віджети пропали з Віндовс 10?

З приходом спочатку 8, а потім і десятої версії, це питання було вирішене, тому що Microsoft вирішила повністю прибрати функцію з системи з деяких причин:

 • За непотрібністю. Великий упор в нових системах був зроблений на живих плитках, які, в якомусь плані, працюють так само, як і віджети. вони відображають корисну інформацію , Оновлюються в реальному часі і виглядають більш доречно;
 • З міркувань безпеки. Тут розробники, скоріше, сказали без особливих підстав. Оскільки важко припустити, що настільки маленька складова системи, як віджет, може сильно впливати на безпеку, а частини її коду можуть бути використані зловмисниками. Хоча, можливо, це впливало на продуктивність. Перевірити це можна, повернувши функціональність і.

Тепер гаджети для виндовс 10 на офіційному сайті годі й шукати.

Проте, віджетів більше немає, і причини наведені. Велика частина користувачів просто погодилася і почала використовувати плитки, але є й ті, хто не хоче позбавляти себе настільки зручній нагоді і задалися питанням, як поставити гаджети на Windows 10. Заради них і постаралися сторонні розробники, які створили ПО, яке максимально схоже копіює функціональність віджетів і підказує, як встановити гаджети на робочий стіл в Windows 10.

Як встановити гаджети на робочий стіл Windows 10 за допомогою програм

8GadgetPack

 • Медіа-центр;
 • Movie Maker;
 • .NetFramework;
 • DirectX 9 версії і багато іншого.

Цілком ймовірно, що, покопавшись в інтернеті, можна знайти і інші менш відомі рішення, але чи потрібно це робити, враховуючи, що описані вище дозволяють повернути функціональність, яка була в 7 і навіть більше.
Цілком ймовірно, що, покопавшись в інтернеті, можна знайти і інші менш відомі рішення, але чи потрібно це робити, враховуючи, що описані вище дозволяють повернути функціональність, яка була в 7 і навіть більше

Якщо ви шукаєте способи, як видалити гаджети на Віндовс 10 - то це робиться, які додають їх в ОС.

При покупці нового комп'ютера або ноутбука з попередньо встановленою операційною системою Windows справа на робочому столі відображаються великий круглий годинник. Це дуже зручний і практичний гаджет бічній панелі. Він дозволяє стежити за часом, не відриваючись від основної роботи. Але іноді ці години кудись пропадають. Що робити в цьому випадку? Щоб вивести годинник на робочий стіл, виконайте такі дії.

Спонсор розміщення P & G Статті за темою "Як вивести годинник на робочий стіл" Як форматувати жорсткий диск при установці Windows 7 Як прибрати розтягнутий екран Як прибрати пароль при включенні комп'ютера

Інструкція


Можливо, бічна панель з годинником просто прихована. Щоб відобразити її на робочому столі, підведіть курсор миші до нижнього правого кута екрана, знайдіть значок бічній панелі і двічі клацніть по ньому. Бічна панель з годинником знову відображається.

Якщо ви не знайшли значок бічній панелі в лівому нижньому кутку, значить, вона закрита. Щоб її відкрити, натисніть «Пуск» - «Всі програми» - «Стандартні» - «Бічна панель Windows ». Бічна панель з годинником з'явилася.

Якщо бічна панель відкрита, а годин на ній немає, найімовірніше, це міні-додаток було закрито. Клацніть правою кнопкою миші по бічній панелі і виберіть «Додати міні-додаток». Знайдіть значок годин і просто перетягніть його на бічну панель. Можна також двічі клацнути по ньому мишкою або натиснути по значку правою кнопкою миші і вибрати «Додати». Годинники виведені на робочий стіл.

Якщо значка годин немає на сторінці налаштування бічній панелі - значить, це міні-додаток видалено. Ви можете завжди відновити міні-додатки, які поставляються з Windows за замовчуванням. Для цього клацніть правою клавішею миші по бічній панелі і виберіть «Властивості». У вікні настройки натисніть «Відновити міні-додатки, встановлені Windows ». З'являється вікно міні-додатків, на ньому значок годин. Щоб відобразити годинник на бічній панелі - просто перетягніть їх туди або двічі клацніть по значку міні-додатки.

Можна встановити інші, незвичайний годинник, які не входять в пакет установки Windows . Клацніть правою клавішею миші по бічній панелі і виберіть «Додати міні-додаток». У вікні, натисніть на посилання "Знайти міні-додатки в інтернеті». Відкривається сторінка з галереєю гаджетів Windows.

У самому верху сторінки в рядку пошуку наберіть «Годинник» і натисніть «Пошук». З'явиться сторінка з різними типами годин. Вони можуть бути цифрові, аналогові, що говорять і т.д. Виберіть з них ті, які сподобалися вам найбільше. Натисніть «Завантажити» - «Встановити» - «Зберегти». У відкритому провіднику виберіть папку для збереження завантаженого міні-додатки та ще раз натисніть «Зберегти».

Тепер зайдіть в цю папку, двічі клацніть на значку міні-додатки та натисніть «Встановити». Міні-програма встановлена ​​і додано на бічну панель, і новий годинник відображаються на робочому столі. Ви завжди можете закрити це міні-додаток, і встановити інше.

як просто

Інші новини по темі:


Бічна панель - це місце, де розміщується багато корисних міні-додатків. Як правило, вона розташована в правій частині екрана. За замовчуванням бічна панель завантажується при включенні ПК одночасно із запуском ОС Windows Vista . Але нерідко користувачі ПК вносять свої настройки в роботу комп'ютера, до

Хоча стандартна вже містить годинник, таке рішення має ряд недоліків. Функціонал стандартного годинника сильно обмежений. Єдина інформація, яку Ви побачите, глянувши на годинник панелі завдань, це годинник і хвилини. Ні дати, ні дня тижня, ні секундного лічильника там немає. До того ж панель завдань, а відповідно і годинник, не завжди знаходяться в межах видимості. І незважаючи на те, що основну функцію вони виконують справно, такий куций функціонал засмучує. Віджети годин на робочий стіл покликані вирішити ці проблеми.

Пошук, завантаження і установка віджета

Одним з достоїнств віджетів годин є найширший їх вибір. В мережі Інтернет у вільному доступі є годинник на будь-який смак: зі стрілками і цифрами, з секундним індикатором і без, з будильником і без такого. Якщо гарненько пошукати, то можна знайти хоч пісочний годинник-віджет.

В першу чергу, нам з Вами не обійтися без додатки Windows Sidebar. Ця програма для Windows XP є платформою для різноманітних гаджетів і віджетів, що встановлюється на робочий стіл. Список підтримуваних віджетів не обмежується годинами і включає в себе величезну кількість самих різних корисних і зручних інструментів. Ось список лише деяких з них:

 • інформери
 • календарі
 • калькулятори
 • конвертери
 • Курси валют
 • прогнози погоди
 • Міні-ігри
 • Відео- і аудіопрогравачі

Ознайомитися з процесом завантаження і установки Windows Sidebar Ви можете у відповідній. Вибрати і завантажити годинник-віджет Ви можете на одному з сайтів, присвячених гаджетам для робочого столу, наприклад www.gadgetstyle.ru. Крім того, Ви можете скористатися стандартним віджетом-годинами , Що йде в комплекті з Windows Sidebar.

Припустимо, ви вибрали і завантажили віджет. Щоб встановити його, спочатку закрийте панель гаджетів, якщо вона відкрита, а потім просто клацніть двічі мишкою на викачаному раніше файлі. Більше ніяких дій вчиняти не буде потрібно, просто трохи почекайте, щоб бути впевненими, що віджет встиг встановитися, а потім заново запускайте панель гаджетів. Далі, Вам потрібно активувати Ваш годинник-віджет. Для цього клацніть значок зі знаком + у верхній частині панелі гаджетів, знайдіть завантажений Вами віджет і активувати його подвійним кліком. Якщо крім годин Вам необхідні будь-які інші віджети або гаджети, Ви можете додати їх на панель точно таким же чином.

Налаштування дати і часу

Отже, Ви завантажили, встановили та активували Ваш годинник-віджет. Але чи багато від годин толку, якщо вони показують некоректне час? Далі ми з Вами розглянемо спосіб настройки дати та часу в Windows XP.

Є кілька способів налаштувати дату і час в Windows XP. Однак найбільш простим і швидким з них є правий клік на зображенні годин в панелі завдань і вибір пункту «Налаштування дати / часу» Є кілька способів налаштувати дату і час в Windows XP

Вибравши цей пункт, ви відкриєте вікно налаштування
Вибравши цей пункт, ви відкриєте вікно налаштування  У вікні, на вкладці «Дата і час», виберіть поточний місяць з меню, що випадає над календарем, введіть рік в поле праворуч і виберіть число, просто клікнувши на ньому У вікні, на вкладці «Дата і час», виберіть поточний місяць з меню, що випадає над календарем, введіть рік в поле праворуч і виберіть число, просто клікнувши на ньому.

Час можна налаштувати на цій же вкладці, ввівши його в відповідне поле безпосередньо з клавіатури, або використовуючи знаходяться поруч віртуальні кнопки зі стрілками. Крім того, в інших вкладках цього ж вікна Ви можете вибрати часовий пояс і режим переходу на зимовий / літній час,
Час можна налаштувати на цій же вкладці, ввівши його в відповідне поле безпосередньо з клавіатури, або використовуючи знаходяться поруч віртуальні кнопки зі стрілками а також налаштувати синхронізацію часу з Інтернет.


Схожі статті

Чому віджети пропали з Віндовс 10?
Чому віджети пропали з Віндовс 10?
Що робити в цьому випадку?
Але чи багато від годин толку, якщо вони показують некоректне час?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача