Статьи

cmdagent.exe - Що це таке?

  1. Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з cmdagent.exe
  2. Інформація про фото cmdagent.exe
  3. коментар користувача
  4. Кращі практики для виправлення проблем з cmdagent
  5. cmdagent сканер

Справжній файл cmdagent.exe є одним з компонентів програмного забезпечення Comodo Internet Security, розробленого Comodo.

CMDAgent - це абревіатура від C O M O D O Internet Security Agent

Cmdagent.exe - це виконуваний файл (програма) для Windows. Розширення імені файлу .exe - це абревіатура від англ. слова executable - здійсненний. Необхідно запускати виконувані файли від перевірених виробників програм, тому що виконувані файли можуть потенційно змінити налаштування комп'ютера або завдати шкоди вашому комп'ютеру. Безкоштовний форум з інформацією про файли може допомогти вам розібратися чи є cmdagent.exe вірусом, трояном, програмою-шпигуном, рекламою, яку ви можете видалити, або файл належить системі Windows або додатком, якому можна довіряти.

Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з cmdagent.exe

  1. використовуйте програму Настроювач Windows , Щоб знайти причину проблем, в тому числі і повільної роботи комп'ютера.
  2. Оновлення програму COMODO Internet Security. Оновлення можна знайти на сайті виробника (посилання наведена нижче).
  3. У наступних пунктах надано опис роботи cmdagent.exe.

Інформація про фото cmdagent.exe

процес COMODO Internet Security або Comodo Agent Service належить програмі COMODO Internet Security або COMODO Firewall або COMODO Internet Security Premium або Comodo Security Solutions або COMODO Antivirus або COMODO Firewall Pro або COMODO Internet Security Complete від COMODO (Www.comodo.com) або Comodo Security Solutions (Www.comodo.com).

Опис: cmdagent.exe не є важливим для Windows і часто викликає проблеми. Cmdagent.exe знаходиться в підпапках "C: \ Program Files". Відомі такі розміри файлу для Windows 10/8/7 / XP 1,990,464 байт (9% всіх випадків), 5,542,472 байт і ще 29 варіанта . Опис: cmdagent
Назва сервісу - cmdAgent.
У процесу немає видимого вікна. У файлу поставлена ​​цифровий підпис. Це не файл Windows. Це файл, підписаний Verisign. Cmdagent.exe здатний моніторити додатки і записувати введення даних. Тому технічний рейтинг надійності 34% небезпеки.
Видавець програмного забезпечення Comodo надає деинсталлятор ( Панель управління -> Програми-> COMODO Internet Security або COMODO Firewall).

Рекомендуємо: Виявлення проблем, пов'язаних з cmdagent.exe

Важливо: Деякі шкідливі програми маскують себе як cmdagent.exe, особливо, якщо вони розташовані в каталозі c: \ windows або c: \ windows \ system32. Таким чином, ви повинні перевірити файл cmdagent.exe на вашому ПК, щоб переконатися, що це загроза. Ми рекомендуємо Security Task Manager для перевірки безпеки вашого комп'ютера.


коментар користувача

Ім'я C: \ Program Files \ COMODO \ COMODO Internet Security \ cmdagent.exe Опис COMODO Internet Security Додаток від антивіруса COMODO
У мене процес cmdagent.exe належить файрволла від COMODO. В цілому систему не гальмує і не вантажить, більша його частина розташовується в файлі підкачки (не в ОЗУ). Його закриття призводить до зависання всього комп'ютера, мені доводиться перезавантажуватися. Крім того, файрвол не зможе нормально працювати в тому випадку, якщо цей процес буде відключений через "Служби".
Олександр Цей процес жере трафік!
Сергій компонент Comodo firewall
cmdagent.exe перевантажує систему, якщо включено оновлення програми-у вас завантажилася інша версія файла.Деінсталіруйте програму, встановіть стару версію, вимкніть в настройках автоматичне обновленіе.Обновляйте тільки антивірусну базу.
X-pert (Рівне UA) Шкідливий код, сильно уповільнює роботу комп'ютера!
Перевірив цей файл з папки Comodo в режимі он-лайн на virustotal.com. Скористайтеся цим сервером для перевірки підозрілих файлів. (додаткова інформація)
angelin Звичайний процес. Вимкніть антивірус Comodo і проактивний захист Comodo і побачите, що в режимі фаервола cmdagent.exe споживає CPU 0%.
Bronko Cmdagent.exe моторошно гальмує систему, думаю раз не йде оновлення антивіруса то це і є шкідлива програма назвала себе cmdagent.exe
Цей cmdagent.exe cовершенно не потрібен для функціонування, як ОС так і Commodo (firewall в моєму випадку). При його вбивстві ніяких збоїв не відбувається. Чистої води - трой. Автоматичне оновлення у мене відключено (всього, що тільки можна відключити), а він все одно рветься в мережу. Сам ініціюючи при цьому підключення до мережі. Гучне ім'я ж для того щоб прикинутися системним файлом, типу cmd. Хоча cmd в мережі теж робити нічого. Те що часом він потребяет надто вже багато ресурсів - говорить про те, що без явного участі користувача, він ініціює інтенсивна взаємодія з файлової системою. Для чого? Щоб в один прекрасний момент злити накопали інформацію - свого господаря. Такого моя думка, може і не зовсім об'єктивне.
User Цей cmdagent.exe cовершенно не потрібен для функціонування, як ОС так і Commodo (firewall в моєму випадку). При його вбивстві ніяких збоїв не відбувається. Чистої води - трой. Автоматичне оновлення у мене відключено (всього, що тільки можна відключити), а він все одно рветься в мережу. Сам ініціюючи при цьому підключення до мережі. Гучне ім'я ж для того щоб прикинутися системним файлом, типу cmd. Хоча cmd в мережі теж робити нічого. Те що часом він потребяет надто вже багато ресурсів - говорить про те, що без явного участі користувача, він ініціює інтенсивна взаємодія з файлової системою. Для чого? Щоб в один прекрасний момент злити накопали інформацію - свого господаря. Такого моя думка, може і не зовсім об'єктивне.
User злосного фігня яка загиджує половину каналу і швидкість взагалі йде на нуль і грати просто не реально, порада всім хто юзает фаерфолл, видаляйте його воно просто не потрібно пінг просто пекельний (((
Максим На нетбуці Samsung NC10 дуже сильно вантажить процесор (близько 100%). Антивірус Avast! помилково пізнає процес cmdagent.exe за вірус. Але видалити його не може.
Олександр Здебільшого вантажить жорсткі диски, причому, сам не розумів, що і як, підсумок-чистимо кеш браузера і буде спокій. Версія-Комодо преміум.
Олександр Очевидно, що це проблемне файл. Вантажить всю систему: 1.Процессор - Дуже сильно перевантажує ЦП 50% 2.ЖД - займає приблизно 1/3 дискових процесів 3.Память - на 12 місці по завантаженню пам'яті
moonwalker Часто помітно завантажує процесор. Можливо робить корисну роботу firewall-антивірус, але чи варта шкурка вичинки?
LordAlex Вантажить весь жорсткий диск потужного ноута, все висне, незнаю як відключити, крім як видалити
Олександр Так, реально починає чи в момент роботи чи в просте вантажити систему, чітко видно на Моніторі ресурсів в Win7 що процес гальмує на 20-35% систему, може він щось там оновлює, але жерти стільки ресурсів, що температура до 93 скаче, не влаштовує, видалив цей exe-шник і поки нічего..жду стрибків навантаження
Ігор На ноутбуці буває дуже сильно жере трафік.
Віктор

Разом: Середня оцінка користувачів сайту про фото cmdagent.exe: - на основі 25 голосів з 19 відгуками.

34 користувачів запитували про цей файл. 3 користувачів не поставили рейтинг ( "я не знаю"). 9 користувачів дали, як безпечний. 3 користувачів дали, як здається безпечним. 6 користувачів дали, як нейтрально. 4 користувачів дали, як здається небезпечним. 3 користувачів дали, як небезпечний.

Кращі практики для виправлення проблем з cmdagent

Акуратний і охайний комп'ютер - це головна вимога для уникнення проблем з cmdagent. Для цього потрібно регулярна перевірка комп'ютера на віруси, очищення жорсткого диска, використовуючи cleanmgr і sfc / scannow , Видалення програм, які більше не потрібні, перевірка програм, які запускаються при старті Windows (використовуючи msconfig ) І активація Автоматичне оновлення Windows . Завжди пам'ятайте про створення періодичних бекапов, або в крайньому випадку про створення контрольних точок відновлення.

Якщо у вас актуальні проблеми, спробуйте згадати, що ви робили в останній час, або останню програму, яку ви встановлювали перед тим, як з'явилася вперше проблема. використовуйте команду resmon , Щоб визначити процес, який викликає проблеми. Навіть якщо у вас серйозні проблеми з комп'ютером, перш ніж встановлювати заново Windows, краще спробуйте відновити цілісність установки ОС або для Windows 8 і пізніших версій Windows виконати команду DISM.exe / Online / Cleanup-image / Restorehealth . Це дозволить відновити операційну систему без втрати даних.

Наступні програми можуть вам допомогти для аналізу процесу cmdagent.exe на вашому комп'ютері: Security Task Manager відображає всі запущені завдання Windows, включаючи вбудовані приховані процеси, такі як моніторинг клавіатури і браузера або записів автозавантаження. Унікальна оцінка ризиків безпеки вказує на ймовірність процесу бути потенційно небезпечним - шпигунською програмою, вірусом або трояном. Malwarebytes Anti-Malware визначає і видаляє непрацюючі програми-шпигуни, рекламне ПО, трояни, кейлоггери, шкідливі програми і трекери з вашого жорсткого диска.

cmdagent сканер

Security Task Manager показує всі запущені сервіси Windows, включаючи впроваджені приховані програми (наприклад, моніторинг клавіатури або браузера, авто вхід). Унікальний рейтинг надійності вказує на ймовірність того, що процес потенційно може бути шкідливою програмою-шпигуном, кілоггерів або трояном.

Безкоштовний aнтівірус знаходить і видаляє неактивні програми-шпигуни, рекламу, трояни, кейлоггери, шкідливі і стежать програми з вашого жорсткого диска. Ідеальне доповнення до Security Task Manager.

SpeedUpMyPC безкоштовне сканування, очищення, відновлення та оптимізація вашої системи.

Для чого?
Для чого?
Можливо робить корисну роботу firewall-антивірус, але чи варта шкурка вичинки?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача