Статьи

Ціни - Сімейство

 1. Ціна розірвання шлюбу:
 2. Вартість аліментів:
 3. Ціна інших судових справ, які у нас можете замовити *:
 4. Бонуси та гарантії

Як ви думаєте, скільки може коштувати знайти свободу? Скільки коштує ваше нажите майно? Яка ціна вашої дитини? Яка цінність вашого душевного комфорту? 100 000, 1 000 000?

Прийміть також до уваги ваші можливі втрати від сімейного життя з нелюбом людиною, від втрати спілкування з дитиною, від неможливості створити сім'ю на вашу сценарієм, від несправедливого розділу вашого житла і грошей ...

Подивіться на вартість послуг сімейного юриста з урахуванням цих відповідей на питання, нашого досвіду і ви зрозумієте, чому до нас телефонують, приходять і замовляють юридичний супровід своїх питань люди по всій країні і не тільки.

І тепер найголовніше - коли мова йде про облаштування сімейного життя, вартість комфорту не має особливого значення. Витративши - збережіть і придбаєте!

З вашою освітою і різноманітним життєвим досвідом у вас напевно будуть здорові питання, відповіді на які ви отримаєте вже при першому спілкуванні з нашим юристом і почнете облаштовувати життя за власним бажанням. До речі, пам'ятаєте, що вміємо стягувати сплачені нам гроші з протилежного боку ( дивіться як ).

Вам, перш за все, потрібен вузькоспеціалізований адвокат з правильним досвідом, відгуками, глибокими знаннями. Ще, добре б, щоб внутрішній голос після першого спілкування по телефону дав свої рекомендації. І хоча ціна найостанніше на що звертають увагу розумні люди, все ж, наведу відповідні орієнтири.

Консультація і аналіз ситуації по телефону - безкоштовно.

Консультація в офісі (часом не обмежена, працюємо до результату) - 245 грн.

Ціна розірвання шлюбу:

- варіант №1 преміум, без згоди і без явки подружжя за 4 тис - варіант №1 "преміум", без згоди і без явки подружжя за 4 тис. Грн. (Робимо все під ключ навіть, якщо чоловік (а) проти розірвання).

- варіант №2 "стандарт", без Вашої явки в суд за 3 тис. Грн. (Додатково присутні на всіх засіданнях суду, отримуємо рішення суду, доставляємо його в ЗАГС, повертаємо гроші якщо суд відмовив у позові, отримуєте нашу книгу Все про шлюби за розрахунком);

- варіант №3 "економ" за 790 грн. (Додатково консультуємо з питань розірвання, сплачуємо судовий збір, доставляємо паперу в суд, контролюємо відкриття провадження у справі судом, повідомляємо про дату і місце судового засідання);

- варіант 4 "супер-економ" за 99 грн. (Пишемо позовну заяву і формуємо квитанцію про сплату судового збору);

Вартість аліментів:

Вартість аліментів:

- фіксована сума 5 тис. Грн. (Це вам підходить, якщо хочете отримати велику суму аліментів, ніж стандарт) або

- можемо стягнути ОНЛАЙН за 790 грн. при стандартних розмірах аліментів (1/4 від доходів платника на одну дитину, 2/3 на двох і 1/2 на трьох і більше).

Ціна інших судових справ, які у нас можете замовити *:

(Розділ майна, аліменти, усиновлення, спадщина, визначення порядку спілкування з дитиною через суд, визначення місця проживання дитини з одним з батьків, позбавлення батьківських прав, встановлення \ спростування батьківства; дозвіл на виїзд дитини за кордон; суд з банком, страховою та інше ):

- варіант №1 "все включено", 30 тис. Грн. (Консультації безлімітно, інформування по справі телефоном, на мейл, в паперовому вигляді, безлімітно адвокатських запитів, робочий час цілодобово, адвокат-кандидат наук, книга Всі про шлюби за розрахунком, отримання рішення, 10-річна гарантія на справу, отримання виконавчого листа по справі, підготовка і подача заяви до виконавчої служби про примусове виконання рішення суду, виконання рішення суду, відео-курс про шлюби за розрахунком, гарантія повернення грошей);

- варіант №2 "стандарт", 9 тис. Грн. + 790 грн. за кожне судове засідання (консультації безлімітно, інформування по справі телефоном і на мейл, 10 адвокатських запитів, робочий час пн - зб. з 8-20 в т.ч. з виїздом юриста на будинок, старший юрист, книга Всі про шлюби по розрахунку, отримання рішення, 10-річна гарантія на справу, отримання виконавчого листа по справі, підготовка і подача заяви до виконавчої служби про примусове виконання рішення суду, відео-курс про шлюби за розрахунком, з гарантією повернення грошей);

- варіант №3 "анти-кризовий", 3 тис. Грн. + 390 грн за кожне судове засідання (консультації безлімітно, інформування по справі телефоном, 1 адвокатський запит, робочий час пн - пт. С 9-17 в офісі, молодший юрист, книга Всі про шлюби за розрахунком, отримання рішення, без гарантії повернення грошей).

Краще телефонуйте нам вже зараз. Незабаром ми обов'язково піднімемо ціни. До речі, ще раз нагадаю, що сплачений гонорар є можливість стягнути в Вашу користь з протилежної сторони ( дивіться як ).

Повірте нашому досвіду: чим більше Ви будете клікати на інші сайти і порівнювати умови різних юристів, тим більше Ви будете переконуватися, що наша пропозиція найвигідніше.

Можу гарантувати, що гонорар в ході виконання вашого доручення не збільшиться і ми будемо слідувати нашим первинним домовленостями.

Недалекоглядні думають, що це дорого, але вони не розуміють, що є цілий ряд важливих моментів. Скільки разів ви хочете судитися? Скільки разів Ви хочете переробляти роботу одного юриста наймаючи другого? Зрештою, Ви отримуєте те, за що заплатили в самому прямому сенсі, бо заплативши менше, в результаті Ви можете заплатити набагато більше.

Але все ж, якщо сума гонорару на цей раз не дуже підходить, то можливо наступного разу вона буде комфортною і Ви з радістю доручіть нам свою справу.

* Робота над будь-якою справою включає в себе:

 1. З'ясування фактичних обставин справи. Первинна експрес-консультація.
 2. Складання змагальних документів:
 3. - позовної заяви
 4. - заперечення на позов
 5. Пред'явлення позову. Обчислення розміру судового збору, формування квитанції, сплата. Подача позовної заяви в канцелярію суду. Контроль за відкриттям провадження у справі.
 6. Складання скарг, заяв, клопотань та інших документів правового характеру.
 7. Підготовка заперечення на позов.
 8. Розробка і подача адвокатських запитів. Юрист сам добуде відповідні докази по справі в архівах, міліції, прокуратурі, лікувальних установах, пенсійних фондах, органах опіки та піклування, БТІ, РАГСах, навчальних закладах, державних установах і підприємствах
 9. Ознайомлення з матеріалами справи. Виготовлення його копії.
 10. Юридичний аналіз справи та визначення правової позиції.
 11. Розробка алгоритмів вирішення справи.
 12. Спільне визначення з клієнтом оптимального варіанту юридичного супроводу справи. Складання відповідного плану.
 13. "Юридична підготовка" клієнта до судового засідання.
 14. Підготовка матеріалів судової практики по аналогічних справах.
 15. Підготовка заяви про забезпечення позову, клопотань про забезпечення доказів, проведення судової експертизи.
 16. Підготовка тексту виступу в судових дебатах.
 17. Отримання судового рішення.

Бонуси та гарантії

 • безкоштовно складемо заяву про відкриття виконавчого провадження і подамо його до органів виконавчої служби;
 • замовляючи судову справу ви безкоштовно отримаєте книгу Все про шлюби за розрахунком ;
 • замовивши судову справу, ми зараховуємо вас в розряд наших клієнтів і ви зможете розраховувати на допомогу вам в крайніх ситуаціях. Оскільки ми вас знаємо, то зробимо все, щоб прибути до місця вашого перебування в екстрених непередбачених випадках (обшук, слідчі дії, ДТП і тп.) Без передоплати. Раз вже ми домовилися раз, значить і повторно домовимося;
 • якщо вам не сподобається розроблена позиція, складені папери або робота юриста в засіданні, то в перебігу двох днів ми повернемо гроші;
 • також, ви отримуєте 10-річну гарантію на судову справу. Тобто, якщо рішення через кілька років буде хто-небудь намагатиметься оскаржити (прокуратура, міськрада, треті особи та інші форс-мажорні ситуації), то будемо захищати ваші інтереси в цьому питанні абсолютно безкоштовно;
 • крім того, якщо в результаті консультації ви замовляєте послугу - консультація стає безкоштовною.

Витребування дублікатів документів по Україні

Ми вже настільки давно працюємо з отриманням різних довідок, дублікатів, виписок, проставленням апостиля, що знаємо всі особливості використання даних документів. Оформимо вам документ в точності до вимог того органу і закону тієї країни, куди ви будете подавати ці папери і вам не доведеться додатково, щось повторно дозамовляти, переводити і засвідчувати.

1. Дублікати документів з РАГСу (РАЦСу):

- свідоцтва про народження;

- свідоцтва про шлюб;

- свідоцтва про розірвання шлюбу;

- свідоцтва про смерть.

Витяги (виписки) з РАГСу (РАЦСу);

Архівні документи (архівна довідка, архівна виписка, архівна копія та ін.);

Термін виготовлення документів ЗАГС (РАГС) 1-5 днів. Вартість від 600-1000 грн.

2. Довідки про відсутність / наявність судимості. Термін 1-10 днів. Вартість від 400-900 грн.

Легалізація документів:

1. Проставлення штампа «апостиль». Консульська легалізація. Термін 1-14 днів. Вартість від 350-800 грн .;

2. Посвідчення медичних довідок в МОЗ. Термін 5-7 днів. Вартість від 500 грн.

NB! Наша клієнтська база включає в себе ряд з найвідоміших людей країни. Ви знаєте, ви можете довіряти нам тому, що вони виражають свою довіру до наших юристів вже більше 10 років.

Ви знаєте, ви можете довіряти нам тому, що вони виражають свою довіру до наших юристів вже більше 10 років

Скільки коштує ваше нажите майно?
Яка ціна вашої дитини?
Яка цінність вашого душевного комфорту?
Скільки разів ви хочете судитися?
Скільки разів Ви хочете переробляти роботу одного юриста наймаючи другого?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача