Статьи

Дачний переїзд з Москви в Підмосков'ї. Недорогий переїзд на дачу з вантажниками.

Дачний переїзд в Підмосков'ї сниться вам ночами? І змушує вас нервувати? Це шкідливо для здоров'я! Ми організуємо переїзд без суєти і занепокоєння! Всі речі відмінно вмістяться в машині. Вам не буде потрібно самим носити меблі. І все це займе менше одного дня! Детальніше "

Телефонуйте в «ТрансПарк» і замовляйте дачний переїзд недорого в Москві! Ми поїдемо в будь-яку частину Москви і Підмосков'я. У будь-який день тижня. Ідеальні дороги до будинку необов'язкові! Працюємо з будь-якими вантажами - від інструменту до живих рослин.

Працюємо з будь-якими вантажами - від інструменту до живих рослин

Вам не хочеться навантажувати свого «залізного коня»? У нас є відмінна альтернатива. Точніше, навіть дві - іномарки типу «Газель» і «Бичок». Коли потрібно перевезти до 1.5 тонн вантажу - ми беремо авто типу «Газель». А якщо вага речей більше 1.5 тонн? Або займають обсяг більше 10 куб. метрів? Тоді їх пощастить потужний «Бичок». Детальніше "

Чому ми вважаємо за краще іномарки? У них збільшений ресурс. Вони безпечніші. І найголовніше - чим краще транспорт, тим краще буде стан ваших речей.

РОЗРАХУВАТИ ціну на дачний переїзд »

Дачний переїзд на автомобілі 10 м3 (Газель, Портер) Відстань до 20 км від МКАД від 4800 руб. Автомобіль 10 м3 + 2 вантажника розрахувати Відстань до 40 км від МКАД від 6300 руб. Автомобіль 10 м3 + 2 вантажника розрахувати Відстань до 60 км від МКАД від 6700 руб. Автомобіль 10 м3 + 2 вантажника розрахувати Відстань до 80 км від МКАД від 7500 руб. Автомобіль 10 м3 + 2 вантажника розрахувати Відстань до 100 км від МКАД від 9000 руб. Автомобіль 10 м3 + 2 вантажника розрахувати Відстань понад 100 км від МКАД від 10000 руб. Автомобіль 10 м3 + 2 вантажника розрахувати Дачний переїзд на автомобілі 18 м3 (Бичок, Iveco) Відстань до 20 км від МКАД від 5800 руб. Автомобіль 10 м3 + 2 вантажника розрахувати Відстань до 40 км від МКАД від 7300 руб. Автомобіль 10 м3 + 2 вантажника розрахувати Відстань до 60 км від МКАД від 8800 руб. Автомобіль 10 м3 + 2 вантажника розрахувати Відстань до 80 км від МКАД від 9100 руб. Автомобіль 10 м3 + 2 вантажника розрахувати Відстань до 100 км від МКАД від 9800 руб. Автомобіль 10 м3 + 2 вантажника розрахувати Відстань понад 100 км від МКАД від 11000 руб. Автомобіль 10 м3 + 2 вантажника розрахувати Тариф Мінімум Без перенесення важких предметів - вагою понад 30 кг. На вантажному ліфті, без проносити, без упаковки, без збирання-розбирання меблів. 2 години від 1000 руб. розрахувати Кожна наступна година роботи: 1 година від 350 руб. Тариф Економ Послуги вантажників. Робота на пасажирському ліфті 1, 2, 3 поверхи без проносити, без упаковки, без розбирання / збірки меблів, без перенесення предметів вагою більше 30 кг. 3 години від 1200 руб. розрахувати Кожна наступна година роботи: 1 година від 400 руб. Тариф Стандарт Все включено: проноси до 50 метрів, роботи по упаковці, складання та розбирання меблів, перенесення важких предметів вагою до 150 кг. 3 години від 1350 руб. розрахувати Кожна наступна година роботи: 1 година від 450 руб. Тариф Бізнес Все включено: в тому числі робота з дорогої імпортної меблями 3 години від 1500 руб. розрахувати Кожна наступна година роботи: 1 година від 450 руб. Тариф Ексклюзив Все включено: Работа с імпортними меблями
з масиву дерева, дорогі предмети
інтер'єру, в тому числі антикваріат, а також
музичні інструменти 3 години від 1500 руб. розрахувати Кожна наступна година роботи: 1 година від 500 руб. Тариф Такелаж Робота з предметами вагою понад 100 кг. 3 години від 1500 руб. розрахувати Кожна наступна година роботи: 1 година від 500 руб.

Завантажити прайс-лист cкачать договір

 • дзвінок
  або заявка

 • розрахунок
  вартості

 • висновок
  договору

 • надання
  послуги

 • оплата
  по факту

Треба чи розбирати меблі? Це бажано, якщо ми веземо меблі вище 2 метрів, складові стелажі, багатоярусні ліжка. Обов'язково вийняти з шаф скляні двері і полки. Столи, табурети, тумби та інші невеликі предмети можна везти як є!

Потрібно відправити на дачу величезну шафу або кухонний гарнітур? Це легше, ніж ви думаєте! Наші майстри працюють з меблями будь-якого типу і віку. «Іноземне походження» речей їх теж не бентежить!

РОЗРАХУВАТИ ціну на дачний переїзд »

Восени ви закриваєте дачний сезон? Ми доставимо речі з дачі назад в місто! І зробимо «зворотний дачний переїзд» зручним. Призначимо той час і день, які вам підходять. Виконаємо всі вантажні роботи. Якщо потрібно - розберемо меблі, привеземо упаковку і знайдемо машину збільшеної місткості!

Дачний переїзд - це маса завдань ... і одне просте рішення!

Дачний переїзд в Підмосков'ї сниться вам ночами?
І змушує вас нервувати?
Вам не хочеться навантажувати свого «залізного коня»?
Онн?
Метрів?
Потрібно відправити на дачу величезну шафу або кухонний гарнітур?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

Труба в изоляции Valsir Pexal
На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Роллы
От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Дешевая доставка суши
Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).

Европейская рулетка
Кажущаяся простота игры в рулетку (крупье запускает шарик, игроки ставят ставки) на деле подчиняется определенным правилам. Для каждой ставки в рулетке, будь то внутренние ставки или внешние ставки, важно