Статьи

Цифрові книги і Аудіокниги. Інформація, як оплатити і завантажити, гарантії і вирішення питань

Цифрові книги і Аудіокниги. Інформація, як оплатити і завантажити, гарантії і вирішення питань

  1. Що таке цифрова книга і аудіокнига?

Цифрова книга - це книга в електронному вигляді, яку можна прочитати використовуючи смартфон, комп'ютер, рідер або планшет і т.д.

Аудіокнига - це книга, записана в звуковому форматі, яку можна прослухати, використовуючи смартфон, комп'ютер, планшет, або будь-який інший пристрій яке програє звукові файли (аудіофайли).

  1. Які цифрові і аудіокниги у Вас є?

Весь перелік електронних книг Ви зможете переглянути за посиланням https://www.bookovka.com.ua/201-cifrovye-knigi

Крім того використовуючи фільтр товарів можна відсортувати книги по ряду параметрів, такі як ціна, автор, видавництво, автор і т.д.

  1. Як купити і оплатити цифрову і аудіокнигу?

Після того як Ви вибрали книгу для покупки, натисніть на велику червону кнопку "Купити". Далі натисніть на кнопку оформити замовлення. У вікні, вкажіть своє ім'я та e-mail (потрібен для отримання замовлення). Оплатити цифрову книгу можливо тільки банківською картою через безпечний сервіс електронних платежів LiqPay. Весь процес оплати і скачування книги налаштований в автоматичному режимі без участі менеджера магазина.

  1. Як завантажити оплачене замовлення?

Після оплати Ви автоматично будете перенаправлені в створений «особистий кабінет» на сайті, де в розділі "Цифрові товари" знаходитися посилання на різні формати цифрової книги. Також, на Вашу електронну пошту додатково буде відправлено лист з посиланням на скачування замовлення. Обов'язково перевіряйте папку "Спам", лист може потрапити туди.

  1. Які формати цифрових і аудіокниг доступні?

Всі доступні формати книг Ви зможете побачити у вкладці «характеристики» книги, в рядку «Формат книги». В основному це формати TXT, EPUB, RTF, FB2, MOBI, а іноді PDF якщо книга творчого характеру і в текстовому форматі не має сенсу.

Аудіокниги надані в двох форматах:

- mp 3 заархівовані в архів WinZIP, для того що б їх відкрити необхідно розпакувати за допомогою будь-якого архіватора (наприклад, WinRAR);

- і формат для мобільних пристроїв m 4 b.

  1. Які гарантії що я отримаю свою книгу?

По-перше, ми не віртуальний, а фізичний магазин який знаходиться за адресою м.Київ, вул. Тампере 5.

По-друге, доступність оплати банківськими картками відкривається тільки для юридичних осіб та фізичних осіб підприємців які пройшли перевірку в системі LiqPay (ПриватБанк). Після оплати у Вас залишиться електронна квитанція. У разі непорозумінь вам повернуть гроші назад, звернувшись в цей сервіс.

  1. Куди мені звернутися якщо виникнуть якісь труднощі в оформленні замовлення?

Система налаштована на роботу в автоматичному режимі, але якщо у Вас виникнуть труднощі в оформлення і отримання замовлення зателефонуйте нам по телефону +38 (098) 0543003, або надішліть листа на електронну пошту [email protected] . Ми з радістю вирішимо всі виниклі питання і труднощі.

Інформацію про установку аудіокниг читайте тут ->

Які цифрові і аудіокниги у Вас є?
Як купити і оплатити цифрову і аудіокнигу?
Як завантажити оплачене замовлення?
Які формати цифрових і аудіокниг доступні?
Які гарантії що я отримаю свою книгу?
Куди мені звернутися якщо виникнуть якісь труднощі в оформленні замовлення?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача