Статьи

Чим і як зняти відео з екрану Android?

 1. Відео з екрану Android - Додаток AZ Screen Recorder
 2. Відео з екрану Android - Додаток Rec. Free
 3. Відео з екрану Android - програма ADB RUN

Перед багатьма користувачами постає питання, а чим зняти відео з екрану Android? Є різні засоби і способи, детальніше читайте в цій статті!

Можливо ви хочете поділитися з другом проходженням гри, а може бути ви хочете зняти відео як щось налаштувати в Android і шукайте засіб як це зручно зробити! У даній статті будуть розглянуті різні рішення на ваш вибір, що надають можливість зняти відео з екрану Android.

Якщо ваш смартфон або планшет працює на версіях Android нижче ніж 4.4 (4.3 - 2.2), то я вас можу засмутити, для того щоб зняти відео вам будуть потрібні встановити Root права, без них у вас нічого не вийде:

Відео з екрану Android - Додаток AZ Screen Recorder

Номер 1 в створення відео з екрану! Додаток AZ Screen Recorder не вимагає Root прав, базова безкоштовна версія має безліч функцій (логотип, швидкість запису, бітрейт, запис аудіо, зйомка з екрану) і вам не доведеться шукати зламану програму для зняття відео з екрану телефону!

Інтерфейс головного меню практично відсутня, меню налаштувань, навпаки радує своїм достатком, все що необхідно є в безкоштовній версії, за символічну суму можна розблокувати додатковий функціонал.

Відео з екрану Android - Додаток Rec. Free

Третє додаток на яке теж варто звернути увагу це Rec. Free, скачати також його можна з офіційного магазину Google Play.

Rec. Free


Також гідний кандидат, для того щоб оселитися в вашому Android пристрої.

З плюсів додатки варто зазначити дуже простий інтерфейс налаштувань в яких можна швидко поставити: дозвіл, бітрейт, час запису відео, записувати звук і задати ім'я майбутньої відеозапису. З плюсів додатки варто зазначити дуже простий інтерфейс налаштувань в яких можна швидко поставити: дозвіл, бітрейт, час запису відео, записувати звук і задати ім'я майбутньої відеозапису Для того щоб зняти скрінкасти досить натиснути кнопку Record, після чого почнеться відлік таймера, за цей час ви встигнете згорнути інтерфейс програми REC. і знімати відео той час, скільки ви виставили в налаштуваннях.

До плюсів додатки REC. FREE можна віднести:

 • Простий і легкий інтерфейс налаштувань
 • Стабільно знімає відео, збої вкрай рідко
 • До мінусів додатки REC. FREE можна віднести:
 • Чи не тривалий час зйомки - всього п'ять хвилин
 • Мала кількість налаштувань

Всі мінуси додатки зникають після покупки PRO версії.

Відео з екрану Android - програма ADB RUN

Фірмова програма сайту Android +1 - ADB RUN також вміє знімати відео з вашого екрану Android смартфона або планшета і робить це вона просто на відмінно, єдина умова це версія Android не нижче 4.4 KitKat!

Як зробити відео за допомогою ADB RUN? Дуже просто:

 • скачайте програму ADB RUN і встановіть її на комп'ютер
 • Скачайте і встановіть драйвера Android , Якщо що раніше не встановили
 • Увімкніть налагодження по USB на вашому Android
 • Підключіть Android до ПК і запустіть програму ADB RUN
 • Перейдіть в ADB RUN по шляху: Screenshot / Record -> Record Video Android

скачайте програму  ADB RUN  і встановіть її на комп'ютер  Скачайте і встановіть  драйвера Android  , Якщо що раніше не встановили  Увімкніть  налагодження по USB  на вашому Android  Підключіть Android до ПК і запустіть програму ADB RUN  Перейдіть в ADB RUN по шляху: Screenshot / Record -> Record Video Android

 • введіть можливе час запису в секундах, після чого почнеться відеозйомка з екрану Android

По закінченню кліп буде знаходитися в папці Adb_Run_Record на робочому столі.

В майбутньому планується розширити функціонал роботи ADB RUN в плані зйомок скрінкасти, так що слідкуйте за оновленнями!

На цьому все огляд як зняти відео з екрану Android закінчено. Більше статей та інструкцій читайте в розділі Статті та Хакі Android . Залишайтеся разом з сайтом Android +1 , Далі буде ще цікавіше!

Як зробити відео за допомогою ADB RUN?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

Труба в изоляции Valsir Pexal
На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

Роллы
От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

Дешевая доставка суши
Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).