Статьи

eBay - найбільший аукціон нумізматів в інтернет

 1. Пояснення до даного лістингу «нумізматика»
 2. Нумізматика на eBay
 3. Що потрібно враховувати набуваючи предмети нумізматики

Ні для кого не секрет що аукціон eBay (США) є свого роду Меккою для нумізматів та інших колекціонерів з усього світу

Ні для кого не секрет що аукціон eBay (США) є свого роду Меккою для нумізматів та інших колекціонерів з усього світу. Давно вже канули в минуле сходки (як, наприклад збиралися нумізмати) і спеціалізовані ринки, адже аукціон eBay пропонує унікальну можливість - купувати і продавати предмети колекціонування любителям з усього світу. Якщо ви хочете стати користувачем найбільшою торгового майданчика для колекційних предметів, то безсумнівно аукціон eBay це саме те, що вам потрібно.

Читайте також:
Ціни на аукціоні eBay. Real-Time листинги .
Алгоритм покупки на аукціоні eBay .
Обмін досвідом. Звіти про покупках

Запропонований лістинг «Нумізматика», містить реальні пропозиції з аукціону eBay, як паперових грошей (банкнот), так і монет з усього світу. Продаються, як окремі монети і банкноти, так і цілі колекції. Для того, щоб отримати ісчепивающую інформацію з будь-якого із запропонованих лотів - вам достатньо натиснути на відповідне посилання або картинку і ви потрапите на сторінку, де ведуться торги. Там ви зможете задати питання Продавцю, ознайомитися з описом товару і деталями оплати, ціною доставки, побачити хід торгів.

Не забувайте, що для того, щоб брати участь в торгах на аукціоні eBay, робити ставки, листуватися з Продавцями щодо товарів і т.д. - необхідна реєстрація на сайті аукціону, яка проста, безкоштовна, але має свої нюанси. Радимо вам перед тим, як почати вивчати листинги стати повноправним членом аукціону eBay (членство, як і реєстрація безкоштовні) вивчивши розділ « Реєстрація " на нашому сайті.

Каталог посилань на розділи по нумізматиці на аукціоні eBay розташований нижче на сторінці, так, що якщо ви не знайшли в лістингу цікавлять вас пропозицій просто спустіться трохи нижче і керуйте самостійно.

Пояснення до даного лістингу «нумізматика»

Лістинг «нумізматика» з містить пропозиції з аукціону eBay.

Нумізматика на eBay

Ви можете здійснювати пошук на американській філії аукціону eBay самостійно. Просто виберіть потрібний розділ зі списку і ви потрапите на сайт eBay, де побачите список поточних пропозицій.

Що потрібно враховувати набуваючи предмети нумізматики

Тут викладені найбільш важливі аспекти, які, потрібно враховувати здійснюючи пукупці на мережевому аукціоні eBay:

 • Якщо у Вас виникли питання щодо будь-якого товару, - попередньо зв'яжіться з Продавцем через спеціальну форму (Ask a question) на сайті eBay, посилання на яку є на сторінці з описом будь-якого лота і обов'язково уточніть всі деталі. Щоб задати питання Продавцю вам доведеться зареєструватися на аукціоні і авторизуватися (ввести свої логін і пароль).
 • Не бійтеся робити ставки на аукціоні eBay - будь-яку ставку, можна відкликати. А якщо будете зволікати, то зацікавив вас товар можуть купити.
 • Не забувайте, що аукціон eBay - це не звичайний магазин і покупка товарів на ньому має свої особливості. Читайте нашу статтю: Алгоритм покупки на аукціоні eBay .
 • Практично всі продовця приймають оплату за допомогою платіжної системи Paypal. Дізнатися докладніше про її роботі, особливості, отримати відповіді на найбільш поширені запитання Ви зможете прочитавши наше керівництво: « Працюємо з платіжною системою Paypal ».
 • Предмети нумізматики Ви можете купувати на аукціоні eBay (США), як самостійно, так і за допомогою посередницьких компаній, які візьмуть на себе всі питання пов'язані з оплатою товару, його доставкою, страховкою і т.д.
 • Стати повноцінним користувачем найбільшої торгової площадки в світі під назвою: онлайновий інтернет аукціон eBay, вам допоможе наша електронна книга: « Аукціон eBay. Повний російське опис ».
 • Цікавлячись різними товарами пам'ятайте, що є не тільки американська філія аукціону eBay. eBay-Канада і eBay-Німеччина також представляють для жителів СНД великий інтерес.
 • Зареєструвавшись на будь-якому з філій аукціону eBay лише раз ви автоматично отримуєте доступ до всіх інших філіям під тим же логіном і паролем.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача