Статьи

Форми Google в порівнянні з SurveyMonkey для онлайн-опитувань

  1. функції опитувань
  2. служба підтримки клієнтів
  3. отримання відповідей
  4. Аналіз і звіти
  5. Розцінки

SurveyMonkey, як платформа №1 в світі для проведення онлайн-опитувань, наділить Вас можливостями з легкістю створювати опитування будь-якого типу SurveyMonkey, як платформа №1 в світі для проведення онлайн-опитувань, наділить Вас можливостями з легкістю створювати опитування будь-якого типу. Від простої анкети до поглибленого дослідження ринку - ми надамо Вам інструменти для створення вражаючих опитувань, а також запропонуємо масу способів отримання відповіді і аналізу результатів, щоб Ви могли приймати зважені, обґрунтовані рішення.

Форми Google також дозволяють створювати опитування і отримувати відповіді. Давайте ближче розглянемо SurveyMonkey і Форми Google, щоб встановити, яка з платформ найкраще підходить для Вас:

функції опитувань

SurveyMonkey: На вибір пропонується 15 різних типів питань, в тому числі з множинними варіантами відповіді, з текстовим полем, Net Promoter® Score і з A / B-порівнянням. Не знаєте, які питання ставити? Заощадити час і отримати більш ефективні опитування Вам допоможе більше 1600 питань, складених нашими фахівцями з опитуваннями. Користуючись тарифним планом SELECT, Ви також можете вибрати необмежену кількість питань і створювати необмежену кількість відповідей, щоб гарантовано отримати всі потрібні дані.

Форми Google: Можна вибрати дев'ять різних типів питань, включаючи текстові і з множинними варіантами відповіді. У різних джерелах пропонуються створені користувачами шаблони форм Google, але вони не розроблені фахівцями і не сертифіковані.

служба підтримки клієнтів

SurveyMonkey: У Вас термінове питання або проблема? Ми пропонуємо підтримку по електронній пошті для всіх клієнтів. Наш тарифний план PLATINUM також надає першокласну підтримку по телефону. Щоб Ви могли миттєво отримати відповідь, в нашому довідковому центрі зберігається багата колекція статей та відеороликів з поясненнями щодо використання кожної функції SurveyMonkey. Крім того, ми пропонуємо поради та рекомендації щодо створення ефективних опитувань на сайті опитування 101 .

Форми Google: Хоча довідкового центру, присвяченого виключно Формам Google, не існує, є Довідковий центр для редакторів Документів Google з базовою інформацією про створення форм і роботі з ними.

отримання відповідей

SurveyMonkey: Для розсилки опитувань є безліч різних способів. Отримайте посилання на веб-сторінку, яку можна скопіювати і вставити в електронний лист, повідомлення в соціальній мережі або на веб-сайт. Використовуйте колектор з розсилкою по електронній пошті для відстеження відповіли респондентів. Додайте вбудований колектор або колектор у спливаючому вікні на будь-який веб-сайт. Платні тарифні плани дозволяють розміщувати опитування в домені research.net під Вашим власним брендом.

Форми Google: Посилання на Вашу форму можна опублікувати в Інтернеті або відправити її електронною поштою безпосередньо з сайту Форм Google, однак не можна відстежувати респондентів, або включати в форму будь-які додаткові дані. Також можна вбудувати форму в Веб-сайт за допомогою HTML-коду.

Аналіз і звіти

SurveyMonkey: Відповіді можна отримувати в реальному часі, як завгодно аналізувати дані для отримання висновків і поширювати результати для нових відгуків. Дані можна перетворювати в нестандартні діаграми і звіти для демонстрації результатів. Тарифний план SELECT дозволяє експортувати результати в формати Excel (XLS), PDF, SPSS або готові до презентації файли PowerPoint (PPT). Зміна тарифного плану дозволяє навіть порівнювати результати опитування з іншими схожими організаціями, щоб встановити Ваше реальне становище.

Форми Google: Дані опитувань можуть відображатися у вигляді простих гістограм, кругових діаграм і текстових таблиць. Його користувачі не можуть фільтрувати результати, але дані автоматично експортуються в електронну таблицю Google.

Розцінки

SurveyMonkey: Наш план BASIC безкоштовний і пропонує більшу частину перерахованих вище корисних функцій, включаючи 13 типів питань, підтримку по електронній пошті і отримання результатів в реальному часі. Також ми пропонуємо чотири різних тарифні плани , Що містять більш потужні функції і можливості індивідуальної настройки. Для просунутих користувачів пропонується інтеграція Salesforce і іншими популярними платформами.

Форми Google: Користування Формами Google безкоштовно.

Всього один клік мишею відокремлює Вас від можливості безкоштовно почати роботу. Ви отримаєте всі ресурси, необхідні для створення і відправки опитувань, і всі наші найбільш потужні функції будуть до Ваших послуг.

Не знаєте, які питання ставити?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача