Статьи

ДЕЛЛА ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕННЯ - огляд транспортного порталу |

 1. 1. Інтерфейс ДЕЛЛА ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕННЯ
 2. 2. Функціонал ДЕЛЛА ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕННЯ
 3. 3. Якість інформаційних послуг ДЕЛЛА ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕННЯ
 4. 4. Недоліки ДЕЛЛА ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕННЯ
 5. Призначені для користувача недоліки.
 6. Стратегічні недоліки.
 7. Кінцеві висновки.

За останні 15 років розвиток вільного підприємництва та інформаційних технологій зробило Величезний вплив на функціонування транспортного ринку, кардинально змінивши методику і технологію організації вантажних перевезень. Не останню роль в цьому зіграла поява і і розвиток транспортних інтернет-порталів (сайтів), які по суті можна розглядати як біржі - торгово-інформаційні майданчики для учасників ринку вантажоперевезень.

Даний огляд присвячений найпопулярнішому транспортному порталу України - ДЕЛЛА ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕННЯ.

Історія розвитку транспортного порталу ДЕЛЛА ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕННЯ бере свій початок в 1995 році. Спочатку цей сервіс був просту веб-форму, в яку користувачі вводили інформацію про місцезнаходження вантажів і транспорту. Ця інформація оброблялася і розсилали передплатникам на електронну пошту у вигляді інформаційних бюлетенів, що містять упорядковану по країнах і регіонах інформацію про вільні вантажі і транспорт. За всі ці роки зовнішній вигляд і функціональність ДЕЛЛА ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕННЯ зазнали ряд значних змін.

За останні 15 років розвиток вільного підприємництва та інформаційних технологій зробило Величезний вплив на функціонування транспортного ринку, кардинально змінивши методику і технологію організації вантажних перевезень

ДЕЛЛА. ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕННЯ - сучасний інтерфейс

1. Інтерфейс ДЕЛЛА ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕННЯ

При першому ж відвідуванні ДЕЛЛА ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕННЯ Ви не зможете не відзначити:
легкий «повітряний» дизайн, незахаращених, неперевантаженість сторінок;
використання приємних для ока «пастельних» тонів;
чітко витриманий табличний стиль, який спрощує користування інформацією;
відсутність нав'язливих рекламних банерів і посилань на головній сторінці.
За цією легкістю розробникам вдалося приховати потужний функціонал, що дозволяє буквально «в два кліка» будь-якому користувачеві дістатися до потрібної інформації. Завдяки продуманому, інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу розмістити свій вантаж на транспортному порталі не складе труднощів навіть непідготовленому і незареєстрованим відвідувачеві.
Сайт підтримує роботу користувачів на трьох мовах: українською, російською та англійською.
Вцілому інтерфейс порталу ДЕЛЛА ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕННЯ простий і легкий для сприйняття, не втомлює при тривалій роботі, ніж заслуговує на високу оцінку і усіляких похвал.

2. Функціонал ДЕЛЛА ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕННЯ

Основний функціонал порталу становить «джентльменський набір» транспортника: розрахунок відстаней (за допомогою Google Maps), розміщення і пошук вантажу / транспорту на інформаційних площах, панель управління своїми матеріалами і т.п. Однак майже кожна функція забезпечена «фірмовою» родзинкою, чим можуть похвалитися далеко не всі інші ресурси, наприклад:

 • Розширені фільтри пошуку вантажу / транспорту. Система пошуку забезпечена розширеними фільтрами, за допомогою яких можна формувати пошуковий запит, відстежуючи кілька областей (країн) одночасно.
 • Режим перегляду ONLINE. Для того, щоб переглядати свіжі надходження в лістингу заявок, не потрібно щоразу оновлювати сторінку. Свіжі позиції з'являються автоматично.
 • Автоматичний розрахунок відстані. При додаванні вантажу в систему автоматично розрахується кілометраж маршруту.
 • Функція автоматичного визначення країни і регіону при введенні населеного пункту.

Сайт надає в інформації про завантаження деякі новаторські опції: коли заявка була розміщена, коли оновлювалася востаннє, як змінилася ціна в порівнянні з первинним пропозицією. Погодьтеся, ця інформація є великою цінністю. Закрита заявка не зникає зі сторінки безслідно, а деякий час присутній в «закресленому» вигляді.
ДЕЛЛА ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕННЯ вносить посильну лепту в боротьбі з «диспетчерським піратством», виділяючи прямих замовників перевезення (за бажанням останніх) зірочкою, що дозволяє зацікавленим звертатися безпосередньо до «першим рукам».
Деякі інші додаткові опції, які не мають суттєвої практичної користі, але вже звичні як додатковий сервіс (наприклад, автоматична калькуляція ціни пропонованої завантаження в грн за 1 км, схематичний значок-зображення розміщеного транспорту, можливість подивитися на «візитку» компанії та ін.)

3. Якість інформаційних послуг ДЕЛЛА ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕННЯ

ДЕЛЛА ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕННЯ займає особливе положення серед вітчизняних транспортних інформаційних порталів, наближаючись по
якості інформаційних послуг до іменитим міжнародним транспортним бірж.
Вантажі і транспорт розміщуються на порталі безкоштовно.
Абонентська вартість користування сайтом не копійчана, що свідомо відсікає випадковий контингент, але розумна, причому транспортник може оптимізувати витрати на користування ДЕЛЛА ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕННЯ, підписуючись не на всю інформацію з сайту, а тільки на свій сегмент (наприклад, тільки по Україні або до 10т), або оплачує абонплати не помісячно, а поквартально або раз на рік.
Особливо варто відзначити контроль за легітимністю інформації. Будь-які зміни контактних даних відсилають розміщувану інформацію на перевірку, аж до дзвінка представника компанії із запитом підтвердження.
Служба підтримки є доступною і грамотною.
Збої в роботі сайту вкрай рідкісні, якість його використання практично не залежить від комп'ютерної грамотності користувача, виду інтернету, провайдера і програмного забезпечення комп'ютера.
Будь-який користувач інтернету може переконатися, що ДЕЛЛА ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕННЯ вкладає значні кошти в цільову рекламу порталу і в його програмне розвиток.

4. Недоліки ДЕЛЛА ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕННЯ

Звичайно, неможливо створити абсолютно бездоганний комерційний продукт, даний портал теж не виняток. І якщо сильні сторони, описані нами, можуть вважатися об'єктивними перевагами, то недоліки, помічені нами - це дещо суб'єктивний погляд і не вимагає беззастережної згоди всіх абонентів ДЕЛЛА ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕННЯ.
Проте.

Призначені для користувача недоліки.

Корисність деяких додаткових функцій з нашої точки зору сумнівна. Наприклад, в розділі «ціна на перевезення» система пропонує калькуляцію вартості перевезення 1т вантажу автотранспортом різної вантажопідйомності і вже згадувану вище вартість перевезення вантажу в грн за 1 км за різними маршрутами. Результат навіть статистично годиться тільки для аналізу розміщених на порталі пропозицій, але ніяк не вартості вантажоперевезення, не кажучи вже про те, що є самостійні малотоннажні вантажі (до 2т), вантажі, у яких тоннаж не відповідає обсягу (пінопласт, метал, ін.) , а також просто маячні пропозиції. У підсумку, за рік, скажімо, ця «середня температура по лікарні» може, і вийде на реальну середню вартість перевезення, і, наприклад, студенти профільних навчальних закладів можуть використовувати ці дані, але як підказка в поточному завданні прикинути вартість перевезення ця інформація марна. Під пропозицією «розрахувати вартість перевезення» або «отримати пропозиції з доставки вантажу» знаходиться все та ж форма розміщення заявки на сайті. І якщо Ви не впевнені у розрахунком ціни перевезення, то від ще одного розміщення заявки на сайті нічого не зміниться.
При оновленні сторінки неможливо повернутися на попередню, тільки на ту, де змінювалися параметри пошуку. Так неодноразово були втрачені дані «на замітку». Чи не фатально, але все ж шкода.
Форма для розміщення вантажу має жорсткий алгоритм заповнення, пропонуючи більше вибирати зі списку і обмежуючи свободу викладу додаткових умов. Прості прийоми, наприклад, Київ (2) -Харків або Харків-Донецьк (через міста) не передбачені. Крім того, величезна довідкова база населених пунктів все ж не безмежна, і при відсутності будь-якої Забубеевкі в ній Ви або вибираєте з того, що є поблизу, або заявка на сайті буде мати некоректну форму типу «Суми-Харківська обл.»

Стратегічні недоліки.

Аналізований портал заточений під роботу великих транспортних компаній, ставка зроблена на зручність управління і контролю керівником заявками розрізнених менеджерів, на можливість розсилки партнерам компанії пакета пропозицій, на сповіщення своїх співробітників про проблемні контрагентів (мій чорний список). При цьому обмін такою інформацією з іншим транспортним співтовариством не передбачений. Через сайт ДЕЛЛА ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕННЯ частенько шукають нових жертв (транспорт) проблемні «прямі замовники перевезення», користуючись відсутністю системи негативного рейтингу. ДЕЛЛА ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕННЯ підкреслено не має соціальної складової у вигляді форуму, каталогу учасників і чорного списку. З одного боку, це надає сайту певну рафинированность, з іншого - добропорядні транспортники застерігають колег на форумах сайтів про можливі проблемних «замовників», що розміщуються на цьому.
До сих пір багато замовників по-старому залишають інформацію про вантаж по телефону. Інші, навіть зареєструвавшись давним-давно і періодично розміщуючи вантажі через сайт, все одно представляють собі не сторінку в інтернеті, на якій значиться і їх вантаж серед тисяч інших, а перебувають в переконанні, що жива людина десь займається підбором транспорту персонально для них . На цьому грунті неодноразово було помічено нехитре шахрайство, коли по щойно розміщеному вантажу до замовника (зазначеного зірочкою, як ми пам'ятаємо) відразу дзвонить хтось, і, представляючись співробітником диспетчерської служби ДЕЛЛА ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕННЯ, дає номера машини, дані водія та ін. Потім, використовуючи запас часу до завантаження або посилаючись на пробки і т.д., шукає транспорт уже від свого імені. Якщо все проходить гладко, замовнику просто повідомляють, що змінюють машину на таку ж. А ось якщо немає, то таке перевезення ускладнюється або зривається, причому абсолютно не карається для справжніх винуватців. В даному випадку недоліком роботи ДЕЛЛА ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕННЯ є відсутність інформації для розміщують вантаж, що введена інформація просто розміщується на відповідній сторінці сайту, але ніхто конкретно завданням підбору транспорту не займається. Так само варто відзначити, що портал ДЕЛЛА ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕННЯ не несе відповідальності за будь-які спеціальні, непрямі, опосередковані, а також і будь-які інші види збитків і / або шкоди, які виникли в результаті втрати використання, втрати даних або прибутку в силу контракту, недбалості або іншого цивільного правопорушення, і які виникли з або у зв'язку з використанням цього сервісу. Тобто користувач користуючись цим сервісом діє на свій страх і ризик.

Кінцеві висновки.

Навіть прискіпливий погляд, необхідний для об'єктивного аналізу, не може не прийти до висновку, що ДЕЛЛА ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕННЯ є передовим вітчизняним транспортним інтернет-порталом, що надає своєчасну, зручну для використання і актуальну інформацію про вантажі і транспорт для своїх передплатників, постійно пропонує нові можливості його використання , які розширюють клієнтську базу, що пропонують різні знижки і тарифні пакети своїм постійним абонентам, а також привертає нові технології для свого розвитку.

Однак як надійне джерело інформації для розрахунку вартості транспортної складової перевезеної продукції сервіс ДЕЛЛА ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕННЯ використовувати не можна. Оптимальну вартість доставки вантажу зможе розрахувати тільки фахівець, що володіє достатніми знаннями специфіки і кон'юнктури транспортного ринку.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача