Статьи

Чому дверцята пральки заблокована? - 7 причин

  1. Причини заблокованої дверцята
  2. класичні ситуації
  3. Що робити в разі блокування?

« Пральна машина-Фронталки »Або будь-яка інша не відкривається - рано хвилюватися. Можливо, вона "береже" господаря: інженери оснащують пральні машини різноманітними блокувальниками, які служать для безпеки власника. У цій статті ми розглянули сім ситуацій, які ведуть до того, що спрацьовує блокування люка, а також методи, які допоможуть розблокувати дверцята пральки самостійно.

пральні машини

Читайте також: Топ-13 популярних пральних машин-автоматів

Причини заблокованої дверцята

Дверку, яка дає доступ до «речовому відсіку» машинки прального типу, не виходить відкрити? На то є сім причин. Три з них - природні (класичні) - не викликані поломкою деталей пральки. Чотири - наслідки поломки.

класичні ситуації

Якщо прання щойно завершилася, а дверцята не вдається відкрити - не страшно: більшість автоматичних машин прального типу розблокують доступ до барабану через кілька хвилин. Це зроблено виробникам спеціально - для безпеки користувачів: барабан по завершенню циклу все ще обертається - по інерції, а якщо власник просуне руку, то може вдаритися.

Важливо: не відразу відкривається дверцята пральки (наприклад, Zanussi ZWSE680V ) Також пов'язана з нагріванням стирающего барабана. Щоб не обпектися, дверцята не варто відкривати відразу: коли замок і відсік для білизни охолонуть, прилад розблокує люк автоматично.

Щоб не обпектися, дверцята не варто відкривати відразу: коли замок і відсік для білизни охолонуть, прилад розблокує люк автоматично

Ще одна причина - відключення електрики: довгострокове або викликане стрибком напруги. Таке блокування, знову ж таки, спрацьовує автоматично для безпеки.

Наприклад, якби подумала, що пралка (наприклад, LG FH0B8LD0 ) Просто закінчила цикл і відкриє дверцята, то на нього виллється вода: доведеться переодягатися, збирати брудну воду з підлоги. Гірше, коли електрику знову дадуть: машинка запустить прання знову, а власник в цей час вивантажує білизна.

Однією з частих причин, що не відкривається дверцята, яка веде до завантажувального барабану, є вода, яка залишилася в баку пральної машини (наприклад, Gorenje W 7523 / S ). Навіть невелика кількість рідин, що залишилися на дні, досить, щоб вмонтований в пральну машинку датчик, скануючий рівень води, заблокував дверцята.

Увага! Іноді вода так мало, що вона не видно через віконце люка, а пристрій "думає", що прання триває, і в цілях безпеки блокує дверцята.

Поломки, що ведуть до блокування

  1. Описана вище причина, коли в баку залишається вода, може бути викликана тим, що агрегат зламався і не зливає.
  2. Зламана ручка люка також може привести не відкриваються дверцятах пральної машинки (наприклад, у Indesit IWSC 51052 A UA ). Перевірити це просто: якщо вона розбовталася, занадто вільно рухається, значить - зламана. Це трапляється, якщо користувач в спробі відкрити заблоковану дверцята надто сильно тягне важіль.
  3. Замок, який блокує веде до барабану дверцята, зносився.
  4. Зламана електроніка: датчик, який визначає наявність води в бачку, вийшов з ладу або ж поламалася плата управління.

Читайте також: Цвіль в пральній машині: 3 етапи очищення

Що робити в разі блокування?

Отже, якщо машина для прання щойно завершила програму, дайте прального пристрою час, щоб охолонути: це займе близько п'яти хвилин. Але якщо після цього вона не відкривається - то проблема в залишилася в баку воді. Щоб вирішити це, запустіть режими зливу або віджиму. Коли програма завершиться, почекайте 5 хвилин і спробуйте ще раз відкрити люк.

Якщо все це не увінчалося успіхом, вимкніть техніку з розетки і вилийте воду в режимі аварійного типу. Для цього відкрийте кришку елемента, призначеного для фільтрації, витягніть трубку, призначену для аварійного зливу, і зніміть з неї заглушку. Пам'ятайте, що заглушка туга, тому крутите її в різні боки, тягніть на себе.

Трубку направте в порожній тазик або відро і почекайте, поки виллється вода. Коли рідина зіллється, прикріпіть заглушку, поставте аварійну трубку на місце і закрийте кришкою фільтра. Зачекайте приблизно 20 хвилин і знову спробуйте відкрити дверцята пральної машини.

Увага! Ємність для води беріть побільше, а краще - кілька: якщо машинка не зливає воду (а не просто трохи рідини залишилося в баку), то її буде багато: в паспорті пристрою написано, скільки літрів воно набирає.

Читайте також: Чому пахне пральна машина? Як прибрати запах?

Коли зламані деталі пральної машини (наприклад, Zanussi ZWSE7100VS ), Що і стало причиною, яка заблокувала дверцята, насамперед необхідно вручну відкрити замок. Щоб це зробити, щоб розблокувати кришку пралки: відкрутіть розташовані на задній панелі пристрою болти і зніміть кришку від себе. Потім знадобиться опустити руку в пристрій зверху чи знизу, намацати блокувальний замок люка і відкрити елемент, що фіксує дверцята.

Якщо зламалася ручка, власнику машинки, призначеної для прання (наприклад, LG FH2U1HBS2 ), Необхідно вручну зняти замкову фіксацію так, як це описано вище або ж схопитися плоскогубцями за частину ручки (якщо вона відламалася) і акуратно потягнути. Ще один варіант - знайти спеціальний важіль, який розташований поруч з пробкою, призначеної для аварійного зливу, і потягнути за нього. Простий спосіб - скористатися мотузкою і тонкої викруткою: викруткою необхідно помістити мотузку в зазор люка, а потім просто потягнути за кінці. Дверцята повинна відкритися.

Якщо ж причина, по якій люк прального агрегату "не пускає" користувача до барабану, криється в поломці плати електронного або електронно-механічного типу, що служить для управління, то доведеться її перепрошити або обнулити програматор. "Важкий випадок" - необхідність заміни управителя вузла.

Цікаво почитати: Як продовжити життя пральній машині?

Важливо: лагодити таку несправність самостійно - довго і дорого (якщо користувач зашкодить деталі), тому для вирішення цієї проблеми краще звернутися в майстерню.

Важливо: лагодити таку несправність самостійно - довго і дорого (якщо користувач зашкодить деталі), тому для вирішення цієї проблеми краще звернутися в майстерню

Розглянуті в статті причини, які ведуть до спрацьовування блокування дверцят, що веде до барабану пральки - найчастіші. Деякі з них - природні, деякі - відбулися через поломки агрегату. З більшістю цих проблем володійте самостійно розібратися. Тим же, хто не бажає "возитися" з приладом, рекомендуємо запросити майстра.

Дивіться відео, де показують, як розблокувати вертикальну пралку.

Як прибрати запах?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача