Статьи

DDoS-атака на сайт президента України триває вже шість годин

Сайт президента атакують / fotokanal.com

Про це на своїй сторінці в Facebook написав прес-секретар глави держави Святослав Цеголко.

У зв'язку з цим прес-служба президента розсилає свої повідомлення через інформаційні агентства.

«Майже шість годин триває DDoS-атака на сайт президента України. Всю інформацію ми розсилаємо через інформаційні агентства », - йдеться в його коментарі.

Також Цеголко додав: «Звертає на себе увагу цікавий факт: не минуло й двох хвилин з початку атаки, як за коментарями звернулися два інформаційних агентства: ІТАР-ТАРС і РІА« Новини ».

Читайте також Електронні технології в АП введуть в середині серпня - заступник глави АП

Як повідомляв УНІАН, Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України обіцяє до 19.00 відновити роботу сайту президента України Петра Порошенка.

За словами радника голови служби Віталія Кукси, була відображена перша хвиля хакерської атаки, але за нею пішла друга потужна DDoS-атака зі швидкістю до 9 Гбіт / с, що не є характерним для «стандартних атак».

При цьому Кукса зазначив, що визначити дійсне місце розташування джерела хакерської атаки на сьогоднішній день неможливо.

«Це можуть бути кілька десятків країн, з яких надходять DDoS-атаки. Джерело хакерської атаки ніяк не може бути прив'язаний географічно », - сказав він.

Перед цим одне з російських інформагентств написало, що хакери з групи "КіберБеркут" повідомили на своєму порталі, що саме вони заблокували сайт Порошенко.

Раніше в міжнародних ЗМІ неодноразово повідомлялося, що разом з військовою агресією Росії на сході України проросійські хакери продовжують проводити DDoS-атаки на українські сайти, а також на сайти НАТО та інших міжнародних організацій. Хоча атаки здійснюються за ініціативою приватних осіб, уряд Кремля підтримує дії хакерів.

Крім сайту президента України, сьогодні DDoS-атаці піддався і офіційний портал уряду України. В даний час робота цього Інтернет-ресурсу відновлено.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача