Статьи

Чому блог не читають? Як збільшити відвідуваність блогу?

  1. Успішний блог повинен
  2. Як створити блог, який будуть читати?
  3. Стратегія невдалого блогу полягає в наступному
  4. Як виділитися блогу серед мільйонів інших блогів?
  5. Як правильно просувати свій блог?

Відповідно до одного джерела в світі існує 164 мільйони блогів

Відповідно до одного джерела в світі існує 164 мільйони блогів. Більшість блогів відвідують менше 1000 чоловік в місяць. По правді кажучи, більшість цих блогів не варто того, щоб їх відвідували.

Існують різні думки щодо того, що робить блог успішним.

Успішний блог повинен

1. Наповнюватися хорошим контентом і статтями. Це повинно привести до збільшення продажів. На жаль часто виявляється, що важка праця не окупається.

2. Деякі думають, що пошуковики такі як Google або Yandex помітять їхню важку працю і нагородять великою кількістю відвідувачів.

3. Більшість же просто заповнюють блог рідкісними новинами про себе і своєї компанії раз на рік і дивуються, чому їх блог ніхто не читає (як ніби до їх особистих справ є кому-то справа) і як наслідок не хочуть вкладатися в розвиток не тільки свого блогу, але навіть сайту в цілому.

Давайте краще розберемося в тому, як все такі зробити блог успішним тим, хто цього хоче.

Як створити блог, який будуть читати?

Скажімо прямо і відверто, щоб заощадити наш з вами час. Більшість блогів не живуть довше 3 місяців. Причина полягає в наступному. Витрачається дуже багато часу на непотрібну рутину.

Стратегія невдалого блогу полягає в наступному

1. Створюється дуже багато контенту (статей, картинок, відео). Проблема полягає в тому, що якщо у вас не велика кількість читачів, то просте створення більшої кількості контенту автоматично ніяк це число не збільшить. Які шанси на те, що всі ваші нечисленні читачі вирішать раптом розповісти про ваш блог всім своїм друзям? Я теж так думаю, що маленькі.

2. Неправильне просування контенту свого блогу. Дуже багато хто вважає, що якщо вони поділилися своєю статтею на твітері, фейсбуці і вконтакте, то просування на цьому закінчилося. вам треба вміти правильно просувати свій контент.

3. Контент абсолютно точно такий же як і на всіх інших блогах. Тому всім все одно, що ви розміщуєте, тому що, то що ви розміщуєте, публікують всі інші автори на своїх блогах - ті ж питання, ті ж відповіді.

Виникає питання.

Як виділитися блогу серед мільйонів інших блогів?

Відповідь може здатися дуже простим і очевидним, але насправді дуже важливим. Ваш блог повинен бути присвячений дуже конкретним цілям і дуже конкретної вузької темі або іншими словами - займати дуже конкретну і вузьку нішу.

Тому що все що зливається, не помічається, все що виділяється - звертає на себе увагу.

Наведу кілька прикладів. Не варто присвячувати свій блог того як схуднути, варто розповісти про те, як схуднути після 45. Не варто створювати блог про те, як заробляти гроші в інтернеті, але дуже ймовірно, що блог про те як підвищувати конверсію на сайті придбає швидко свою аудиторію.

Ви можете запитати, але хіба це не означатиме, що у мене буде дуже маленька і вузько спрямована аудиторія. Звичайно, але ніщо не завадить вам її потім розширити.

Як ви думаєте, що більше привертає увагу. "Дивіться на мене. Я - професійний маркетолог! "Або. "Я покажу вам як збільшити конверсію на вашому сайті і заробити багато грошей."

Звичайно останнім.

Як правильно просувати свій блог?

Найпростіший спосіб залучення користувачів на свій блог полягає в домовленості з іншим блогом, у якого є відвідувачі поділитися ними.

Ви повинні переконати блогерів, у яких є відвідувачі, відправити їх на ваш блог. Самим собою напрошується питання ЯК?

Про це в найближчій статті нашого блогу.

Щиро вітаємо ІНФОРМАЦІЄЮ!

Схожі публікації:

Як правильно просувати свій блог?
Як створити блог, який будуть читати?
Які шанси на те, що всі ваші нечисленні читачі вирішать раптом розповісти про ваш блог всім своїм друзям?
Як виділитися блогу серед мільйонів інших блогів?
Як правильно просувати свій блог?
Самим собою напрошується питання ЯК?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

Труба в изоляции Valsir Pexal
На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

Роллы
От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

Дешевая доставка суши
Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).