Статьи

етикет візиток

  1. Правила оформлення візиток • Правила вручення візиток Існує ряд неписаних правил оформлення і...

Правила оформлення візиток Правила вручення візиток

Існує ряд неписаних правил оформлення і вручення візитних карток. Треба відзначити, що вони навряд чи є загальновідомими і загальновживаними (по крайней мере, в нашій країні і в даний момент часу). А тому - існують певні сумніви щодо того, чи варто ставитися до них догматично. З іншого боку, ознайомитися з цими правилами все таки варто, особливо якщо Ви перебуваєте на етапі продумування дизайну Першої-В-Своєю-Життя-Візитки (зрозуміло, максимально незвичайної і оригінальної). Давно і вірно підмічено, що політ нічим не обмеженої фантазії часто закінчується тупиком (складно вибрати щось конкретне, коли очі розбігаються від купи потенційних варіантів), в той час, коли якийсь мінімум обмежень здатний, не обмежуючи, задати точку опори і направити ідеї в потрібне русло Існує ряд неписаних правил оформлення і вручення візитних карток

Існує багато варіацій на тему розміру візитних карток, що розрізняються від регіону до регіону і від країни до країни. Але, в переважній більшості випадків, вони відрізняються один від одного по довжині і ширині на 2-3 мм. Треба пам'ятати, що одне із завдань візитки - повторювати в цілому розмір кредитної картки і влазити в візитницю (а ще частіше, будемо чесні - у відповідне відділення гаманця).

Висновок: можна, звичайно, виявити оригінальність і розстаралися для себе улюбленого, замовивши візитну картку нестандартної форми або розміру, але треба бути готовим до того, що вона загубиться в речах у потенційного одержувача - просто в силу того, що він не зможе зберігати її разом з іншими.

Передбачається, що, в один прекрасний момент, візитка може бути використана для записів (під рукою не виявилося іншого шматка паперу, потрібно використовувати візитку для передачі в якості записки, або, що трапляється найчастіше - при врученні необхідно на місці дописати якусь супровідну інформацію для конкретної людини).

Висновок: виникають серйозні питання до візиток, надрукованим на стильним дизайнерським папері темних кольорів, до візиток з нестандартних матеріалів, до візиток, підданим процесу ламінування (хоча, як кажуть знаючі люди, колупати в зубах заламинировать візиткою набагато зручніше).

Відповідно, на додачу до вищесказаного, сумнівним рішенням будуть і двосторонні візитки. Втім, найчастіше, на їх рахунок в інтернеті спливають інші претензії - мовляв не зрозуміють іноземці, бачачи у двосторонній візитці ознаки недоречною економії і скупості (і в цьому ж місці, далі, слід ряд застережень, на випадки, коли така візитка може бути доречна ...).

А адекватна така візитка може бути, коли справа відбувається в дійсно двомовної або багатомовної країні. Представники таких професій, як лікарі і перукарі, можуть задуматися про розмітку на зворотному боці візитки, для зручності вписування дати і часу прийому.

Є також думка, що такий підхід може бути допустимо для іноземця, що працює у нас - так російській візаві буде легше запам'ятати як правильно вимовляти і писати невимовним прізвище фінського, шведського, французького чи ще якогось екзотичного товариша.

У звичайному випадку (російська та англійська версії), краще варто витратитися і зробити дві пачки односторонніх візиток, на різних мовах. Банальна річ, але ще непогано б проконтролювати єдність стилю - наприклад злегка розрізняються логотипи фірми у різних співробітників або ж на різних візитках однієї людини, віддрукованих через деякий проміжок часу, точно не послужать зміцненню іміджу компанії.

А ще на міжнародній (англійської) версії візиток не варто забувати про правила транслітерації:
• Ж → ZH
• У → U
• Х → KH
• Ц → TS
• Щ → SHCH
• И → Y
• Е → Е
• Ю → IU
• Я → IА
Може бути важливо при написанні рідкісної і важковимовним російського прізвища (наприклад, Іванов).

Прізвище-Ім'я-батькові завжди друкують трохи крупніше і жирніше решти тексту - говорять правила. Вони ж кажуть про те, що, текст повинен бути легким для читання: прямі чорні букви на білому тлі - і ніяких на жаль готичних шрифтів, курсиву або в'язі. У англомовного ймовірного противника, до речі кажучи, етикет велить вказувати спочатку ім'я, потім - прізвище.

Ходять чутки, що написання прізвища вперед імені - явище, притаманне виключно спадщини СРСР (противники такого підходу невдоволено дивляться скоса на любителів бюрократії і алфавітних списків). За радянської влади візитки до речі на зразок були, але користувалися ними в основному тільки дипломати.

Якщо гри з різноманітними жирними і похилими шрифтами різних розмірів все ще недостатньо, до ваших послуг тиснення фольгою, конгрев (опукла друк) і термопод'ем (об'ємні букви, що піднімаються на 0,5-1 мм над поверхнею картки). Краще обмежитися хоча б чимось одним - така еклетіка перетворює візитку в казна-що і боляче б'є по кишені.

Треба з розумом підійти до інформаційного змісту візитки, виокремивши з анкетних даних власника те, що дійсно, насправді стоїть на ній вказати. Обміркувати необхідність вказувати на візитці веб-сайт. Між іншим, є на світі така штука як корпоративна візитка - як раз на той випадок, коли з якихось об'єктивних причин не хочеться вручати свою особисту візитну картку.

У підсумку, ознайомившись з усіма міркуваннями, ми приходимо до сумної і нудною класиці, білий (або світлий фон), темний, з простими шрифтами текст, необхідний мінімум інформації, туга зелена. Для підняття настрою відзначимо - людям творчих професій дозволено відступати від загальноприйнятих правил, у разі великого бажання і / або крайньої необхідності.

Ну, і наостанок - як показує практика, в сфері дизайну можна (потрібно, повинно) дивувати і шукати нові підходи, навіть в тому випадку, коли Вас штучно заганяють в тісні стилістичні рамки Ну, і наостанок - як показує практика, в сфері дизайну можна (потрібно, повинно) дивувати і шукати нові підходи, навіть в тому випадку, коли Вас штучно заганяють в тісні стилістичні рамки

Перше і головне правило: свою візитку не рекомендується нав'язувати. Якщо вручають вам - хорошим тоном вважається пропозиція своєї картки замість. Для зручності зберігаєте свої візитки біля зовнішньої сторони візитниці, а візитки ваших нових знайомих - у її внутрішньої сторони. Таким чином ви уникнете незручного моменту, коли серед багатьох візиток потрібно знайти свою для вручення новому знайомому.

На дипломатичних зустрічах візитними картками обмінюються по старшинству. Першим простягає свою картку гість, якщо це візит, або (при знайомстві) особа, чий ранг нижче або хто за віком молодша. При особистому знайомстві чоловіки і жінки першим вручає свою картку чоловік. Якщо посадове становище і вік партнерів однакові, першим вручає свою візитну картку той, хто виявиться більш ввічливим.

В давно (і безповоротно) минулі дні існувала ціла культура передачі послань за допомогою візиток. Наприклад, якщо при нанесенні візиту адресата не чинилося на місці, було прийнято залишати візитну картку у секретаря, загнув (а потім розправивши) правий верхній кут. Але залишити візитку потрібно було особисто - грубим порушенням етикету вважалася передача через третю особу (водія або кур'єра).

Тобто передати через шофера або кур'єра візитку таки можна - але куточок тоді ні в якому разі не слід загинати! На отримані поштою або завезені візитні картки було прийнято відповідати відправкою свою візитну картку, протягом 24 годин.

Лівий верхній кут візитки традиційно призначений для рукописних послань, у вигляді скорочень запозичених з французької мови. Тут доречно буде продумати дві речі: по-перше - наскільки навколишні розбираються в традиціях, і, по-друге, повернутися до питання правил оформлення візиток , А саме до модного нині скруглення кутів - так чи так уже воно потрібно, з урахуванням усього сказаного? Самі скорочення:

• ac (avec compliment) - вітання, докладати до букету квітів або згортку з подарунком.
• pr (pour remercier) - вираз подяки. Спасибі, яке можна покласти в кишеню.
• pf (pour fete) - вираз найкращих побажань. Зазвичай висилається з нагоди дня народження • ac (avec compliment) - вітання, докладати до букету квітів або згортку з подарунком

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача