Статьи

Ефективність керівників в Google

  1. Раз на півроку співробітники компанії заповнюють анкету з 13 питаннями про їх керівника Раз на півроку...
  2. Відкриті питання:

Раз на півроку співробітники компанії заповнюють анкету з 13 питаннями про їх керівника

Раз на півроку співробітники Google заповнюють анкету з 13 питаннями про їх керівника.

Фото: pixabay

Компанія Google вважається дуже злачних і бажаним місцем для багатьох претендентів . Ось тільки величезна корпорація вимагає від своїх співробітників бути максимально ефективними. Особливо це стосується керівників, які повинні правильно налаштувати роботу свого відділу.

Раніше в Google стояла першочергове завдання - зібрати в своєму штаті більше перспективних умов, а як тільки це сталося, в компанії виникла проблема ефективного управління, передає Work.ua .

Вирішити цю проблему вдалося досить просто - в Google вирішили, що ефективність управління повинні оцінювати ті, ким керують. Тому раз на півроку співробітники компанії заповнюють анкету з 13 питаннями про їх керівника.

І робиться це все не в ім'я мети обчислити всіх незгодних і скласти список на вибування, і навіть не для того, щоб позбавити начальника премії, якщо раптом на нього хтось поскаржиться.

У компанії впевнені, що опитування дозволяє керівнику отримати конструктивну і чесну оцінку своєї роботи від усієї команди, але при цьому всі відповіді будуть анонімними. Анкета складена HR-менеджерами Google в рамках програми, спрямованої на те, щоб з кращих фахівців виходили гарні керівники.

У Google вирішили доопрацьовувати недоліки менеджменту в командах після аналізу причин відходу співробітників. З'ясувалося, що найчастіше причиною звільнення виявлялося погане управління.

Тоді був розроблений маніфест "8 звичок високоефективних менеджерів Google". У ньому описали, як повинен себе вести успішний і продуктивний керівник. Вийшло, що співробітників вчать керувати, а у команди потім запитують, наскільки успішно все йде і чи справляється керівник з поточними проблемами.

Будь-яке твердження в анкеті ґрунтується на одній з восьми поведінкових моделей, описаних в маніфесті. У перших 11 пунктах анкети потрібно оцінити свого керівника за шкалою з п'ятьма градаціями від "категорично не згоден" до "повністю згоден", а 2 останніх питання вимагають розгорнутої відповіді.

Анкета для оцінки менеджерів в Google

1. Мій керівник дає мені ефективний зворотний зв'язок, завдяки якій я можу поліпшити свою роботу.

2. Мій керівник не займається "мікроменеджментом", тобто не вдається в деталі, які повинні регулюватися і обговорюватися на інших рівнях.

3. Мій керівник уважно ставиться до мене як до особистості.

4. Дії мого керівника говорять про те, що він цінує мій досвід в команді, навіть якщо він відрізняється від його власного.

5. Мій керівник постійно фокусує увагу команди на пріоритетних завданнях і цілях.

6. Мій керівник регулярно передає нам важливу інформацію від вищого керівництва.

7. У мене була розмова з керівником про мій професійний розвиток менше 6 місяців назад.

8. Мій керівник ставить чіткі і зрозумілі цілі нашій команді.

9. Мій керівник володіє достатнім рівнем знань в своїй спеціалізації (наприклад, навички продажів - у сфері міжнародного бізнесу, звітність - в сфері фінансів, кодинг - в сфері програмування).

10. Я б рекомендував свого керівника іншим співробітникам Google.

11. Я задоволений спільними досягненнями мого керівника.

Відкриті питання:

  • Чим би ви порекомендували займатися далі свого керівника?
  • Що б ви змінили в своєму керівнику?

Відповіді на ці питання допомагають менеджерам бачити свої помилки і працювати над собою, а HR-фахівці можуть відслідковувати ефективність менеджменту у всій компанії.

Раніше в Google провели дослідження і з'ясували, як створити ефективну команду . Висновки компанії перегукуються з книгою Стівена Кові "7 звичок надзвичайно ефективних людей", яка була написана ще в 1989 році.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Що б ви змінили в своєму керівнику?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача