Статьи

Чому пошукові системи часто «не дружать» з сайтами на CMS Joomla

В ході просування певних інтернет-магазинів, які вперто не хотіли лізти в ТОП, з'ясувалося, що у них є одна спільна риса - це система управління контентом (CMS) Joomla В ході просування певних інтернет-магазинів, які вперто не хотіли лізти в ТОП, з'ясувалося, що у них є одна спільна риса - це система управління контентом (CMS) Joomla. Ми вирішили опублікувати статтю на цю тему, щоб розставити всі крапки над «і» для клієнтів, проекти яких розроблені на Joomla. Чим же така погана Joomla? Почнемо з того, що сама по собі Joomla - це, перш за все, статейнік або новинарів, але ніяк не інтернет-магазин. Давайте розглянемо докладніше.

1. Реалізація інтернет-магазинів на Joomla. Всі інтернет-магазини реалізовуються за допомогою додаткових модулів (шаблонів). Так, Joomla стає універсальним двигуном, якщо її напхати сторонніми компонентами, але ж ці сторонні компоненти (особливо інтернет-магазини) розробляються «сторонніми умільцями», і, найчастіше, не мають належної підтримки і розвитку. Як наслідок: проблеми, баги, лаги і т.д. Кілька прикладів багів: • проблеми з промальовуванням сайтів в шаблонах; • проблеми з авторизацією; • проблеми після оновлення або перенесення (збиваються настройки, доступи); • висновок модуля в шаблоні може бути заданий таким чином, що позицію цього модуля неможливо змінити з панелі управління сайтом або неможливо заборонити публікацію модуля на сайті; • змістовна частина сторінки може не поміщатися в центральну частину статичного шаблону, результат - при перегляді такої сторінки шаблон розвалюється; • проблеми при публікації даних з некоректною датою (наприклад, при роботі на хостингу провайдера, у якого тимчасова зона сервера відмінна від тієї, в якій працює користувач).

2. Складнощі при створенні інтернет-магазинів на Joomla. Складність створення інтернет-магазинів полягає в тому, що мало хто знає цю CMS через: • значного і незручного коду; • незручного URL; • складності при створенні нормального ЧПУ; • складності верстки сайтів. Основна частина магазинів на Joomla працює під управлінням компонента інтернет-магазину - Virtuemart. Основні проблеми з ним - незручна структура магазину.

3. Проблеми Joomla з SEO friendly. Як вже було сказано, дану CMS пошукові системи не люблять через: • множинних дублів сторінок на сайтах; • тривалого часу завантаження сторінок (з цієї причини сайти на Joomla також «чутливі» до хостингу); • поганий індексації (приблизно в три рази повільніше, ніж інтернет-проекти на інших CMS).

висновки

1. CMS Joomla - це, по суті, статейнік або новинарів. Отже, вона підходить для простих інформаційних та мультимедійних сайтів, які не ставлять собі за мету комерційний зиск.

2. Зважаючи на проблеми даної CMS з індексацією, чутливості до хостингу, недружелюбно до неї пошукових систем, а також складності створення і наповнення самих сайтів (впровадження сторонніх модулів, при підключенні яких з'являється ряд складнощів і проблем), не рекомендується створення інтернет-магазинів і подальше їх просування на базі Joomla. Краще перейти на більш зручні та спеціалізовані CMS у вигляді готових рішень під інтернет-магазини: Presta, WebAsyst, Shop-Script).

3. Якщо ж все-таки клієнт завзято хоче просувати інтернет-проект на Joomla, то йому необхідно бути готовим до серйозних доопрацювань сайту, що, можливо, зажадає немаленьких вкладень в якості оплати роботи фахівця.

Чим же така погана Joomla?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача