Статьи

Чи вигідно тепер Майні?

  1. У Росії чекають китайських Майнер
  2. Російські Майнер в Китаї
  3. PoW або PoS?

Ринок криптовалюта втратив в останні два місяці чи не половину своєї вартості. Сьогодні тренд змінився, але ніхто не чекає від криптовалюта такого ж різкого зльоту, як це було в другій половині минулого року. Крім того, російські законодавці хочуть прирівняти Майнінг до підприємницької діяльності. І на цьому тлі багато Майнер стали продавати своє обладнання. Чи вигідно Майні криптовалюта? Ринок криптовалюта втратив в останні два місяці чи не половину своєї вартості

Володимир Астапкович / РІА Новини

У Росії чекають китайських Майнер

У Росії поки немає законодавства, яке регулює Майнінг криптовалюта, і влада ставиться до Майнінг досить лояльно. Багато губернатори мріють зробити в своєму регіоні майнінговий оазис. В Іркутській області компанія мільярдера Олега Дерипаски En + готова запропонувати свої енергопотужності для кріптовалютного процесингу - тут не тільки найдешевше електрику в Росії (близько 2 руб. за кВт / год для фізосіб), але і профіцит електроенергії. Глави Московської, Ленінградської і Калінінградської областей, Удмуртії хотіли б бачити в своїх регіонах великі майнінговие ферми. Все це прямо протилежно ситуації в Китаї, де влада забороняє Майнінг в провінціях, в яких утворюється сезонний дефіцит електроенергії.

Засновник компанії «Світ, Праця, Майнінг», глава Експертної ради з цифрову економіку і блокчейн-технологій в Державній Думі Артем Кольцов говорить:

«Наше завдання зробити так, щоб китайські Майнер асимілювалися в Росії, щоб вітчизняні Майнер могли Майні, але для цього потрібно робити для індустрії податкові канікули».

Сьогодні профіцит електроенергії в Росії становить 17 терават годин. 36 терават годин споживають все майнінговие біткоіновие ферми в Китаї.

«Якщо половина китайських Майнер приїде в Росію, ми зможемо закрити весь профіцит електрики у нас в країні. Якщо ми будемо заробляти один рубль на кожному кіловат, в країну прийдуть 18 млрд рублів. Це бюджет Санкт-Петербурга », - підрахував Кольцов.

Російські Майнер в Китаї

Незважаючи на бажання російських губернаторів і представників бізнесу стати майнінговим центром світу, не всі російські Майнер прагнуть до цього. Так, компанія Terramainer росіянина Павла Кузнєцова побудувала першу майнінговую ферму на 260 відкритих NVIDIA в Москві в липні 2017 року для Майнінг альткоінов. Через чотири місяці ця ферма окупила вкладені в неї $ 300 тис. І зараз приносить $ 35 тис. Чистого прибутку щомісяця. Але сьогодні Кузнецов будує свої ферми в Китаї - ближче до виробника: менше витрат на доставку обладнання та ближче до дешевої електроенергії (4-6 цента за кВт / год, або приблизно 2,8 руб. За кВт / год). Перша мобільна майнінговая ферма на ASIC-Майнер А4 + встановлена ​​в китайському місті Бенбу, вона - на 91 000 мегахеш / сек. (Мета - 181 000 мегахеш / сек.), І сьогодні Terramainer збирається будувати другу чергу, майже вдвічі потужніша. При цьому компанія проводить токен-сейл для її будівництва, обіцяючи 200% річних (в місяць мінімум близько 20%, коли ферма працює на 30% від потужності). Якщо в Китаї заборонять Майнінг, Terramainer перевезе свої ферми в Білорусію, де з запуском АЕС з'явиться дешева електроенергія.

PoW або PoS?

Інтернет-омбудсмен, засновник Russian Mining Coin Дмитро Мариничев каже:

«Питання" потрібно Майні чи ні? "Звучить як питання" чи потрібно банку брати комісію з транзакції чи ні? ". Перестане банк коли-небудь брати цю комісію чи ні? З високою часткою ймовірності, ніколи не перестане. Майнінг - не що інше, як отримання комісії за проведення транзакції. Те, що Майнінг біткоіни вигідний сьогодні, коли відбувається емітацію монет, - це ненадовго, років на п'ять. Після цього всі Майнер будуть жити на комісії. І це буде вигідно не всім, а тільки тим, хто стане утилізувати тепло від машини, - тепло в будинку, теплиці та ін. Яким Майнінг потрібно займатися сьогодні - неважливо, потрібно розуміти, що ви отримуєте свої перші монети від Майнінг. Якщо у вас грошей багато, то ці монети можна просто покласти під подушку і повернутися до них року через два-три. Те, що ми маємо сьогодні, - перетікання однієї економіки в іншу, цифрову, а Майнінг - провідник між ними ».

В даний час токен RMC коштує приблизно $ 10 тис. За сьогоднішніми розцінками, за умовами ICO власники токенов RMC можуть отримати 4 Майнера загальною продуктивністю в 22 террахеша в секунду, з них 4 Th / s будуть віддаватися в пул, а 18 Th / s належати власнику Майнер.

Артем Кольцов вважає, що не варто недооцінювати альтернативний Майнінг алгоритм консенсусу - Proof of Stake (PoS), або «підтвердження частки». Сьогодні п'ять з топа десяти кріптомонет працюють на PoS, в тому числі DASH, NEO, Cardano, Ripple. І друга за капіталізацією криптовалюта Ethereum також буде в перспективі переведена на PoS. Хоча сьогодні PoS приносить дуже мало доходу своїм власникам: наприклад, тільки 25% винагороди за блок направляється в сховище, а користувачі Cardano шляхом голосування можуть приймати рішення, це відправна точка для нового рішення.

Керуючий партнер New Mining Company Степан Гершуні зазначає, що тільки Майнінг, або Proof of Work (PoW), довів свою безпеку, мережа біткоіни за всю історію свого існування жодного разу не була зламана:

«Поки Proof of Stake існує більше в теоретичному варіанті. Перш ніж PoS стане системою підтримки якогось блокчейна, в якому люди будуть витрачати мільярди доларів, пройде час, в нього потрібно повірити. Я думаю, протягом п'яти або навіть 10-20 років Майнінг не поміняється. Якщо говорити про те, що Майні, то по прибутковості в моменті Майнінг на відкритих може бути і вище, але якщо ви Майні якусь валюту більш прибуткову, ніж біткоіни, то вона сильно волатильна, і ви все одно будете фіксувати прибуток в біткоіни, щоб знизити ризик. Правильніше купити обладнання для Майнінг біткоіни. Якщо ви вірите, що біткоіни - це наступна хвиля грошей, то, як будуть виглядати гроші людства, тоді краще сфокусуватися на Майнінг біткоіни, якщо немає, можна фокусуватися на інший криптовалюта, наприклад, монери, у якій є властивість анонімності, якого немає у біткоіни ».

Автор: Наталя Кузнєцова

Чи вигідно Майні криптовалюта?
PoW або PoS?
Звучить як питання" чи потрібно банку брати комісію з транзакції чи ні?
Перестане банк коли-небудь брати цю комісію чи ні?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача