Статьи

Де можна купити VPS сервер або хороший хостинг?

Я вирішив присвятити цьому час і розібратися в принципах настройки і роботи. Але докладна інструкція буде дана пізніше, а поки хочу поділитися цікавою пропозицією, яке я знайшов на просторах інтернету.

В даний час на ринку представлено дуже багато різних пропозицій, пов'язаних з купівлею серверів, хостингів і пропозиція цін теж часто відрізняються. купити vps , Це означає зайнятися налаштуваннями з нуля, що набагато зручніше і ефективніше для SEO вашого сайту. Якщо ви шукаєте, де купити хостинг в Росії або виділений сервер, зверніть увагу на пропозицію хостера well-web.net.

Хлопці пропонують подвоїти термін сплаченого хостингу в 2 рази. На сайті компанії ви знайдете багато корисної інформації і вельми прийнятні ціни.

Привертає цю пропозицію перш за все саме економією грошей при оплаті хостингу або покупки VPS. Але і не це головне.

VPS або Хостинг, що краще для SEO?

Є багато розхожих думок з цього приводу. Є багато хостинг-провайдерів, які пишуть величезні статті на цю тему і тільки коли ви потрапляєте в процес самостійного налаштування свого хостингу або сервера, ви розумієте різницю. А різниця є, і вона більш ніж істотна.

На що варто звертати увагу:

 • Скільки пам'яті пропонується на сервері і хостингу,
 • Чи існує встановлене ПЗ, якщо ви купуєте VPS,
 • Останні чи версії ПО і операційних систем,
 • Яка версія Git'a (якщо ви цим користуєтеся).

Всі ці (не тільки ці) параметри важливі в залежності від трафіку і навантаження на сервер. Як я і писав вище, ми обов'язково розглянемо докладну інструкцію про те, як налаштувати свій VPS для SEO під різні сайти.

Описуваний вище хостинг пропонує наступні параметри:

Ціна 99 рублів на місяць в себе включає:

 • 1 сайт
 • необмежені піддомени
 • 1 Гб RAM
 • 50 Гб диска
 • Антивірус безкоштовно
 • SSL безкоштовно
 • Панель управління DirectAdmin
 • І це найдешевший варіант.

Найдорожчий: 990 р / місяць

 • 30 сайтів
 • необмежені піддомени
 • 3 Гб RAM
 • 200 Гб диска
 • Антивірус безкоштовно
 • SSL безкоштовно
 • Панель управління DirectAdmin
 • 30 днів - гарантія повернення грошей

Як ви бачите, вартість хостингу цілком доступна, а параметри досить прийнятні. До того ж всюди пропонують безкоштовний SSL, що дуже важливо в сучасних реаліях пошукового маркетингу.

Вартість серверів на Well-Web

Вигідним відмінністю є те, що тут ви можете вибрати країну розміщення вашого сервера, а це має значення в швидкості роботи сервера в регіонах. Так, наприклад, не потрібно купувати сервер в США і працювати в РФ - буде гальмувати.

На цьому все, вибирайте зручні для себе варіанти. А я поки займуся докладною інструкцією про те, як налаштовувати VPS з нуля.

VPS або Хостинг, що краще для SEO?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

Труба в изоляции Valsir Pexal
На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

Роллы
От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

Дешевая доставка суши
Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).