Статьи

Ді джингл Київстар - мелодії замість гудків

  1. Ді джингл Київстар - загальна інформація
  2. користування послугою
  3. Тарифікація і відключення
  4. висновок

Ді джингл Київстар - це послуга, що дозволяє замінити звичайні звукові сигнали улюбленими мелодіями, жартами, або іншими звуками. Компанія Kyivstar - це перший мобільний оператор, що дозволив людям користуватися даною перевагою. Музика замість гудків Київстар дозволить Вам виділитися серед сірої маси інших абонентів. І якщо Ви думаєте, що встановивши одну мелодію, цим можна обмежитися, це не так! Існує безліч налаштувань і варіантів використання Ді джингл. Їх ми і розглянемо далі.

Ді джингл Київстар - загальна інформація

Щоб почати користуватися Djingle, Вам потрібно лише замовити обрану мелодію. При цьому додатково налаштовувати телефон не потрібні. Список мелодій діджінгл Київстар можна подивитися такими способами:

  • використовуючи ресурс https://465.ua/ (застарілий портал https://djingle.kyivstar.net/);
  • зателефонувавши на короткий номер 465 (безкоштовно для абонентів Kyivstar).

Замовити МелоРінг Київстар можна не тільки перерахованими вище способами, але і через смс. Поруч з найменуванням мелодії, або при прослуховуванні, можна побачити (почути) код. Саме його і потрібно вказати в повідомленні. Далі в адресатів ми вводимо «465» і тиснемо відправити.

користування послугою

користування послугою

Після покупки музики, або жарти, можна вибрати додаткові налаштування Діджінгла. Встановіть режим відтворення для одного, або декількох абонентів; виберіть час, в яке буде програватися мелодія.

Якщо ви використовуєте ПК, для підключення музики на сайті, зайдіть в «Мій профіль». Щоб керувати Діджінглом з мобільного пристрою (номер 465), перейдіть до «Моїм налаштувань Ді-Джингл» - «Налаштування програвання мелодій».

Замовте кілька мелодій і встановіть випадкове їх програвання. Зробити це можна через дзвінок на 465, або через смс з текстом 06 на цей же номер.

Оцінюйте звуки і музику, які встановили замість гудків Ваші друзі. Просто натисніть зірочку «*» під час прослуховування. Після оцінки абоненту, якому Ви телефонували, прийде повідомлення про те, що Вам подобається ця музика; а Вам - смс з найменуванням мелодії та інформацією про виконавця (безкоштовно).

Поділіться новиною про придбаному Ді джингл Київстар з друзями Поділіться новиною про придбаному Ді джингл Київстар з друзями. Після підключення виберіть список абонентів, яких Ви хочете повідомити про Ваше придбання. Послуга безкоштовна.

Здивуйте своїх близьких - зробіть їм подарунок у вигляді Діджінгла. Це здійснюється або онлайн на сайті, або зателефонувавши на номер 465.

Якщо Вам сподобався Діджінгл одного, просто скопіюйте його, натиснувши грати «#» зі свого телефону.

Також МелоРінг дозволяє записати своє привітання. Здивуйте знайомих - встановіть свій голос замість гудків.

Інша популярна послуга від Kyivstar - автовідповідач відключити також просто як і активувати. У ній Ви також можете записати своє голосове повідомлення, яке буде транслюватися при вхідних дзвінках (в кінці виклику, коли абонент недоступний).

Тарифікація і відключення

Активація послуги Djingle безкоштовна. Сама мелодія оплачується строком на один місяць в розмірі 6,10 гривень для контрактної форми спілкування і 20 копійок в день - для передоплати.

  • Персональний звук, або музика обійдеться в 7,97 грн.
  • Зробити подарунок можна за 3,72 грн на семиденний період, або 15,94 грн на місяць.

Якщо на момент здійснення чергової абонплати, сума на рахунку виявляється недостатньою, автоподовження, буде коштувати рівно стільки, скільки коштів на Вашому рахунку залишилося Якщо на момент здійснення чергової абонплати, сума на рахунку виявляється недостатньою, автоподовження, буде коштувати рівно стільки, скільки коштів на Вашому рахунку залишилося. При відсутності позитивного балансу, послуга Діджінгл в цей день не тарифікується.

Якщо Ви не знаєте, як відключити ді джингл , То зробити це можна, відправивши смс зі змістом 012 на номер 465.

При відсутності платежів протягом місяця, послуга відключається автоматично.

Найчастіше, абоненти не користуються і половиною можливостей, які пропонує компанія мобільних операторів. Саме для цього ми Вас інформуємо про інші пропозиції Kyivstar. наприклад, послуга маячок Київстар дозволить визначити місце розташування абонента за номером телефону.

висновок

Будьте унікальні! І в цьому Вам допоможе Djingle - послуга, яка змінює звичайні гудки в телефоні на популярну музику, звуки, або жарти. Актуальна інформація по підключенню, управління послугою, а також як прибрати її з номера телефону.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

Труба в изоляции Valsir Pexal
На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

Роллы
От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

Дешевая доставка суши
Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).