Статьи

Фільтри для води можуть нашкодити здоров'ю

Чи потрібні нам ці гаджети?

Фото: pixabay

Чи можуть фільтри для води приносити більше шкоди, ніж користі? У цих гаджетів часто немає ніяких специфічних переваг, зате вони здатні затримувати розчинні матеріали, корисні для організму.

Популярність фільтрів для води досягла такого обсягу, що сьогодні майже в кожній міській квартирі можна зустріти щось подібне. Іноді люди купують спеціальні пластикові судини з картриджами, в які наливають воду, а іноді ставлять цілі системи на труби, щоб з окремого крана на кухні текла відфільтрована вода. Але чи дійсно нам потрібні всі ці пристрої? І чи не можуть вони приносити нашому здоров'ю більше шкоди, ніж користі?

Наприклад, водопровідна вода в Великобританії є однією з найбезпечніших в світі, вона успішно проходить більш 99,9% тестів на якість. Теоретично мешканцям цієї країни ніякі фільтри не потрібні, однак вони все одно часто використовуються.

Багато фільтри обіцяють захисту від так званої жорсткої води, але цей різновид рідини потрібна для нашого здоров'я. Наприклад, Всесвітня організація охорони здоров'я підтвердила існування зв'язку між вживанням жорсткої води і зниженням кількості хвороб серця. Існують фільтри для води, які видаляють майже всі сліди розчинних елементів на кшталт ртуті, свинцю і фтору. Деякі виробники навіть запевняють, що після обробки в їх фільтрі вино стає чистою водою.

Однак не можна точно дізнатися, яка кількість віддалених розчинних матеріалів є шкідливим, яка їх кількість не шкідлива для організму, а в деяких випадках навіть і корисно. Так, в пляшці з мінеральною водою міститься досить високий рівень подібних матеріалів, однак ця рідина вважається в багатьох випадках вкрай корисною.

Хтось скаже, що такі матеріали, як свинець, однозначно небезпечні для здоров'я. Але весь свинець видаляється на очисних спорудах водопровідних станцій. Що ж стосується хлору, який виступає в ролі дезінфектанту, то деякі його кількість зберігається в воді для того, щоб очищати її від мікроорганізмів. Значний обсяг фтору шкідливий для здоров'я, але той, що залишається у водопровідній воді, абсолютно нешкідливий.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, який може бути причина передчасної смерті,

також вчені відповіли на питання, чому жіночі руки завжди холодніше чоловічих.

Про те, як зробити фільтр для води своїми руками, дивіться на відео нижче:

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

джерело: medikforum Чи потрібні нам ці гаджети?
Але чи дійсно нам потрібні всі ці пристрої?
І чи не можуть вони приносити нашому здоров'ю більше шкоди, ніж користі?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

Труба в изоляции Valsir Pexal
На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

Роллы
От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

Дешевая доставка суши
Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).