Статьи

Цікаві гаджети для Windows 7

У цьому пості я хотів би розповісти про декілька цікавих гаджетах для Windows 7. Тут - і інтернет - месенджер, і гаджет для постінгу в Blogger, і чудовий погодний інформер, онлайн - радіо, і клієнт для популярної соціальної мережі Twitter, і дещо - що ще ...

1. ICQ Gadjet - простенький Icq- клієнт прямо на вашому робочому столі! Володіє всіма потрібними функціями: підключення і спілкування з вашими контактами (проблем з російськими іменами, на щастя немає), пошук і додавання контактів, редагування і перегляд UserInfo, прередачі файлів. На жаль, інтерфейс у гаджета, щиро кажучи, не дуже, але, незважаючи на це, користуватися ним абсолютно нескладно. Досить погано зроблено вікно повідомлень - 2 нещасні кнопки відправки смайликів і передачі файлів виглядають щонайменше дивно, проте цілком працездатні. Взагалі, єдине, за що можна посварити цей віджет - це його інтерфейс.

Більше я гаджетів icq не знайшов)). Також не знайшов і jabber. Якщо хтось виявить що-небудь робоче - дуже прошу, повідомте мені!

--Обнаружіл наступну проблему: приймає тільки в UTF, cp1251 не сприймає. Тобто поки не всім клієнтам icq можна писати російською мовою (не транслитом). Будемо шукати…--

Посилання на сторінку завантаження гаджета Перейти .

2. Blogger Buddy - просто відмінний гаджет для постінгу в Blogger! Володіє відмінним дизайном і непоганими можливостями. Можливість, втім, одна і цілком природно випливає з призначення - постинг в Blogger. При першому запуску у нас запитують логін і пароль, в Далі гаджет являє собою віконце з назвою блогу і 2 кнопками - Post і View. Ми натискаємо на Post і переходимо в режим написання поста, для зручності обираємо великий розмір. Стиль набору - HTML, подібний веб-інтерфейсу. На відміну від останнього, нам є трохи більше кнопок з тегами, але багатьох корисних речей, таких, як колір тексту, або, наприклад. розрив (врізка), тут, чомусь не передбачено і нам доведеться приписувати дані теги вручну що не дуже то й зручно.

У гаджеті передбачений красивий і зручний, як і весь гаджет, попередній перегляд. Взагалі інтерфейс дуже зручний. Все на своїх місцях, там, де і повинно бути. Відмінно гармонує з темними темами оформлення Windows.

З недоліків повинен відзначити ще одну річ: немає міток, що дуже заважає при постінгу. Все одно доведеться заходити на сайт і редагувати пост, що кілька неприємно.

Завантажити цей чудовий гаджет ви можете тут .

3. Tweets - зручний Twitter - клієнт. Вельми зручний як для відправки повідомлень в Твіттер, так і для всіляких дій (пошук, додавання та перегляд вибраного, відправка повідомлень іншим користувачам, і, власне, перегляд «стіни» повідомлень (звичайно ж, з аватарками і посиланнями). Відправлення повідомлень дуже зручна - натискаємо на заголовок гаджета, і внизу з'являється панель для набору повідомлення з возмождностямі, до речі, автоматично скорочувати посилання.

Працювати з гаджетом рекомендую в розгорнутому вигляді (великий розмір). Не забудьте відвідати розділ налаштувань, там ви можете налаштувати висоту в згорнутому і розгорнутому вигляді «під себе», а також частоту оновлення повідомлень і деякі інші параметри. На жаль, возмодность настройки кольору інтерфейсу автори даного гаджета не передбачили, а шкода.

Завантажити гаджет можна тут

4. Central Radio - непоганий клієнт онлайн - радіо у вигляді симпатичного гаджета. В налаштуваннях гаджета вибираємо радіо з великого списку і слухаємо. Цей список легко редагується у вигляді звичайного текстового документа, розібратися в ньому дуже просто.
Домашня сторінка гаджета перейти

5. Центр Погоди - відмінний гаджет, виводить різні дані про погоду з декількох великих зарубіжних і вітчизняних серверів. Гаджети відображає дані про температуру, хмарності, швидкості і напрямку вітру, вологості, тиску. У гаджета двольно обширні налаштування виведеної інформації, також можливість вибрати 1 з 2 встановлених скінів.

Домашня сторінка гаджета.

6. Volume Control THLE - регулювання гучності. Простий і зручний гаджет, має многочіследдие скіни. Для регулювання гучності наводимо курсор Сишко на шкалу.

на цієї Ви можете завантажити цей чудовий гаджет.

7. Postit (white) - простий, зручний і красивий гаджет для Windows 7, в якій ми можемо писати свої коротенькі замітки. Нотатки перемикаються за допомогою панелі навігації. яка з'являється при наведенні курсору до нижньої частини віджету. Є 6 «скінів», де ми обираємо положення імпровізованого скотча, за допомогою якого замітки «приклеюються» до робочого столу.

на цієї Ви можете загрухіть даний гаджет

8 8. SysTran - гаджет - онлайн-перекладач., Використовує сервіс Google Translate. Вибираємо мову - джерело і мова, в який треба перевести, і вводимо слово або адреса веб-сторінки. Відкриється невелике вікно, в якому ми і побачимо переклад. В цей же вікно ми можемо потрапити, вибравши «Більший розмір».

Завантажити цей гаджет можна тут .

На цьому я закінчую свою розповідь про гаджетах для ОС Windows

Якщо знайду ще щось цікавеньке по цій темі. обов'язково оновлю пост.

Якщо ви користуєтеся яким-небудь цікавим гаджетом - ласкаво просимо в коментарі)

Новости

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то