Статьи

FAQ (Запитання / Відповідь) - Сидоров Сергій Володимирович

17.06.2019

= "Left"> Для додавання питання потрібна реєстрація

Не можу прибрати рамки навколо картинок-посилань. При редагуванні прибираю рамку, але вона все одно залишається.

Мабуть, для перегляду сторінок Ви користуєтеся браузером Internet Explorer, а картинку-посилання додаєте в візуальному редакторі. Скористайтеся html-редактор. Перед закриттям тега <a> додайте border = "0" і вставте код в потрібне місце сторінки. Наприклад, ось так:

<... a title = "Текст, який буде спливати при наведенні миші" href = "http: // адрес_ссилкі"> <... img alt = "Назва картинки" src = "http: // адрес_картінкі" align = "розташування картинки на сторінці (left, right або center) "border =" 0 "> <... / a>

Те, що в коді виділено червоним, замініть своїм, приберіть червоні крапки і виберіть одне з розташувань картинки. Якщо разом з кодом скопіювати посилання на цю сторінку, приберіть і її (починаючи зі слова Джерело).

Чи не завантажується стаття. Система пише, що перевищена максимальна кількість знаків, хоча стаття маленька, раніше доводилося розміщувати набагато більшого обсягу. Підкажіть, як бути?

Всього скоріше, величезна кількість знаків вийшло з-за величезного html-коду. Якщо Ви розміщували статтю через візуальний редактор, попередньо скопіювавши її зі сторінки Word, то система автоматично задала форматування, яке вже було у тексту - і відповідно «дописала» потрібний код.
Щоб не було зайвих знаків, вставляйте текст через html-редактор.
Для відображення розбивки на абзаци поставте галочку перед Заміняти переведення рядків тегом <BR> внизу того вікна, куди вставляється текст.


На сайті з'явилася така штука: коли намагаєшся перейти на іншу сторінку, то спочатку переходиш на сторінку зовсім іншого сайту. Сайт на ucoz. Раніш такого не було. Щоб прибрати, довелося звернутися до фахівця. Мені пояснили, що це був впроваджений чужий код і що знайти цей код буває дуже складно. Чи не підкажете, звідки це взялося і як з цим боротися?

Звідки взялося - гадати не буду. Убезпечити юкозовскій сайт від впровадження чужих кодів, думаю, можна. Для цього три ради.
1. Змінюйте паролі від панелі управління (це міра проти злому).
2. Будьте обережні при установці на свій сайт скриптів з інших сайтів (непотрібний Вам код може бути впроваджений в них).
3. Використовуйте бекап (Backup) шаблону: Панель управління -> Управління дизайном -> Backup шаблонів. Перед кожною зміною шаблону робіть відновлення останню збережену копії: клікніть Відновити праворуч від потрібної копії (дата і час збереження вказані поруч з копією в квадратних дужках). А відразу після внесення змін створюйте копію шаблону зі змінами (кнопка Створити резервну копію). Тоді при виявленні будь-яких «дивацтв» достатньо буде відновити збережену копію, в якій ще не було нічого підозрілого. Наявність збереженої копії допоможе також, якщо Ви самі по необережності щось нашкодили в шаблоні або встановлений Вами чужий скрипт виявився з непотрібним «сюрпризом». Навіть якщо в шаблонах давно нічого не мінялося, можна раз в тиждень оновлювати збережений шаблон - для профілактики, від цього гірше не буде.


У Вас після статей в тексті «для посилання» дата звернення відповідає поточній даті. Як це зроблено? Чи можна зробити, щоб такі посилання створювалися автоматично?

Автор, назва, адреса сторінки і дата звернення генеруються автоматично за допомогою системних кодів uCoz. Для цього можна використовувати код наступного виду (жирний червоний текст замініть своїм; якщо разом з кодом скопіювати посилання на цю сторінку, приберіть і її, починаючи зі слова Джерело):

<b> Для посилання: </ b> <br> $ AUTHOR_NAME $ $ ENTRY_TITLE $ [Електронний ресурс] // Назва сайту. - Режим доступу: http://si-sv.com $ REQUEST_URI $ (дата звернення: $ DATE $).

Цей код вставляється в шаблон сторінок матеріалу і коментарів до нього безпосередньо після $ MESSAGE $ (якщо $ MESSAGE $ відсутня - після $ BRIEF $). Шлях до шаблону: Панель управління -> Управління дизайном -> Потрібний Вам модуль: Сторінка матеріалу і коментарів до нього.

Системний код $ AUTHOR_NAME $ спрацьовуватиме тільки, якщо при додаванні статті заповнено рядок «Повне ім'я». Якщо цей рядок залишена порожньою, то текст посилання почнеться відразу з назви статті.

Якщо потрібно так само генерувати текст посилання на головній сторінці та сторінках, що мають адресу ... / index / ..., то $ ENTRY_TITLE $ в коді замініть на $ MODULE_NAME $. Автор в цьому випадку виводитися не буде. Якщо не потрібно вказувати назву конкретних сторінок, то можна використовувати наступний код:

<b> Для посилання: </ b> <br> Назва сайту. [Електронний ресурс] // - Режим доступу: http://si-sv.com $ REQUEST_URI $ (дата звернення: $ DATE $).


Як в Юкоз зробити, щоб після матеріалу на сторінці виводилися посилання на інші матеріали, близькі по темі? І чому ви не скрізь зробили автоматичні посилання? Або скрізь, просто виділили іншим шрифтом?

У шаблон матеріалу і коментарів до нього вставити системний код <...? $ RELATED_ENTRIES $ (10)?> (Для використання коду приберіть червоне крапки). Шлях до шаблону: Панель управління -> Управління дизайном -> Потрібний Вам модуль: Сторінка матеріалу і коментарів до нього. Число в круглих дужках задає максимальну кількість виведених на сторінці посилань на схожі матеріали, це число можна змінювати. Щоб схожі матеріали виводилися внизу статті, цей код треба вставити відразу після $ MESSAGE $ або $ BRIEF $ (в коді є щось одне з двох). Або використовуйте візуальний редактор.
Частина посилань на схожі матеріали я проставляється вручну ось чому. Даний код визначає схожість за тегами всередині модуля (наприклад, виводить схожі матеріали, які розміщені тільки в каталозі статей). Звідси два його мінуса. По-перше, він «не бачить» тематичного подібності, якщо немає абсолютно збігаються тегів (а якщо схожі статті завантажувалися з інтервалами в півроку, то логіка створення тегів в них цілком могла відрізнятися). По-друге, тематично близькі матеріали на моєму сайті часто ставляться до інших модулів і не потрапляють в автоматично формується список. Ручне проставлення посилань дозволяє уникнути цих недоліків.


Мені не дуже подобається в статтях шрифт, який автоматично задається в шаблоні, тому вставляю на сторінку текст, а потім його форматують. Виходить довго, і буває, що доводиться по кілька разів вводити пароль, тому що «Закінчився період сесії». Знаю, що всі формати можна задати заздалегідь для всього тексту за допомогою коду html. Як це зробити найпростіше?

1-й варіант підійде, якщо треба змінити форматування у конкретного тексту. Я перепробував різні способи і зупинився на наступному. Не знаю, самий він простий чи ні, але мене влаштовує.
Для використання коду треба всюди прибрати червоні крапки.
У першому рядку Arial можна замінити на інший шрифт, а 10 - на інший розмір. Інші формати тексту тут не задані, вони встановлюються автоматично (як передбачено в шаблоні).
Якщо треба додатково поставити, наприклад, вирівнювання тексту по ширині, то краще підійде такий спосіб.
Щоб в тексті збереглася задана розбивка на абзаци, не забудьте поставити галочку перед Заміняти переведення рядків тегом <BR> внизу того вікна, куди вставляється текст.

2-й варіант - змінити формат шрифту в модулі. Для цього через ПУ вибираєте потрібний модуль, заходите в Управління модулем, вибираєте Управління дизайном модуля і редагуєте Сторінку матеріалів і коментарів до нього. Редагувати можна в візуальному редакторі. Для цього знаходите умовний оператор $ MESSAGE $ (або $ BRIEF $), виділяєте його і задаєте потрібний формат. Якщо потрібно змінити формат і в короткій версії, виведеної на головній сторінці модуля, то так само редагуєте Вид матеріалів.
3 варіант - змінити форматування відразу у всіх шаблонах в стилях CSS. Але тут я не буду давати порад, оскільки код CSS у різних шаблонах може відрізнятися. Краще звернутися до фахівця або в службу підтримки uCoz.


Вам uCoz відключив свою рекламу безкоштовно або за це доводиться платити?

Я оплачую відключення реклами в складі тарифу Базовий (близько 100 руб. На місяць). Крім відсутності юкозовской реклами, в нього входить ще кілька додаткових можливостей:
- збільшення дискового простору на 800 Mb;
- безкоштовні звернення в службу підтримки (раз на місяць), при цьому невикористані звернення накопичуються, і їх можна використовувати хоч в наступному році, хоч кожен день - оскільки я не є фахівцем в сайтобудування, то періодично пишу в службу підтримки, не поповнюючи для цього рахунок і не думаючи, скільки це буде коштувати;
- можливість прикріплення файлів до листа на сторінці зворотного зв'язку - часто для відвідувачів зручніше відправити мені листа з сайту, ніж заходити для цього в свою поштову скриньку, так що це дуже корисна опція;
- можливість приховати лічильник відвідувань (він буде як і раніше працювати і залишиться доступний через Панель управління) - я використовую цю можливість, щоб легально прибрати зі сторінок зайву зовнішнє посилання;
- завантаження через FTP файлів розміром до 60 Mb - думаю, без цієї можливості я цілком міг би обійтися;
- сайт не видаляється навіть за відсутності відвідуваності - це мені ні до чого, але теж входить в тариф.


Як зробити, щоб укозе безкоштовно відключив прибрав свою рекламу зі сторінок шкільного сайту?

Я задавав таке питання службі підтримки uCoz. Ось відповідь на нього.
У нас існує можливість безкоштовного зняття рекламного банера для сайту, який належить некомерційному навчальному закладу. В цьому випадку складіть, будь ласка, лист на ім'я генерального директора ТОВ "Юкоз Медіа" Курта Євгена Олександровича від «Тип закладу» (на бланку «Тип закладу»), з проханням зняти рекламний банер, в такій формі:
Сайт «URL сайту» є офіційним сайтом «Тип закладу» «інформація про тип закладу». Просимо вас посприяти у вигляді зняття рекламного банера з сайту.
Дата. Директор - підпис. Штамп.
Зробіть відскановане зображення заповненого бланку і надішліть файл на [email protected]


У вас на сторінках каталогу статей є постійно закріплені посилання, різні для різних сторінок, які не йдуть углиб архіву. Як це зроблено? Коли я вставляю в шаблон головної сторінки каталогу статей, то на всіх сторінках виходить одне й те саме.

Ось як. Наприклад, потрібна посилання зі сторінок вашого сайту / publ / і / publ / 0-1 на сторінки 1 і 2 відповідно. Для цього в шаблоні головної сторінки каталогу статей в потрібному місці вставляєте коди з умовними операторами uCoz: Якщо для сторінки / publ / 0-2 потрібен просто текст без посилання, то так: Якщо потрібні ще такі посилання, або тексти, що відрізняються на різних сторінках, то додаєте і їх. Таким же способом можна зробити нерухомими різні посилання, тексти, картинки і на різних сторінках інших модулів, що містять архів матеріалів, наприклад, / news /, / blog / і т.д.


Доброго дня! Помітила, що у Вас на сайті в верхньому лівому кутку за деякими святковим дням з'являються святкові картинки, а після закінчення дня зникають. Вони ставляться вручну або автоматично? Якщо автоматично, то як це зробити на ucoz? Тільки якщо все це не дуже складно: =)

Святкові картинки-інформери на сайті налаштовуються раз на рік і потім виводяться автоматично. Це робиться просто, за допомогою системних кодів uCoz. Для прикладу візьмемо два святкові дні: 23 лютого і 8 березня Я використовую всього 15-20 картинок. Якщо їх буде дуже багато, то, можливо, знадобиться інший спосіб.


У мене виникла така проблема: мій пароль адміна зламаний, і хтось намагається проставляти свої посилання в статтях як адмін. Як мені змінити uID пароль користувача, щоб зломщик втратив доступ до прав адміна?


Як налаштувати в шаблоні, щоб фрази, картинки або посилання показувалися на сторінці не постійно, а автоматично змінювалися в випадковому порядку?

В системі uCoz це можна зробити за допомогою інформера або ротатора банерів. На мій погляд, інформер краще тим, він найбільш універсальний за своїми можливостями. Про нього і розповім.
1. Створіть файл у форматі txt (Блокнот) і запишіть у ньому дані, які повинні будуть виводитися у випадковому порядку. Це може бути текст, посилання, картинка. Основний принцип: кожна нова рядок - це нові дані. Ніяких прогалин бути не повинно. Можна використовувати html-коди. Наприклад, для розриву рядків використовуйте <br>, задавайте посилання за допомогою тега <a> ... </a>. Якщо планується показувати на сторінці відразу кілька рядків в колонку, то треба в кінці кожного рядка проставити <br>, інакше всі дані будуть виводитися в один рядок.
Збережіть файл txt в пам'яті комп'ютера. Якщо надалі буде потрібно змінити список виведених матеріалів, то треба буде кожен раз редагувати файл txt і знову його завантажувати. Зате завдяки можливості використання html можна задати формати, в кожен рядок вмістити різноманітні дані (наприклад, одним кодом відразу задати показ картинки, невеликого тексту-інструкції і посилання на сторінку матеріалу).
2. Через Панель управління зайдіть на сторінку Інформери, натисніть кнопку Створити інформер (відзначено на зображенні цифрою "1"), впишіть будь-яку назву (2) і почніть заповнювати відкрилися поля. В поле Розділ виберіть Випадкові дані (3). Завантажуйте створений файл txt (перед завантаженням перевірте, чи правильно він зроблений, для цього клікніть Допомога по роботі з цією функцією (4) і прочитайте, що там написано). Налаштуйте кількість матеріалів (виведених даних - інакше кажучи, випадково обирають рядків з завантаженого файлу) і кількість колонок.
В системі uCoz це можна зробити за допомогою інформера або ротатора банерів
3. Натисніть Створити (5). Погодні інформери для показу випадкових даних готовий.
4. Перезавантажте сторінку, скопіюйте код інформера і вставте його в потрібне місце шаблону.
5. Подивіться, що вийшло, при необхідності відредагуйте інформер та файл txt (відредагований файл знову завантажте, при цьому старий віддалиться автоматично).

Я часто розміщую на своєму сайті великі статті, які не поміщаються на екрані. Їх треба прокручувати. Думаю що відвідувачам було б зручніше на початку статті ознайомитися з її змістом і перейти до того розділу, який їх більше зацікавив. Чи не підкажете, як це зробити?


Я використовую модулі uCoz "Каталог сайтів" і "Дошка оголошень". І мене не влаштовує, що повний текст відтворюється багато разів на сторінках каталогу. А треба б тільки 1 раз - на тій сторінці, де розміщено опис. На сторінках каталогів вистачило б просто списку матеріалів, тоді сторінки будуть більш компактно і не буде дублювання текстів. В налаштуваннях модуля у мене поставлені галочки в пунктах Опис ... і Повний текст матеріалу, але виводиться тільки той, що в Описі. Він же і дублюється на різних сторінках. Як зробити, щоб не виводилися повні описи в каталозі сайтів і Дошці оголошень?

Зайдіть в Управління дизайном модуля і замініть в коді $ BRIEF $ на $ MESSAGE $. Якщо не треба, щоб створити ефект короткий опис, то після цього приберіть галочку у відповідному місці в Настройках модуля. Тоді буде виводитися тільки повний текст і тільки на одній сторінці.


Підкажіть, як бути?
Чи не підкажете, звідки це взялося і як з цим боротися?
Як це зроблено?
Чи можна зробити, щоб такі посилання створювалися автоматично?
Як в Юкоз зробити, щоб після матеріалу на сторінці виводилися посилання на інші матеріали, близькі по темі?
І чому ви не скрізь зробили автоматичні посилання?
Або скрізь, просто виділили іншим шрифтом?
RELATED_ENTRIES $ (10)?
Як це зробити найпростіше?
Вам uCoz відключив свою рекламу безкоштовно або за це доводиться платити?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача