Статьи

Чому не друкує принтер

Принтер - допоміжний пристрій, що дозволяє виводити інформацію з комп'ютера на папір Принтер - допоміжний пристрій, що дозволяє виводити інформацію з комп'ютера на папір. Часто буває, що висновок інформації на папір неможливий, тому слід розібратися з причинами, які можуть перешкоджати друку.

Розглянемо основні проблеми з друком і шляхи їх вирішення. Якщо не зможете самі вирішити, то тут http://topzapravka.ru вам допоможуть. Це сервісний центр oki.

Насамперед слід перевірити, чи правильно встановлено пристрій. Для цього в меню «Пуск» потрібно перейти в пункт «Пристрої та принтери» і знайти там принтер, на який виводиться друк. Якщо принтер відсутній або напівпрозорий - необхідно його підключити або встановити. Якщо поруч з принтером, в лівому нижньому кутку, є жовтий трикутник зі знаком оклику, тоді на самому принтері є якась помилка. Для того щоб вирішити цю проблему, потрібно натиснути правою клавішею миші на пристрої з помилкою і вибрати в меню пункт «Пошук та усунення несправностей». Відкриється майстер, який визначить неполадки. Так само слід перевірити наявність паперу в лотку принтера, без паперу висновок на друк неможливий.

Часто проблемою, пов'язаною з виведенням на друк, може служити забита чергу друку. Якщо принтер, з якої-небудь причини, не зміг роздрукувати один документ, а на нього подаються все нові і нові завдання, то чергу друку забивається, і друк не йде. Для того щоб переконатися в тому, що черга друку вільна (або для того, щоб очистити її) потрібно поступити таким чином. Правою клавішею миші щелкнем на потрібному принтері, виберемо пункт в меню «перегляд черги друку» і у вікні буде видно, які завдання висять в черзі. Для того щоб прибрати всі завдання, слід натиснути кнопку «Принтер» - «Очистити чергу друку».

Якщо не виходить очистити чергу друку описаним вище способом, слід скористатися іншим методом. Даний метод призначений для досвідчених користувачів і виконувати його слід обережно. Для початку потрібно зупинити службу друку, для цього потрібно перейти в «Пуск» - «Панель управління» - «Адміністрування» - «Служби» і знайти службу «Диспетчер друку». Переконавшись, що вона працює, клацнути на ній правою кнопкою миші і вибрати «Зупинити». Далі перейти в каталог з системними файлами. Шлях найчастіше може бути такий «C: \ Windows \». Далі переходимо в каталог «System32 \ spool \ Printers \» і видаляємо всі файли черги друку (розширення * .spl) і тимчасові файли (розширення * .tmp). Після цих маніпуляцій слід перезавантажити комп'ютер.

Якщо перераховані вище поради не допомогли, проблема з печаткою може бути більш масивною. Можливо, не справний сам принтер, або закінчився тонер (чорнило).

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача