Статьи

Gabrielle Chanel: модний будинок презентував довгоочікуваний аромат

Легендарна засновниця будинку продовжує надихати її послідовників на створення шедеврів. Так, в цьому році Карл Лагерфельд назвав її ім'ям сумку - Gabrielle блищала в весняно-літньому шоу бренду. А вже восени весь світ познайомиться з новим однойменним ароматом.

# @ #

Парфумерна новинка Gabrielle Chanel надійде в продаж тільки восени, але вона вже у всіх на слуху. Прем'єрі аромату передувала гучна рекламна кампанія. Воно й не дивно - шанувальникам бренду довелося чекати його ні багато ні мало 15 років!

Воно й не дивно - шанувальникам бренду довелося чекати його ні багато ні мало 15 років

Аромат, покликаний дати питання на відповідь: «Яка вона, Габріель?», Став відображенням сили і бунтарського духу цієї великої жінки, вміла перетворювати в мистецтво все, до чого вона торкалася. Протягом року будинок Chanel планує випуск 4-х фільмів, присвячених ключовим аспектам життя Габріель Шанель: бунт, свобода, любов і чарівність. Перший з них - «Габріель, історія бунтарської натури» був приурочений до запуску Gabrielle Chanel.

Перший з них - «Габріель, історія бунтарської натури» був приурочений до запуску Gabrielle Chanel

Відео надихає і окрилює. Адже Коко Шанель піднесла жінкам масу уроків, і вони стосуються не тільки стилю. Вона вчить слідувати своїй долі, домагатися поставлених цілей, насолоджуватися життям і головне - залишатися при цьому бути справжньою і щирою, бути собою.

Вона вчить слідувати своїй долі, домагатися поставлених цілей, насолоджуватися життям і головне - залишатися при цьому бути справжньою і щирою, бути собою

Презентація Gabrielle Chanel відбулася в Парижі 4 липня. Закрита вечірка на честь цієї події пройшла в Palais de Tokyo і зібрала масу гостей: представників дому та знаменитостей. Решта могли стежити за подією в прямому ефірі, який транслювався на каналах Chanel.

Решта могли стежити за подією в прямому ефірі, який транслювався на каналах Chanel

Наступним кроком стало знайомство з ароматом представників преси і блогерів. Продовжуючи тему античності, розпочату в круїзної колекції Chanel Resort 2018, творці аромату вирішили перенести презентацію в Афіни. Тут, в овіяній легендами і залитої сонячним світлом Греції, Gabrielle Chanel постала у всій своїй красі.

Тут, в овіяній легендами і залитої сонячним світлом Греції, Gabrielle Chanel постала у всій своїй красі

Над флаконом, який вражає своєю вишуканістю та легкістю, майстри працювали 5 років. Кожна його деталь ретельно продумана, щоб класичний стиль будинку зберігся, але зазвучав по-новому. Чисті лінії, вишукана форма - виконаний в золотих тонах, він зачаровує з першого погляду і дотику.

Чисті лінії, вишукана форма - виконаний в золотих тонах, він зачаровує з першого погляду і дотику

Але головної уваги, безумовно, заслуговує сам аромат. У ньому вгадуються справжня елегантність, простота, розкіш і нескінченна жіночність, до якої прагнула велика Габріель Шанель. Для створення композиції головний парфумер Chanel Олів'є Польж взяв за основу білі квіти: флердоранж, іланг-іланг, жасмин і тубероза не сперечаються між собою, а грають одну мелодію, точно визначаючи ідентичність модного будинку. Чуттєвий і п'янкий, він співає оду сильній жінці, жінці-переможниці.

Чуттєвий і п'янкий, він співає оду сильній жінці, жінці-переможниці

Обличчям парфуму стала давня муза Карла Лагерфельда, яка є посланцем модного будинку з 2013-го - Крістен Стюарт . За час співпраці з брендом дівчина встигла попрацювати з різними лініями, але честь представляти аромат їй випала вперше.

За час співпраці з брендом дівчина встигла попрацювати з різними лініями, але честь представляти аромат їй випала вперше


Аромат, покликаний дати питання на відповідь: «Яка вона, Габріель?

Новости

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то