Статьи

Ефекти для шарів Adobe Photoshop CS5

  1. По темі:

До верствам можна застосовувати різні ефекти. При виклику діалогового вікна Layer Style (Стиль шару) можна встановити параметри ефектних прийомів: "мяіе" тіні, імітація обсягу і світіння. Особливо популярні ці прийоми в дизайні веб-сторінок. Застосуємо два з них - Drop Shadow (Падаюча тінь) і Bevel and Emboss (Скіс і рельєф).

1. Активізуйте шар Відпочинок.

2. Двічі клацніть лівою кнопкою миші на мініатюрі шару. Відкриється діаловое вікно Layer Style (Стиль шару).

3. Перейдіть на вкладку Bevel and Emboss (Скіс і рельєф). Якщо встановити прапорець навпроти обраного ефекту, а вкладки не активізувати, то будуть прийняті стандартні параметри. Нам необхідно додатково встановити

ефекти, тому активізуйте вкладку Bevel and Emboss (Скіс і рельєф), а в ній вкладку Contour (Профіль).

4. В області Structure (Структура), в списку Style (Стиль) вірите Inner Bevel (Внутрішній скіс). Цими діями створюється ефект "опуклого" тексту.

5. У поле Size (Розмір) встановіть розмір скоса 60 px (60 пікселів).

6. Встановіть прапорець Preview (Попередній перегляд), і ви побачите у вікні документа попередній вигляд ефекту.

7. Зі списку ефектів у верхній частині діалогового вікна виберіть Drop Shadow

(Падаюча тінь) або натисніть клавіші <Ctrl> + <1>.

8. У поле Structure (Структура) клацніть на прямокутнику з кольором Set color of shadow (Встановити колір тіні). Виберіть зелений колір.

9. Задайте значення непрозорості Opacity (Непрозорість) 90%.

10. За допомогою движків Distance (Відстань), Spread (Розширення) і Size (Раєр) встановіть значення в 12 px, 44%, 250 px відповідно.

11. Натисніть кнопку OK.

12. Погляньте на палітру шарів. У рядку шару Відпочинок з'явилася піктограма із зображенням поєднання "fx", яка відображає ефекти для шару.

Ви, напевно, вже здогадалися, що ефекти в Photoshop, так само як і текст, можна редагувати. Виконайте подвійне клацання мишею на цій піктограе. Перед вами знову діалогове вікно Layer Style (Стиль шару). Ви можете змінити будь-які параметри будь-якого з ефектів.

Скасувати всі ефекти для шару можна двома способами. По-перше, скинути прапорець Apply (Застосувати) в діалоговому вікні Layer Style (Стиль шару) для кожного з застосував до шару ефектів. По-друге, всі ефекти можуть бути скасовані командою Clear Layer Style (Видалити стиль шару) зі списку Layer Style (Стиль шару), вкладеного в меню Layer (Шар).

13. Натисніть кнопку Cancel (Скасувати).

Якщо один і той же ряд ефектів потрібно застосувати до кількох верствам, то Photoshop дозволить вам швидко і просто вирішити цю задачу, не вдаючись до втомлюся параметрів ефектів для кожного шару окремо.

1. Переконайтеся, що активний шар Відпочинок, до якого застосовані ефекти.

2. Виберіть команду Layer | Layer Style | Copy Layer Style (Шар | Стиль шару | Копіювати стиль шару).

3. Активізуйте шар Вертоліт.

4. Виберіть команду Layer | Layer Style | Paste Layer Style (Шар | Стиль шару | Вставити стиль шару). Всі ефекти, задані для шару Відпочинок, застосовані до шару Вертоліт. Готовий монтаж показаний на рис. 8.50.

На завершення зробимо два важливих зауваження. По-перше, ефекти можна застосовувати і до текстових верствам. По-друге, ефекти застосовуються не до об'єкта на шарі, а до всього шару. Тому всі об'єкти, що знаходяться на одному шарі, можуть

мати тільки один набір ефектів. Щоб надати таким об'єктам різні еффе, їх треба помістити на різні верстви і задати для кожного свої параметри еффе. До будь-якого об'єкта, створеного на шарі з ефектами, вони теж будуть немеенно застосовані.

Мал. 8.50. готовий монтаж

Джерело: Комолова, Н. В., Adobe Photoshop CS5 для всіх / Н. В. Комолова, Е. С. Яковлєва. - СПб .: БХВ-Петербург, 2011. - 624 с .: іл. + CD-ROM - (В оригіналі)

По темі:

Ви можете пропустити читання запису і залишити коментар. Розміщення посилань заборонено.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

Труба в изоляции Valsir Pexal
На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

Роллы
От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

Дешевая доставка суши
Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).