Статьи

Ціни на нерухомість в Анталії від забудовника

  1. Квартири від Забудовника в Анталії Проекти офф-плану (це проекти на стадії будівництва), розумне...
  2. Купити квартиру від будівельної компанії: переваги і недоліки

Квартири від Забудовника в Анталії

Проекти офф-плану (це проекти на стадії будівництва), розумне капіталовкладення грошей, яке користується великою популярністю у мільйонів людей. Ідея досить проста. Вкладення грошей в покупку квартири в Анталії є дуже перспективним і прибутковою справою.

Забудовник вкладає гроші в новий проект, після чого починається будівництво. Ціна нерухомості на стадії будівництва нижче, ціни на нерухомість після закінчення будівництва збільшуються.

Дешеві проекти офф-плану в Туреччині

Це сценарій, в якому бере участь забудовник і покупець, забудовник зобов'язується виконати проект відповідно до плану, а покупець купує нерухомість не бачачи її в реальності, тільки на картинках. Велика вигода в тому, що Ви купуєте нерухомість на стадії будівництва за ціною нижче ринкової. За - цьому це і є дешева інвестиційна стратегія.

Цей вид вкладення-дуже вигідний. Є однак, деякі речі, які потрібно дійсно пам'ятати, купуючи проект на стадії будівництва.

По-перше, Ви купуєте нерухомість тільки на картинках. Коли проект готовий, Ви можете оцінити його якість, коли проект офф-плану, Ви толко розраховуєте на будівельну компанію. Іноді забудовник може змінювати план проекту.

По-друге, інтернет дуже допомагає в презентації проект на стадії будівництва в недвіжімсоть Стамбулі. Приєднаетеся в групи, там де люди вже купували проекти на стадії будівництва і мають досвід. Дізнавайтеся більше інформації. Спочатку вартість нерухомості здасться високою, але по закінченню будівництва ціни на нерухомість збільшаться.

По-третє, знайдіть собі хорошого агента, фахівця в цій галузі. Вкладення грошей в турецьку нерухомість опинимося для Вас правильним капіталовкладенням. Отримайте від свого агента повну інформацію про об'єктах.

По-четверте, подумайте деякий час, перед тим, як укласти договір. Іноді трапляється, що об'єкт готовий не в терміни. Перевірте, щоб у вашому контракті були прописані терміни про здачу будинку в експлуатацію. Існують інвестиції протягом короткого проміжку часу, а також довгострокові інвестиції. Якщо об'єкт готовий до експлуатації, але ви тривалий час не проживаєте в своїй квартирі, Ви можете здати її в оренду туристам. Попросіть свого ріелтора допомогти Вам у цьому. Після укладення контракту Ви зможете мати дохід від квартири. Також ви можете використовувати свою нерухомість, як місце для літнього відпочинку, як дачу.

Це інвестування, яке принесе Вам прибуток в майбутньому. Інвестиційні варіанти - вид вкладення з найменшим вкладенням капіталу - нерухомість в Анталії купити .

Купити квартиру від будівельної компанії: переваги і недоліки

Давайте розберемося чим приваблює покупця з різних країн нерухомість на стадії будівництва від забудовника.
У чому полягають видимі переваги квартир від забудовника:

Головним і найвагомішим плюсом є новизна одержуваної житлоплощі, впевненість в тому, що в наслідку, після вашого переїзду вам не знадобиться мене проводку, сантехніку, покриття для підлоги, вікна та інше.
Якщо забудовник надійний і з хорошою репутацією, то в такому випадку це подвійна гарантія того, що ваша нерухомість буде здана без всяких дрібних неполадок. Всі важливі моменти прописуються в договорі нерухомість в Туреччині від забудовника.

Що ще відрізняє квартири на стадії будівництва, так це відносно низька вартість, простіше кажучи, на стадії котловану, можна купити квартиру з 1 спальнею піт дуже вигідною ціною, враховуючи той факт, що із завершенням будівництва ціни виростуть майже в 2 рази, погодьтеся це помітна економія, при цьому на виході ви отримуєте квартиру і зекономлені вами кошти залишаються у вас в кишені. До того ж на стадії будівництва забудовники, як правило, пропонують розстрочку платежу від 6 місяців до двох а іноді і п'яти років.

Віднесемо до переваг інвестиції в нерухомість в Туреччині і те, що ви можете зробити внутрішню обробку квартири на ваш розсуд, ви можете отримати унікальну обробку виконану за вашим власним дизайном.

Важливе значення має і соціум, зокрема сусіди, який будуть вас оточувати, в новому будинку, тим більше в курортному місті, можна припускати, що більшість з них будуть іноземцями, і купують нерухомість в Анталії від забудовника на час відпочинку або для постійного проживання, в такому випадку вам легко буде знайти загальні мову і потоваришувати.

Але як ви могли здогадатися, де є мінуси, там є і плюси, де є переваги, є і недоліки, ми не хочемо приховувати і темну сторону від наших покупців, краще обговорити всі можливі ризики і недоліки на березі і відправитися у вільний, легке плавання , яке принесе плоди.

Одним з головних недоліків, якому варто приділити дуже пильну увагу це, безсумнівно, фірма забудовник. З чим пов'язані ризики покупки квартири на стадії будівництва від недобросовісного забудовника. В першу чергу це невідповідність термінів здачі квартира в Туреччині від забудовника, це один з найбільш негативних чинників, тому, перш за все, переконайтеся, що в укладається вами договорі з продавцем є пункт, який передбачає штрафи за серйозне прострочення здачі в експлуатацію комплексу або окремого будинку.

Технічні невідповідність, неполадки, які не працюють ліфти і невчасно наповнюється басейн, недолік освітлення території, відсутність консьєржа та інше, все це можна віднести до ризиків.

Є і глобальні ризики, наприклад, економічна нестабільність, коливання ринку валют, можливій кризі, звільнення з роботи і неможливість платити розстрочку.

Це найважливіші моменти, на які варто звернути увагу на початковій стадії вибору нерухомості.
За даними декількох інтернет порталів, які аналізують попит на нерухомість Туреччини за останні 2 роки вартість квартир в новобудовах зросла приблизно на 10-12%. Такі показники суттєво впливають на зростання споживчого попиту. Люди розуміють, що інвестування в об'єкти нерухомості завжди приносять дохід.

У Туреччині будівництво комплексу з кількох будинків протікає в найкоротші терміни, будують швидко і якісно. завдяки погодним умовам, будівництво продолжаетсякруглогодічно. З кожним роком якість будівельних матеріалів і обробки стають тільки краще. забудовники так само орієнтуються на покупців, якщо житло буде знаходиться районі, де в основному проживають місцеві жителі, то якість обробки і дизайн буде орієнтований на традиційну публіку. Якщо ж житловий комплекс буде знаходиться в прибережній зоні, то в такому випадку, забудовники орієнтуються на іноземний ринок при обробці і дизайну квартир.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то