Статьи

Електронний календар російською мовою. Установка гаджета «Календар» в Windows XP

 1. Установка Windows Sidebar
 2. Додавання стандартного календаря
 3. Установка стороннього додатка
 4. Способи установки Календаря на робочий стіл в Windows 10

Категорія гаджети календарі на робочий стіл для windows 7 пропонує до вашої уваги додатки, за допомогою яких на вашому робочому столі з'явиться симпатичний календар. Кожен з гаджетів унікальний по-своєму. Тому робіть вибір, спираючись на свій смак. Будь це офісний календар в класичному стилі або ж навпаки яскравий і веселий, який урізноманітнює робочий стіл комп'ютера. Завантаживши один з таких гаджетів календарів безкоштовно, ви зможете ставити собі позначки і нагадування днями, бути в курсі всіх свят і пам'ятати про всі важливі дати.

Стандартним календариком від Windows нікого не здивувати - він є в кожному комп'ютерному пристрої, на якому встановлена ​​ця операційна система. Але його можна з легкістю поміняти на цікавий, симпатичний і оригінальний гаджет календар на робочий стіл Windows 7. Велику колекцію подібних міні-додатків пропонує наш сайт.

У добірці календарів ви знайдете різновиди і модифікації, що відрізняються один від одного формою, зовнішнім виглядом, стилістичним і колірним оформленням, а також функціоналом і можливостями.

Для користувачів, яким просто необхідно завжди мати перед очима поточну дату, досить завантажити гаджет календар з мінімальним набором опцій. Якщо ж ваші цілі і потреби є більш широкими і різноплановими - зверніть увагу на віджети з нагадуваннями про певні події. Ввівши в міні-програму всі важливі для вас пам'ятні дати, ви можете бути спокійні: тепер ризик забути привітати з днем ​​народження улюблену прабабусю або затіяти генеральне прибирання у велике церковне свято, виключений - календар для Windows 7 заздалегідь попередить вас про насування подію.

У колекції є додатки, що дозволяють відзначати на календарі ваші найближчі плани, які розповідають про події та інциденти, що сталися в певний день, календарі православних і державних свят, місячні календарі, а також набори гаджетів, в які, крім безпосередньо календаря, включені і інші функції: порядковий номер тижня року, поточний час, погода, стан інтернет-з'єднання, рівень завантаження процесора, наповненість кошика, час роботи системи з моменту останнього включення і багато іншого.

Розробники, що пропонують користувачам той чи інший календар на робочий стіл для Windows 7, подбали не тільки про функціонал і зручність у використанні всіх модифікацій, а й про зовнішній вигляд будь-якого міні-додатки. У каталозі нашого сайту кожен користувач зможе вибрати календар на свій смак - чорний або білий, барвистий різноколірний або у вигляді кристально прозорого скла, оформлений в форматі кишенькового, відривного або перекидного.

Любителі незвичайних картинок неодмінно звернуть увагу на гаджет календар на робочий стіл Windows 7 в китайському стилі. Також їх не залишить байдужими «фруктова колекція» утиліт - з фоновими зображеннями як звичних, так і екзотичних, але незмінно соковитих і апетитних фруктів. Багато віджети припускають можливість самостійного вибору кольору і забарвлення, форми, розміру і інтерфейсу. А якщо ви дуже зайняті і стурбовані, щоб самостійно стежити за наближенням подіями - покличте на допомогу оригінальний гаджет Google календар для Windows 7: розумне застосування дозволяє в один клік створювати плановані заходи, причому для цього вам часто навіть не доведеться вводити дату. Програма успішно розпізнає слово «завтра» і саме встановлює коректний день, в який має відбутися подія.

Календар на робочий стіл Windows 7: основні переваги

Ви напевно задаєте собі питання: що я виграю, отримавши гаджет-календар? відповідаємо:
подібні міні-додатки завжди знаходяться прямо перед вашими очима безпосередньо на робочому столі електронного пристрою;
вони швидко завантажуються, миттєво встановлюються і практично не віднімають ресурси комп'ютера, а значить, не позначаються на швидкості та ефективності його роботи;
ви економите кліки - щоб відкрити календар, досить одного клацання кнопкою миші;
стильний і елегантний гаджет на екрані монітора приємний для очей і налаштовує користувача на позитив, що позитивно позначається на якості робочого процесу.

Ми пропонуємо вам відвідати наш онлайн каталог безкоштовно і без реєстрації на сайті. Заходьте, вибирайте вподобаний вам календар і завантажуйте його швидко і зручно. Ви можете навіть вибрати не один, а кілька віджетів і міняти їх залежно від поточних цілей і просто під настрій. Зверніть увагу, що більшість демонстрованих на сторінках сайту додатків здатне коректно працювати не тільки в сьомий, але також в восьмий і десятої версіях Віндовс.

А для того, щоб ваш робочий стіл став максимально елегантним і функціональним, пропонуємо, крім календарів, скачати і інсталювати інші корисні міні-програми, наприклад, радіо, плеєр, ігрові утиліти, монітори системи, додатки, що показують погоду, що інформують про пробки на дорогах , святкові програми та багато інших. Всі вони зібрані в нашому великому, різноплановому, зручно структурованому і постійно доповнюється каталозі сучасних безкоштовних додатків для ОС Віндовс.

Інструкція

Щоб встановити календар на робочий стіл, не обов'язково встановлювати будь-яку програму. Досить знайти в інтернеті спеціальні шпалери для робочого столу, на яких намальований календар з цікавлять вас місяцем. Наберіть в пошуковику запит зі словами «шпалери з календарем» і припишіть потрібний рік. У результатах пошуку виберіть вподобану картинку з відповідним дозволом і збережіть її на комп'ютер. Потім викличте за допомогою миші контекстне меню картинки і виберіть пункт зі словами «Зробити фоновим зображенням». Після цього шпалери з календарем встановляться на робочий стіл. Поміняти неактуальну картинку можна тим же способом, вибравши інше зображення з наступними місяцями.

Якщо у вас встановлена Windows 7, поставте на робочий стіл спеціальну міні-програму з календарем, яка входить до складу операційної системи. Такі програми називаються гаджетами. Вони знаходяться в бібліотеці гаджетів в неактивованому вигляді. Щоб потрапити в бібліотеку, натисніть праву клавішу мишки на порожньому місці робочого столу і натисніть на пункт «Гаджети». Ця дія викличе вікно з маленькими картинками. Вони відповідають встановленим на комп'ютері гаджетам. Виберіть картинку із зображенням календаря. Потім зачепите її лівою клавішею мишки і перетягніть на робочий стіл. Згодом ви можете перемістити календар на будь-яке інше місце.

Існує безліч невеликих програм, що дозволяють встановлювати на робочий стіл календарик. Одна з таких програм - Chameleon Calendar. Скачайте програму з сайту www.softshape.com. Запустіть файл chamcalendar.exe. У вікні підтвердіть ліцензійну угоду програми. Потім виберіть місце на комп'ютері, в яке встановиться програма, і продовжите установку кнопкою Install. По закінченню натисніть на слово Finish. Після цього відкриється програма з настройками. Тут ви зможете вибрати розмір, тему та інші настройки календаря. Після натискання кнопки Apply календар встановиться на робочий стіл.

Мало кого влаштовують стандартні шпалери на робочий стіл, пропоновані системою Windows. Занадто різні смаки користувачів, занадто багато зображень довелося б включати в стандартний набір, щоб задовольнити смаки всіх. На щастя, встановити будь-які сподобалися шпалери можна в перебігу декількох хвилин.

Інструкція

Виберіть "властивості".

Перейдіть на вкладку "Робочий стіл".

Звична для нас область робочого столу Windows являє собою звичайну системну папку . Деякі програми при додаванні файлів пропонують огляд вмісту комп'ютера в незручному вигляді, де папку робочого столу доводиться шукати серед безлічі директорій. Спробуємо розібратися, як серед них знайти робочий стіл.


Інструкція

Windows XP. Якщо ви єдиний користувач комп'ютера, тобто на комп'ютері немає додаткових облікових записів, то шлях до папки робітничо столу буде наступний: C: Documents and SettingsAdministratorDesctop. Таким чином, спочатку потрібно клацнути на значку диска С, потім відкрити папку Documents and Settings, в ній знайти папку Administrator (Адміністратор). У ній буде папка Desctop (Робочий стіл), яка і є вашою целью.Еслі на комп'ютері кілька облікових записів користувачів, то замість папки Administrator (Адміністратор) слід вибрати папку з ім'ям вашого профілю.

Windows Vista і 7. В останніх версіях операційних систем Windows шлях до папки робочого столу наступний: C: UsersAdministratorDesctop або C: ПользователіАдміністраторРабочій стіл. Якщо на вашому комп'ютері використовується кілька облікових записів, то замість папки Administrator (Адміністратор) потрібно вибрати папку з ім'ям свого облікового запису.

Відео по темі

джерела:

 • як намалювати робочий стіл

Дуже красиво виглядають календарі на деяких веб-ресурсах. Іноді вони бувають дуже багатофункціональними, іноді просто рядком з декількох слів і чисел. Якщо вашому сайту теж необхідний календар, то почати варто з будь-якого простого варіанту.


Інструкція

Найпростіший варіант - використовувати готовий флеш-компонент. Такий календар не вимагає настройки, додавання в сторінки додаткових кодів скриптів і стилів. Взяти готовий флеш календар можна, наприклад, на сайті FlashScope. Цей сайт, разом з файлом для вставки в сторінку сайту, надає і його вихідний код . Якщо є бажання і деякі

Щоб часу за комп'ютером стало більш зручним і комфортним, багато користувачів встановлюють собі гаджети на робочий стіл. Однак далеко не всі знають, що гаджети бувають не тільки для Windows 7 або смартфонів, а й для Windows XP. Але спочатку в цій операційній системі немає бічній панелі ( Windows Sidebar ) Для, її потрібно спочатку встановити, а потім вже додавати на неї календар і інші необхідні елементи.

Установка Windows Sidebar

Запускаємо файл з дистрибутивом Windows Sidebar і бачимо віконце, в якому треба натиснути кнопку «Далі».

У наступному вікні програма вказує, в яку папку буде проведена установка, після чого потрібно натиснути на «Встановити».

У наступному вікні програма вказує, в яку папку буде проведена установка, після чого потрібно натиснути на «Встановити»

Після цього проводиться установка бічній панелі для Windows XP, а потім користувачеві пропонується перезавантажити комп'ютер для того, щоб зробити завершення установки Windows Sidebar. У цьому віконці вибираємо негайну перезавантаження і чекаємо, поки вона станеться.


У цьому віконці вибираємо негайну перезавантаження і чекаємо, поки вона станеться

За скриншотам можна побачити, що:

 • програма не пропонує вибрати місце для установки (це неможливо, так як воно не буде працювати в іншій папці);
 • установка дуже проста навіть для початківців, вона вимагає тільки послідовних кліків миші.

Завершивши перезавантаження, можна запустити бічну панель через меню «Пуск» - «Програми» - «Windows Sidebar» - «Windows Sidebar». Якщо з'являється вікно з написом, що говорить про те, що немає бібліотеки Nlsdl.dll, проблема вирішується оновленням браузера Internet Explorer. Дана бібліотека відсутня в усіх версіях браузера нижче 7.


Додавання стандартного календаря

Після установки бічній панелі з'являється можливість розмістити на ній будь-який необхідний гаджет. Їх можна:

 • знайти в стандартній колекції гаджетів, яка встановлюється за умовчанням разом з Windows Sidebar;
 • скачати і встановити, якщо потрібного гаджета немає в наявності.

Стандартний календар можна знайти і в встановлених гаджетах. Для того, щоб винести його на бічну панель, кликнемо мишею по значку «+» на панелі.

Ця дія відкриває вікно, в якому розташовані вже встановлені в Windows XP гаджети. Серед них знаходиться безліч як корисних для роботи, так і міні-ігор, які не приносять особливої ​​користі, але доставляють чимало задоволення. Переглянувши перелік гаджетів, знаходимо календар. У деяких версіях бічній панелі може бути встановлений один варіант такого додатка, в інших же - два і більше. Знайдене додаток легко додається одним з двох способів:

 1. Подвійним кліком миші по ярлику.
 2. Кліком правої кнопки по ярлику і подальшим вибором пункту «Додати» в контекстному меню.


Кліком правої кнопки по ярлику і подальшим вибором пункту «Додати» в контекстному меню

Після цього на екрані справа розміститься необхідний гаджет. Він досить простий і не має ніяких додаткових функцій. Його призначення - відображення поточної дати і пошук, при необхідності, заданого числа в будь-якому місяці будь-якого року, для визначення дня тижня. Перехід до перегляду цікавить дати проводиться за допомогою кліка миші по календарю.

Перехід до перегляду цікавить дати проводиться за допомогою кліка миші по календарю

В даному випадку календар вже був встановлений за замовчуванням разом з Windows Sidebar, його залишалося тільки знайти і додати на бічну панель. Але що робити, якщо він відсутній в переліку міні-додатків?

Установка стороннього додатка

Для того, щоб встановити потрібний гаджет, слід:

 1. Завантажити його (зазвичай такі додатки можна знайти в заархівує).
 2. Розпакувати архіватором.
 3. Скопіювати розпаковану папку з файлами в С: Program FilesWindows SidebarGadgets. Sidebar треба шукати саме в папці Program Files, а не в Program Files (х86).
 4. Перевірити, щоб в папці, яка відповідає за додаток «Календар», перебували вже файли програми, а не підпапка з ними. Розглянемо варіант, коли в папку Gadgets треба скопіювати папку Calendar.Gadget. Якщо відкрити останню, в ній повинні розташовуватися файли програми, а не однойменна підпапка Calendar.Gadget з файлами.

Далі всі дії проводимо точно так же, як і при додаванні стандартного календаря в Windows XP. При кліці по значку «+» на бічній панелі в віконці вже має з'явитися новий додаток, що і слід додати в Windows Sidebar.

Розробниками створено чимало подібних додатків. Всі вони відрізняються своїм функціоналом, тому спочатку треба визначитися, для чого потрібен гаджет і які функції він повинен виконувати. Кому-то буде досить бачити сьогоднішню дату великими цифрами на робочому столі і не шукати паперовий варіант календаря, щоб подивитися, на який день тижня припадає те чи інше число. Іншому ж користувачеві необхідний календар з додатковими функціями. Ними може бути:

 • записна книжка;
 • будильник;
 • різноманітні нагадувалки і тому подібні корисні речі.

Тому, якщо вас не влаштовує настільки примітивне додаток, ви можете знайти щось більш функціональне і встановити його на свій комп'ютер. Принцип установки будь-яких гаджетів один і той же, а це значить, що ніяких труднощів з ними виникнути не повинно. Оформивши робочий стіл в своєму смаку, ви унікалізіруете власне робоче місце і зробите його більш зручним і приємним.

У Windows 10. На цей раз пропонуємо вашій увазі способи, як повернути на робочий стіл віджет Календаря і налаштувати його для коректної роботи.

Способи установки Календаря на робочий стіл в Windows 10

Якщо в Windows 7 натиснути на значок годин, то з'явиться невелике віконце з відображенням актуального часу і дати. У Windows 10 ця функція відключена. Однак, якщо вам потрібен саме такий тип календаря, варто внести деякі зміни до реєстру. Для цього виконуємо наступне:

 • Тиснемо «Win + R» і вводимо «regedit».
 • Відкриється редактор реєстру. Знаходимо розділ «HKEY_LOCAL_MACHINE \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ ImmersiveShell». Натискаємо на порожньому місці правою кнопкою миші і вибираємо «Створити», «Параметр DWORD 32-біт». Вводимо назву «UseWin32TrayClockExperience» і значення «1».


Вводимо назву «UseWin32TrayClockExperience» і значення «1»

 • Після внесення змін перезавантажуємо систему. Перевіряємо результат, чи буде працювати стандартний календар.

Про те, як працює цей метод, дивіться у відео:

Якщо вам потрібен календар на робочий стіл для Windows 10 у вигляді віджета, то без сторонньої програми тут не обійтися. Рекомендуємо звернути увагу на Desktop Gadgets Installer. Ця програма сумісна з усіма збірками Windows 10 і повністю безпечна. Після її установки, потрібно натиснути правою кнопкою миші на робочому столі і вибрати «Вид», «Відображати гаджети робочого столу».


Після її установки, потрібно натиснути правою кнопкою миші на робочому столі і вибрати «Вид», «Відображати гаджети робочого столу»

Після потрібно вибрати віджет «Календар» і помістити його на робочий стіл.


Після потрібно вибрати віджет «Календар» і помістити його на робочий стіл

Також можна скористатися софтом 8gadgetpack.net. За допомогою цієї програми можна встановити Календар на робочий стіл. Крім того, даний інструмент дозволяє додати гаджети в меню «Пуск».


Крім того, даний інструмент дозволяє додати гаджети в меню «Пуск»

Після установки цих програм, на робочий стіл Windows 10 можна буде розмістити не тільки Календар, а й інші віджети.

Про те, як встановити віджети після Creators Update дивіться у відео:

Але що робити, якщо він відсутній в переліку міні-додатків?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.