Статьи

Франсуаза Саган «Здрастуй, смуток» - історія Fari22

Я до цих пір не знаю, що криється за цією спрагою перемог - надлишок життєвих сил або смутна, неусвідомлена потреба подолати невпевненість у собі і самоствердитися.

Все-таки паперові книги краще, ніж електронні. Ви можете запитати, до чого я це написала? Ось вам маленька передісторія: деякі книги я зазвичай читаю на одному дуже зручному сайті, завдяки якому я ще не розорилася остаточно на покупках книг. Але ось недавно він зі мною зіграв злий жарт. Вчора я почала читати роман Франсуази Саган «Здрастуй, смуток». Завдяки рецензій я вже мала певне уявлення, про що він. І ось, дочитавши роман уже майже до кінця, я вирішила поглянути на деякі рецензії ще раз, і була здивована, що багато читачів були зосереджені виключно на історії Анни, Сесіль і Реймона, розкривали тільки їх характери і проблеми, обговорювали лише цю сюжетну лінію. А як же Бернар, Жозе, Фанні, Едуар і Беатрис? І тут виявилося, що це герої зовсім іншого роману Саган «Через місяць, через рік». Я читала дві книги одночасно! А я ще подумала, яка оригінальна задумка: спочатку писати про одну історію, потім різко обривати її, і переходити на іншу сюжетну лінію, а потім назад повертатися до попередньої саме з того місця, де вона була перервана. Ці романи настільки атмосферно ідентичні, що я навіть не подумала, що тут могла закрастися якась помилка. Тепер буду краще перевіряти книги.

Тепер буду краще перевіряти книги

Ви можете запитати, до чого я це написала?
А як же Бернар, Жозе, Фанні, Едуар і Беатрис?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.