Статьи

flashget.exe - Що це таке?

  1. Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з flashget.exe
  2. Інформація про фото flashget.exe
  3. коментар користувача
  4. Кращі практики для виправлення проблем з flashget
  5. flashget сканер

Flashget.exe - це виконуваний файл (програма) для Windows. Розширення імені файлу .exe - це абревіатура від англ. слова executable - здійсненний. Необхідно запускати виконувані файли від перевірених виробників програм, тому що виконувані файли можуть потенційно змінити налаштування комп'ютера або завдати шкоди вашому комп'ютеру. Безкоштовний форум з інформацією про файли може допомогти вам розібратися чи є flashget.exe вірусом, трояном, програмою-шпигуном, рекламою, яку ви можете видалити, або файл належить системі Windows або додатком, якому можна довіряти.

Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з flashget.exe

  1. використовуйте програму Настроювач Windows , Щоб знайти причину проблем, в тому числі і повільної роботи комп'ютера.
  2. Оновлення програму FlashGet. Оновлення можна знайти на сайті виробника (посилання наведена нижче).
  3. У наступних пунктах надано опис роботи flashget.exe.

Інформація про фото flashget.exe

процес FlashGet або flashget належить програмі FlashGet (Jetcar) або їміμ (FlashGet) 2.0-ХеКЅ ° ж від FlashGet.com (Www.flashget.com).

Опис: flashget.exe не є важливим для Windows і часто викликає проблеми. Flashget.exe знаходиться в підпапках "C: \ Program Files". Відомі такі розміри файлу для Windows 10/8/7 / XP 2,007,088 байт (58% всіх випадків), 1,994,800 байт, 1,990,704 байт, 1,400,832 байт або 1,527,808 байт. Опис: flashget
Це не файл Windows. Процес починає роботу при запуску Windows (Дивіться ключ реєстру: MACHINE \ Run, Run). Може змінювати поведінку інших програм або маніпулювати іншими програмами. Процес слухає або шле дані на відкриті порти в мережі або по інтернету. Flashget.exe здатний записувати введення даних. Тому технічний рейтинг надійності 47% небезпеки.
Ви можете видалити програму FlashGet або FlashGet (Jetcar), або попросити постачальника програмного забезпечення про підтримку. Натисніть на FlashGet або FlashGet (Jetcar) в Панелі управління Windows (Розділ Програми та засоби) для видалення.

Рекомендуємо: Виявлення проблем, пов'язаних з flashget.exe

Якщо flashget.exe знаходиться в підпапках "Мої файли", тоді рейтинг надійності 18% небезпеки. Розмір файлу 1,779,256 байт. У процесу є видиме вікно. Це файл, підписаний Verisign. У файлу поставлена ​​цифровий підпис. Процес починає роботу при запуску Windows (Дивіться ключ реєстру: MACHINE \ Run, Run). Це не системний файл Windows. Процес використовує порт, щоб приєднається до мережі або інтернету. Flashget.exe здатний записувати введення даних, моніторити додатки і маніпулювати іншими програмами.
Якщо ви хочете повністю видалити програму, перейдіть в Панель управління ⇒ Програми ⇒ їміμ (FlashGet) 2.0-ХеКЅ ° ж.

Важливо: Деякі шкідливі програми маскують себе як flashget.exe. Таким чином, ви повинні перевірити файл flashget.exe на вашому ПК, щоб переконатися, що це загроза. Ми рекомендуємо Security Task Manager для перевірки безпеки вашого комп'ютера.


коментар користувача

Програма викачує файли в кілька потоків. Була актуальна під час Dialup, вміє докачувати файл при обриві з'єднання. Іноді залишається потрібною при низьких швидкостях сервера з якого йде скачування. (додаткова інформація)
Іван

Разом: Середня оцінка користувачів сайту про фото flashget.exe: - на основі 1 голосу з 1 відкликанням.

69 користувачів запитували про цей файл. Один користувач оцінив, як нейтральний.

Кращі практики для виправлення проблем з flashget

Акуратний і охайний комп'ютер - це головна вимога для уникнення проблем з flashget. Для цього потрібно регулярна перевірка комп'ютера на віруси, очищення жорсткого диска, використовуючи cleanmgr і sfc / scannow , Видалення програм, які більше не потрібні, перевірка програм, які запускаються при старті Windows (використовуючи msconfig ) І активація Автоматичне оновлення Windows . Завжди пам'ятайте про створення періодичних бекапов, або в крайньому випадку про створення контрольних точок відновлення.

Якщо у вас актуальні проблеми, спробуйте згадати, що ви робили в останній час, або останню програму, яку ви встановлювали перед тим, як з'явилася вперше проблема. використовуйте команду resmon , Щоб визначити процес, який викликає проблеми. Навіть якщо у вас серйозні проблеми з комп'ютером, перш ніж встановлювати заново Windows, краще спробуйте відновити цілісність установки ОС або для Windows 8 і пізніших версій Windows виконати команду DISM.exe / Online / Cleanup-image / Restorehealth . Це дозволить відновити операційну систему без втрати даних.

Наступні програми можуть вам допомогти для аналізу процесу flashget.exe на вашому комп'ютері: Security Task Manager відображає всі запущені завдання Windows, включаючи вбудовані приховані процеси, такі як моніторинг клавіатури і браузера або записів автозавантаження. Унікальна оцінка ризиків безпеки вказує на ймовірність процесу бути потенційно небезпечним - шпигунською програмою, вірусом або трояном. Malwarebytes Anti-Malware визначає і видаляє непрацюючі програми-шпигуни, рекламне ПО, трояни, кейлоггери, шкідливі програми і трекери з вашого жорсткого диска.

flashget сканер

Security Task Manager показує всі запущені сервіси Windows, включаючи впроваджені приховані програми (наприклад, моніторинг клавіатури або браузера, авто вхід). Унікальний рейтинг надійності вказує на ймовірність того, що процес потенційно може бути шкідливою програмою-шпигуном, кілоггерів або трояном.

Безкоштовний aнтівірус знаходить і видаляє неактивні програми-шпигуни, рекламу, трояни, кейлоггери, шкідливі і стежать програми з вашого жорсткого диска. Ідеальне доповнення до Security Task Manager.

SpeedUpMyPC безкоштовне сканування, очищення, відновлення та оптимізація вашої системи.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то