Статьи

Де і як купити криптовалюта за рублі і долари

 1. Як купити криптовалюта за рублі новачкові через обмінники?
 2. Поступова покупка криптовалюта за рублі, шляхом інвестування в хмарний Майнінг

Стрімке зростання багатьох криптовалюта сприяє підвищеній зацікавленості в них в якості інвестицій у багатьох інвесторів і звичайних користувачів, тому в даній статті докладно розглянемо, де і як купити криптовалюта (біткоіни, Ефіріум, Лайткоін, Даш і ін.) За рублі і долари за вигідним курсом , за допомогою банківських карт (Сбербанк, Альфабанк і т.д.) і платіжних систем.

Купівля криптовалюта за рублі і долари - не складний процес, головне знати, де краще купувати, щоб заощадити на комісії і зробити покупку за вигідним курсом.

Найвигіднішими і безпечним місцем для покупки багатьох криптовалюта є кріптовалютние біржі, так як на даний момент вже є багато якісних бірж, що працюють на російській мові, в яких можна поповнити особистий рахунок рублями і доларами найрізноманітнішими способами - від прямого банківського переказу з карти (кредитної , дебетової) до швидкого поповнення рахунку за допомогою популярних платіжних систем.

На замітку: практично всі, зазначені нижче біржі та електронні обмінні пункти, працюють з платіжними системами Advanced Cash , Payeer , Perfect Money , Які легко і швидко можна поповнити через обмінники на рублі і долари, тому рекомендуємо завести гаманці в цих платіжних системах (як це зробити, описано в оглядах цих платіжних систем, які можна прочитати, клікнувши на посилання в назві платіжної системи вище).

Нижче розглянемо крипто біржі, які мають хорошу репутацію і в них не складно буде розібратися навіть новачкові, нічого не розуміла в біржовій торгівлі (в описі кожної біржі є посилання на офіційний сайт біржі і на її огляд, в якому описано, як в ній працювати, торгувати, поповнювати рахунок і виводити гроші):

 • Exmo ( офіційний сайт / огляд біржі Exmo ) - найпопулярніша кріптовалютная біржа російською мовою, проста і зручна в роботі. На біржі можна купити найбільш популярні криптовалюта. Поповнювати рахунок і виводити кошти (реальні гроші: рублі, долари, євро, гривню) можна через: Payeer, AdvCash, Perfect Money, QIWI, Yandex Money, Capitalist, OkPay, Payza, Neteller, банківські картки Visa / MasterCard.
 • Kuna ( огляд біржі Kuna ) - швидко набирає популярність біржа криптовалюта, через яку можна швидко і безпечно проводити покупку популярних криптовалюта за різні фіатние валюти, в тому числі - за рублі і долари (через Payeer, AdvCash, QIWI, Perfect Money).
 • Livecoin ( офіційний сайт / огляд біржі Livecoin ) - не менш популярна і надійна кріптовалютная біржа, на якій можна купити безліч найрізноманітніших криптовалюта (докладніше в огляді). Поповнити рахунок і вивести гроші можна в рублях і доларах через: банківські перекази SWIFT, сервіс Capitalist, Payeer, AdvCash, Perfect Money, OkPay.
 • GetBTC ( офіційний сайт / огляд біржі GetBTC ) - проста і стабільна в роботі біржа, на якій можна купити біткоіни за долари і рублі через: Perfect Money, Qiwi, AdvCash, WebMoney, Crypto Capital, а також за допомогою банківського переказу на рахунок.
 • Yobit ( офіційний сайт / огляд біржі Yobit ) - одна з популярних крипто бірж, завдяки наявності на ній широкого вибору криптовалюта до покупки і продажу (особливо маловідомих). Але у даній біржі неоднозначна репутація, тому купувати велику кількість криптовалюта через неї не рекомендується. Поповнювати рахунок і виводити кошти можна через: Payeer, QIWI, Perfect Money, AdvCash (USD, RUB), банківські картки Visa і MasterCard.
 • Amarkets ( офіційний сайт ) - форекс брокер з хорошою репутацією, що надає послуги на фінансових ринках більше 10 років (офіційна компанія, в якій можна не турбується за збереження своїх коштів, при цьому у них якісна підтримка). Поповнювати рахунок і виводити кошти можна в різних валютах через: банківські карти Visa і MasterCard, Perfect Money, Webmoney (USD, RUB), Srill, Яндекс Гроші.
 • Кріптонатор ( офіційний сайт / огляд гаманця Кріптонатор ) - мультікріптовалютний гаманець, в якому можна не тільки зберігати найбільш популярні криптовалюта, але і відразу ж в ньому купувати за рублі і долари (простий і зручний у використанні, але часто не дуже вигідний курс обміну). Поповнити рахунок в ньому і вивести кошти можна через: Яндекс Гроші, банківська карта Visa / MasterCard або платіжна система Payeer.
 • TotalCoin ( огляд TotalCoin ) - зручний в роботі мобільний кріптовалютний гаманець, в якому можна швидко купувати біткоіни у інших користувачів (з з рахунку електронних гаманців, банківських карт і т.д.)

На замітку: на кожній біржі є комісія за поповнення рахунку і виведення коштів, яка постійно змінюється і є різною для різних платіжних систем і банківських переказів з карт, тому перед поповненням рахунку і покупкою криптовалюта краще перевірити комісії на офіційних сайтах зазначених бірж.

Вас також може зацікавити детальний огляд про кращі кріптовалютние біржі .

Розібравшись з популярними кріптовалютнимі біржами, на яких можна вигідно купити криптовалюта за рублі і долари, розглянемо далі найбільш популярні криптовалюта, які можна купити на цих біржах (навпроти кожної криптовалюта буде вказано, на якій біржі її можна придбати):

 • Bitcoin (BTC, біткоіни): Exmo, Livecoin, GetBTC, Yobit, Amarkets, Кріптонатор.
 • Ethereum (ETH, Ефіріум): Exmo, Livecoin, Yobit, Amarkets.
 • Litecoin (LTC, Лайткоін): Exmo, Livecoin, Yobit, Кріптонатор.
 • Ripple (XRP, Ріплі): Exmo, Yobit.
 • Bitcoin Cash (BCH, біткоіни Кеш): Exmo, Yobit, Кріптонатор.
 • Dash (DASH, Даш): Exmo, Livecoin, Yobit.
 • Monero (XMR, монери): Exmo, Livecoin, Кріптонатор.
 • Ethereum Classic (ETC, Ефіріум Класик): Exmo.
 • Zcash (ZEC, ЗетКеш): Exmo, Кріптонатор.
 • Dogecoin (DOGE, Доджікоін): Exmo, Livecoin, Yobit, Кріптонатор.
 • Waves (WAVES, Вейвс): Exmo, Yobit, Livecoin.
 • TRON (TRX, Трон): Exmo, Yobit.
 • Nem (XEM, НЬОМУ): Yobit.
 • Verge (XVG, Верги): Yobit.
 • DigiByte (DGB, Дігібайт): Yobit.
 • Stratis (STRAT, Стратіс): Yobit.

Як купити криптовалюта за рублі новачкові через обмінники?

Більш простим способом, як купити криптовалюта за рублі і долари, є використання електронних обмінників, в яких доступний широкий вибір напрямів обміну між популярними платіжними системами і картами банків РФ на криптовалюта і назад.

Розглянемо найбільш відомі, зручні у використанні і надійні обмінники з найбільш вигідними курсами покупки криптовалюта за долари і рублі (а також навпаки):

 • Xchange - в цьому обміннику можна купити Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Dash, Zcash, Litecoin, Dogecoin. Серед основних спосіб оплати за рублі і долари доступні: Perfect Money (USD, EUR), Payeer (USD, EUR, RUB), Advanced Cash (USD, EUR, RUB), QIWI (RUB), Яндекс Гроші, Capitalist, Сбербанк, ВТБ 24, Російський Стандарт, Альфа Банк, інші рублеві карти російських банків Visa / MasterCard.
 • 24PayBank - вигідні обмін криптовалюта на рублі і долари, а також покупка такої криптовалюта, як Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Dash, Zcash, Litecoin, Dogecoin. Для покупки крипти можна використовувати: Payeer (USD, EUR, RUB), Advanced Cash (USD, EUR, RUB), Perfect Money (USD, EUR), QIWI (RUB), Яндекс Гроші, Ощадбанк, ВТБ 24, Російський Стандарт, Альфа банк, Тінькофф, Газпромбанк, інші рублеві карти російських банків Visa / MasterCard.
 • X-Pay - можна купити такі криптовалюта: Bitcoin, Ethereum, Ethereum Classic, Dash, Zcash, Litecoin, Ripple, Monero. Серед основних способів поповнення і виведення коштів в рублях і доларах є: Payeer (USD, RUB), Advanced Cash (USD, RUB), QIWI (RUB), Яндекс Гроші, Ощадбанк, ВТБ 24, Альфа Банк, інші рублеві карти російських банків Visa / MasterCard.
 • BaksMan - вигідна покупка таких криптовалюта, як Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Dash, Zcash, Litecoin, Dogecoin. Серед способів оплати покупки є: Perfect Money (USD, EUR), Payeer (USD, EUR, RUB), Advanced Cash (USD, EUR, RUB), QIWI (RUB), Яндекс Гроші, Capitalist, ePayments (USD, EUR), Сбербанк, ВТБ 24, Альфа Банк, Російський Стандарт, інші рублеві карти російських банків Visa / MasterCard.
 • 60cek - швидка покупка криптовалюта за рублі і долари, у продажу доступні: Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Dash, Zcash, Litecoin, Dogecoin. Купити криптовалюта можна за допомогою: Perfect Money (USD, EUR), Payeer (USD, EUR, RUB), Advanced Cash (USD, EUR, RUB), QIWI (RUB), Яндекс Гроші, Ощадбанк, ВТБ 24, Альфа Банк, Тінькофф , інші рублеві карти російських банків Visa / MasterCard.
 • BelkaPay - в цьому обміннику можна купити Bitcoin за рублі і долари, використовуючи такі способи поповнення: Perfect Money (USD), Payeer (USD, RUB), Advanced Cash (USD), Яндекс Гроші.
 • 365Cash - останній електронний обмінний пункт в списку, через який можна купити і продати Bitcoin і Ethereum за рублі і долари, використовуючи: Perfect Money (USD, EUR), Payeer (USD), Advanced Cash (USD), QIWI (RUB), Приват24 ( UAH).
 • Bestchange - найбільший моніторинг електронних обмінників, на якому можна порівняти курс на перерахованих Вище обмінних пунктах і вибрати для себе найбільш підходящий.

Поступова покупка криптовалюта за рублі, шляхом інвестування в хмарний Майнінг

Незвичайним способом покупки криптовалюта (в основному біткоіни) на перспективу є інвестиції в хмарний Майнінг. Даний метод незвичайний тим, що Ви не відразу купуєте Bitcoin за кошти, які в даний момент виділили на його покупку, а купуєте частки потужностей по Майнінг криптовалюта за рублі або долари терміном на 1 рік, які поступово приносять Вам дохід у вигляді біткоіни (дохід залежить від інвестованих коштів).

Перевагою даного способу є те, що Ви можете отримати більше криптовалюта за ту ж суму (ніж купити відразу), але Ви її зможете отримати не відразу, а протягом цілого року будете виводити зароблені Сатоши (частки біткоіни) на свій біткоіни гаманець. Даний спосіб підходити для довгострокових інвесторів, які не бояться ризику і хочуть купити біткоіни на тривале зберігання (на термін більше одного року).

На сьогоднішній день найкращим і перевіреним часом сервісом хмарного Майнінг є Bitdeer ( огляд Bitdeer ). В даному сервісі поповнити рахунок можна кількома способами через платіжні системи та банківські картки.

Одним з найпопулярніших контрактів в Bitdeer є SHA-256 (Майнінг біткоіни), але при покупці слід враховувати, що зараз постійно висока завантаженість мережі біткоіни і висока комісія за транзакції і висновок з даного сервісу хмарного Майнінг.

На закінчення до даної статті можна відзначити, що на сьогоднішній день, практично кожному корисно знати і розуміти, де купити криптовалюта за рублі і долари за вигідним курсом, так як поки даний ринок показує хороший зростання, на цьому можна непогано заробити, але не варто забувати про ризики і уважно підходити до вибору найбільш перспективних криптовалюта, а також для інвестицій виділяти тільки розумні суми, які в разі непередбачених обставин не шкода втратити і легко повернути (обов'язково не запозиченими і кредитні кошти). Свої відгуки по темі, де і як купити крипту за рублі і долари за хорошим курсом, залишаємо в коментарях до цієї статті і ділимося їй в соціальних мережах, якщо вона була корисною для Вас.


Як купити криптовалюта за рублі новачкові через обмінники?
Як купити криптовалюта за рублі новачкові через обмінники?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача