Статьи

Фюле нагадав українським політикам про наслідки їх рішень

Штефан Фюле. Фото: AFP

Фюле нагадав українським політикам про наслідки їх рішень https://cdn.segodnya.ua/img/article/4954/28_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/4954/28_tn.jpg 2014-02- 12T22: 55: 16 + 02: 00 Політика Європейський комісар з питань розширення та європейської політики добросусідства Штефан Фюле в середу відвідав центральний госпіталь МВС України

Про це повідомляють в прес-службі відомства.

Ш.Фюле закликав українських політиків пам'ятати, до яких наслідків можуть мати їх вирішення, а також нагадав про те, що по обидва боки барикад в Києві перебувають люди.

За словами комісара Євросоюзу, відвідування медичних закладів вперше стало частиною програми його візиту. Він ознайомився з умовами лікування українських правоохоронців, які постраждали під час масових заворушень на вулиці Грушевського в столиці.

представники МВС Україна продемонстрували єврокомісару відеокадри, на яких відображені наслідки протиправних діянь учасників масових заворушень. Він також мав можливість поспілкуватися з кількома правоохоронцями, які зараз проходять курс лікування в центральному госпіталі МВС.

Ш.Фюле також зазначив, що для нього в цей момент не має значення, на якій зі сторін барикад знаходилися потерпілі, адже це - люди, які отримали поранення. Він також підкреслив, що хотів висловити їм звичайну людську солідарність і подякувати лікарям за їхню професійну роботу.

"Я хотів би звернутися до політиків: коли вони будуть опрацьовувати питання сьогоднішнього і завтрашнього дня України, щоб вони мали на увазі, що деякі їх рішення мають ось такі наслідки ", - підсумував Ш.Фюле.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача