Статьи

Ціни на установку батарей опалення | Заміна радіаторів на біметалічні

 1. ціни
 2. Звертаємо Вашу увагу:
 3. Чому слід поміняти батареї опалення?
 4. Гарантія - 1 календарний рік!
 5. Наші переваги:
 6. Схема роботи:

Вам потрібна заміна батарей опалення

Вам потрібна заміна батарей опалення? Зверніться по допомогу в компанію «Справа Майстри Боїться». Наші фахівці проводять установку радіаторів як в новобудовах, так і на вторинному ринку житла. Ціна на даний вид послуг залежить від складності та обсягу всієї роботи. Телефонуйте, щоб проконсультуватися з нашими фахівцями!

ціни

Вид роботи Од. вимірювання Вартість Установка радіаторів опалення на готову підводку шт. 3000 руб. Установка батарей опалення з заміною або перенесенням стояка шт. 5500 руб. Демонтаж радіатора опалення шт. 1000-2000 руб.

Замовити дзвінок

Щоб розуміти, о котрій саме Вам обійдеться заміна батарей опалення в квартирі, рекомендуємо попередньо викликати нашого фахівця на осмечіваніе. Вартість даної послуги складає 600 руб. Якщо Ви будете згодні продовжити співпрацю, ми повернемо Вам цю суму при оплаті виконаних робіт.

Звертаємо Вашу увагу:

Звертаємо Вашу увагу:

Наша компанія надає тільки послуги з установки і заміни батарей в квартирі Наша компанія надає тільки послуги з установки і заміни батарей в квартирі. Ми не продаємо самі радіатори опалення.

Монтаж біметалевих батарей проводиться за допомогою нарізного сполучення Монтаж біметалевих батарей проводиться за допомогою нарізного сполучення. Ми не використовуємо зварювання.

До початку робіт Вам необхідно узгодити з місцевим ДЕЗ (ТСЖ) тимчасове перекриття стояків опалення До початку робіт Вам необхідно узгодити з місцевим ДЕЗ (ТСЖ) тимчасове перекриття стояків опалення.

Чому слід поміняти батареї опалення?

 • старіння наявних радіаторів (регулярні протікання, низька тепловіддача);
 • минулий термін служби;
 • громіздкість і неестетичний вигляд старих чавунних батарей.

Терміни виконання робіт

В середньому, щоб замінити одну батарею опалення, фахівця потрібно 1-3 години, в залежності від ситуації. Більш точний час Вам зможе озвучити майстер на місці проведення робіт.

Гарантія - 1 календарний рік!

Гарантія - 1 календарний рік

Наші переваги:

Наші переваги:

 • досвідчені кваліфіковані майстри;
 • робота без передоплат;
 • гарантія за договором;
 • виїзд по всій Москві і в найвіддаленіші куточки Підмосков'я.

Схема роботи:

Схема роботи:

 1. Ви залишаєте заявку по телефону або через форму онлайн-замовлення.
 2. Майстер погоджує з Вами попередній обсяг робіт і терміни їх виконання.
 3. У призначений день фахівець приїжджає на місце і виробляє остаточну оцінку.
 4. Після узгодження вартості при наявності матеріалів проводиться монтаж батарей.
 5. Після закінчення робіт Ви оплачуєте послуги фахівця.

Вам все ще потрібно встановити нові радіатори опалення? Звертайтеся до фахівців! З нами заміна радіаторів опалення пройде швидко і непомітно! Телефонуйте!

Ми виконуємо заміну батарей опалення в Москві, а також в Одинцово, Голіцино, Красногорську, Митищах, Хімках, Люберцях, Реутова і ін. Містах найближчого Підмосков'я.

Замовити дзвінок

Чому слід поміняти батареї опалення?
Вам все ще потрібно встановити нові радіатори опалення?

Новости

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

Труба в изоляции Valsir Pexal
На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

Роллы
От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

Дешевая доставка суши
Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).