Статьи

Фото британських кішок

  1. Фото британських блакитних кішок
  2. Фото британських мармурових кішок

порода « британська короткошерста кішка »Є однією з найпопулярніших в світі. Представники цієї породи дуже схожі на шотландських висловухих котів , Але на відміну від тих мають прямі вуха і більш густу, немов "плюшеву" шерсть. Ми вже розповідали вам про те, як кошеня з реклами «Віскас» завоював серця мільйонів завдяки своєму чарівному увазі і мармурово-срібною вовни. Саме він зробив британських мармурових кішок (британських короткошерстих кішок мармурового забарвлення) настільки популярними. Однак ця порода кішок популярна і в інших кольорах вовни, особливо в блакитному (сірому) і бузковому.

кошеня з реклами «Віскас»

У даній статті сайт «Мурло» зібрав багато красивих фото британських кішок різних забарвлень вовни (чорні, голубі, мармурові, шоколадні та багато інших). Також присутня фотогалерея милих британських кошенят, які своїм зовнішнім виглядом зачарують кого завгодно. І ще одне, колір в назвах фотогалерей означає лише забарвлення шерсті, а не породу. На всіх фото в цій статті - британські короткошерсті коти і кішки. Гаразд, досить слів, дивимося фото!

Фото британських блакитних кішок

Насправді голубі кішки зовсім не блакитні. Так наприклад, російська блакитна має темно сірий окрас шерсті з сріблястим відблиском. Ось і британська блакитна кішка, фото якої нижче, насправді має темно сірий, сріблястий, забарвлення шерсті.

Фото британських мармурових кішок

Фото кішок «британська шиншила»

Британська чорна кішка фото

Британська лиловая кішка фото

Фото британських короткошерстих кошенят

Британська кішка черепаховий забарвлення фото.

Британська кішка черепаховий забарвлення фото

Сайт «Мурло»

На нашому сайті ви знайдете інформацію про породи кішок, лікуванні їх від різних хвороб, рекомендації щодо змісту, огляди сухих кормів та відгуки про них, а також багато іншого цікавого та корисного!

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.