Статьи

Де можна розмістити банер c максимальним ефектом

Привіт друзі!

Сьогоднішня стаття буде присвячена банерній рекламі в інтернеті, а точніше питання де можна розмістити банер. Що таке банер зараз знає практично кожен користувач інтернету. Банерна реклама одна з першопрохідців в інтернеті. Миготливі мінливі зображення, що закликають перейти по ним, вже давно працюють на благо рекламодавців і веб-майстрів.

Дуже часто початківці інтернет-маркетологи стикаються з питанням, а де розмістити банерну рекламу, щоб прийшов хороший приплив відвідувачів? Саме про цю проблему я вирішив поговорити в цій статті.

  • Отже, перший спосіб. Біржа банерної реклами Rotaban.ru. На цій біржі розміщують свої майданчики багато блогери і власники сайтів. Біржа пропонує рекламодавцям підібрати собі майданчик по тематиці. Крім цього, можна відразу ж подивитися ціну на розміщення банера і кількість показів, яке побачить відвідувач майданчики, де ви розмістите банер. Зазначу, що на біржі можна знайти хороший трафік, якщо ретельно вибрати майданчик і створити привертає банер.
  • Другий спосіб, менш практичний. Ви можете зайти в пошук гугла і яндекса і почати вводити ключові слова тієї площадки, на яку ви збираєтеся гнати трафік. У видачі ви напевно знайдете сайти, які підійдуть вам по тематиці. Чи залишиться справа за малим, зв'язатися з веб-майстрами і з'ясувати ціну на банер, а заодно і уточнити статистику відвідуваності сайту. Цей спосіб більш витратний, так як крім того, що вам необхідно вручну знаходити майданчики, вам ще доведеться зв'язуватися з власниками сайтів, які відповідають не завжди і читають не всі листи (перевірено на собі).
  • Третій спосіб. Замовити пошук і спілкування з власниками майданчиків у фрілансерів. На Воркзілле ви можете знайти хлопців, які напевно захочуть допомогти вам з цим питанням на невелику суму.
  • Четвертий спосіб. Новачок на ринку банерної реклами, сервіс http://bannerbro.ru/. Цей сервіс придумав популярний блогер Олександр Борисов. Даний сервіс на ринку недавно, але я впевнений, що скоро він набере гарні обороти.

Я думаю, я розкрив тему банерної реклами та її розміщення. В принципі на цю тему можна багато говорити і писати, але ті способи, які я вказав, цілком підійдуть. Для тих, хто займається рекламою також раджу почитати мою статтю про рекламу в чужій розсилці . У ній я розповів кілька цікавих фішок і секретів, які допоможуть не тільки новачкам, але і досвідченим професіоналам.

На цьому все, підписуйтесь на оновлення, діліться посиланням на статтю в соц.сетях і зустрінемося в нових статтях на блозі.

До речі про рекламу. Мені завжди подобалося, як робить свої ролики компанія Nike. Дивіться черговий шедевр:

Тисячі людей вже читають блог, чому тебе ще немає серед них?

Дуже часто початківці інтернет-маркетологи стикаються з питанням, а де розмістити банерну рекламу, щоб прийшов хороший приплив відвідувачів?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

Труба в изоляции Valsir Pexal
На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

Роллы
От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

Дешевая доставка суши
Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).