Статьи

Чому не відтворюється відео на YouTube

  1. Чорний екран при відкритті відео в YouTube
  2. Спосіб 1: Перевірте встановлені розширення в браузері
  3. Спосіб 2: Видаліть дані веб-перегляду в браузері
  4. Chrome
  5. Firefox
  6. Opera

З'явилися проблеми з відтворенням відео на YouTube? Запускаєте відеоролик, але він не відтворюється і замість плеєра відображається тільки чорний прямокутник з кнопками навігації? Розглянемо причини, внаслідок яких не відтворюється відео на YouTube і способи їх усунення?

Розглянемо причини, внаслідок яких не відтворюється відео на YouTube і способи їх усунення

Чорний екран при відкритті відео в YouTube

При відкритті відео можуть виникати помилки в результаті різних несправностей. Зазвичай це проявляється в тому, що на YouTube просто не відтворюється відео. Мініатюри відображаються правильно, але коли при натисканні на них намагаєтеся відтворити, то нічого не відбувається - замість «картинки» виникає чорний прямокутник, а тривалість відеозапису становить «0:00». Чому виникає чорний екран і що робити в цьому випадку?

Спосіб 1: Перевірте встановлені розширення в браузері

Найчастіше причиною проблеми, коли відеоролик не програє, є доповнення, які вступають в конфлікт з ютуба. Є багато плагінів, які так чи інакше впливають на відтворення відео в сервісі Google. Наприклад, є розширення, які, призначені для зміни зовнішнього вигляду YouTube або скасування повторюваного відео. Іноді вони не сумісні зі змінами, які з'явилися в Ютубі і в результаті відеозапис відтворюється і відображається лише чорний екран.

Якщо не хочете видаляти додаток, то зможете зайти в налаштування в браузері, а потім вимикати їх по черзі, поки не знайдете те, яке викликає проблеми.

Коли нарешті з'явиться список розширень досить навпроти кожного з них натиснути на кнопку «Вимкнути», щоб переглянути відтворюється чи відео на YouTube. Якщо дізнаєтесь, яке доповнення викликає проблеми, то видаліть його або відключіть до тих пір, поки автор не випустить оновлення.

Спосіб 2: Видаліть дані веб-перегляду в браузері

Якщо причина не в встановлених розширеннях і відео як і раніше не відтворюється, то можна спробувати очистити дані перегляду сторінок, тобто історію браузера і тимчасові файли. У тимчасовій пам'яті можуть знаходитися записи, які викликають проблеми з відтворенням на YouTube. Подивіться, як зробити очистку в різних браузерах.

Chrome

Натисніть на іконку з трьома лініями в правому верхньому куті, потім перейдіть в «Налаштування». Прокрутіть вікно в самий низ і виберіть «Показати додаткові налаштування».

У розділі Особисті дані натисніть на кнопку «Очистити історію».

У вікні відзначте пункти «Історія переглядів», «Файли cookie, а також інші дані із сайтів і плагінів» і «Зображення і інші файли, збережені в кеші».

Firefox

Викличте меню натисканням на іконку з трьома лініями і перейдіть на вкладку «Налаштування». У бічному меню виберіть вкладку "Налаштування". Справа знайдіть виділену синім кольором посилання «Видалити вашу недавню історію».

З'явиться вікно видалення недавньої історії. В поле «Видалити» виберіть значення «Все». Потім клікніть на кнопку «Подробиці», щоб відзначити елементи, які потрібно видалити.

Перейдіть до кожної «Журнал відвідувань і завантажень», «Кукі», «Кеш», «Активні сеанси». Натисніть «Видалити зараз».

Opera

Вийміть меню у верхньому лівому кутку і перейдіть в «Налаштування». Потім клікніть на вкладку Безпека. Правої сторони в розділі Конфіденційність знайдете кнопку «Очистити історію відвідувань».

Натисніть на неї і у вікні, відзначте «Журнал відвідувань», «Файли Cookie та інші дані із сайтів» і «Кешовані зображення і файли». Підтвердіть чистку натисканням на кнопку «Очистити дані відвідувань».

Після виконання вищевказаних способів відео на Ютубі має знову нормально відтворюється без будь-яких помилок.

Запускаєте відеоролик, але він не відтворюється і замість плеєра відображається тільки чорний прямокутник з кнопками навігації?
Розглянемо причини, внаслідок яких не відтворюється відео на YouTube і способи їх усунення?
Чому виникає чорний екран і що робити в цьому випадку?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

Труба в изоляции Valsir Pexal
На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

Роллы
От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

Дешевая доставка суши
Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).