Статьи

Дана Борисова змінилася до невпізнання: фото вилікувалася провідною, Оглядач

Відома російська телеведуча Дана Борисова, яка пройшла курс лікування від нарко- і алкозалежності, вже майже рік не вживає заборонених речовин, в результаті чого стала набагато краще виглядати.

Зміни в зовнішності знаменитості демонструє Дни.ру.

"Мій шлях - тверезість. Я ніколи з нього не зійду. Обходжу стороною полки зі спиртним в магазинах. У Новий рік, щоб не пити шампанське, просто лягла спати. Хоча вороги дуже чекають, щоб я оступилася. Не буде цього", - заявила Борисова.

Відзначимо, що останнім часом в ЗМІ поширюють інформацію про те, що провідна зірвалася і знову почала вживати.

Відзначимо, що останнім часом в ЗМІ поширюють інформацію про те, що провідна зірвалася і знову почала вживати

дана Борисова

"Вони поширюють брехню, що мене примусово відправляють на реабілітацію, оскільки у мене нібито був зрив. Причому репортери йдуть на відвертий підроблення - показують старі зйомки, змінюють мій голос, щоб здавалося, ніби я перебуваю під кайфом. Я відповідально заявляю, що жодного зриву не було, що я нічого вже майже рік не вживаю і більше до гидоти навіть не доторкнуся ", - запевнила Борисова.

Як повідомляв "Обозреватель", раніше Дану Борисову звинуватили в проституції.

Чи не набридаємо! Тільки найважливіше - підписуйся на наш Telegram-канал

Новости

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то