Статьи

Де можна розмістити банер c максимальним ефектом

Привіт друзі!

Сьогоднішня стаття буде присвячена банерній рекламі в інтернеті, а точніше питання де можна розмістити банер. Що таке банер зараз знає практично кожен користувач інтернету. Банерна реклама одна з першопрохідців в інтернеті. Миготливі мінливі зображення, що закликають перейти по ним, вже давно працюють на благо рекламодавців і веб-майстрів.

Дуже часто початківці інтернет-маркетологи стикаються з питанням, а де розмістити банерну рекламу, щоб прийшов хороший приплив відвідувачів? Саме про цю проблему я вирішив поговорити в цій статті.

  • Отже, перший спосіб. Біржа банерної реклами Rotaban.ru. На цій біржі розміщують свої майданчики багато блогери і власники сайтів. Біржа пропонує рекламодавцям підібрати собі майданчик по тематиці. Крім цього, можна відразу ж подивитися ціну на розміщення банера і кількість показів, яке побачить відвідувач майданчики, де ви розмістите банер. Зазначу, що на біржі можна знайти хороший трафік, якщо ретельно вибрати майданчик і створити привертає банер.
  • Другий спосіб, менш практичний. Ви можете зайти в пошук гугла і яндекса і почати вводити ключові слова тієї площадки, на яку ви збираєтеся гнати трафік. У видачі ви напевно знайдете сайти, які підійдуть вам по тематиці. Чи залишиться справа за малим, зв'язатися з веб-майстрами і з'ясувати ціну на банер, а заодно і уточнити статистику відвідуваності сайту. Цей спосіб більш витратний, так як крім того, що вам необхідно вручну знаходити майданчики, вам ще доведеться зв'язуватися з власниками сайтів, які відповідають не завжди і читають не всі листи (перевірено на собі).
  • Третій спосіб. Замовити пошук і спілкування з власниками майданчиків у фрілансерів. На Воркзілле ви можете знайти хлопців, які напевно захочуть допомогти вам з цим питанням на невелику суму.
  • Четвертий спосіб. Новачок на ринку банерної реклами, сервіс http://bannerbro.ru/. Цей сервіс придумав популярний блогер Олександр Борисов. Даний сервіс на ринку недавно, але я впевнений, що скоро він набере гарні обороти.

Я думаю, я розкрив тему банерної реклами та її розміщення. В принципі на цю тему можна багато говорити і писати, але ті способи, які я вказав, цілком підійдуть. Для тих, хто займається рекламою також раджу почитати мою статтю про рекламу в чужій розсилці . У ній я розповів кілька цікавих фішок і секретів, які допоможуть не тільки новачкам, але і досвідченим професіоналам.

На цьому все, підписуйтесь на оновлення, діліться посиланням на статтю в соц.сетях і зустрінемося в нових статтях на блозі.

До речі про рекламу. Мені завжди подобалося, як робить свої ролики компанія Nike. Дивіться черговий шедевр:

Тисячі людей вже читають блог, чому тебе ще немає серед них?

Дуже часто початківці інтернет-маркетологи стикаються з питанням, а де розмістити банерну рекламу, щоб прийшов хороший приплив відвідувачів?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то