Статьи

Чи не працює смарт тв. Можливі несправності і їх усунення

 1. Підключення Smart TV до Інтернету
 2. Збій мережі, немає мережі, без доступу в Інтернет
 3. Проблеми з телевізором Smart TV

Виробники техніки намагаються будь-якими способами полегшити процес підключення та налаштування своєї техніки. Телевізори смарт не стали винятком. Здавалося б, що простіше - вийняли з коробки, включили в мережу постійного струму, підключили до Інтернету і готово! Але не завжди все так просто, як здається. У цій статті ми визначимо, чому не працює смарт тв, основні проблеми з налаштуванням і підключенням телевізора, а також підкажемо, як їх усунути.

Підключення Smart TV до Інтернету

Виробники техніки намагаються будь-якими способами полегшити процес підключення та налаштування своєї техніки

Схема підключення Smart TV до Інтернет

Найпоширеніша схема підключення домашніх пристроїв до Інтернету - через WiFi роутер, в який під'єднується кабель від вашого інтернет-провайдера. Роутери бувають різних моделей , Квітів і форми, але принцип роботи у всіх однаковий - приймати Інтернет від провайдера і передавати сигнал на пристрої через WiFi або по кабелю.

Переважний метод під'єднання телевізора до роутера - кабель. Саме підключення через кабель може забезпечити необхідну швидкість для трансляції потокового відео. Яким би добрим не був ваш домашній WiFi роутер, знайте, - що швидкість передачі даних через WiFi буде однозначний менше, ніж через кабель. Чим далі пристрій від роутера, чим старіше сам роутер - тим менше швидкість.

І так, швидше за все у Вас вдома вже є роутер, який «роздає» Інтернет по WiFi на всі ваші пристрої - ноутбук, смартфон, планшет і т.д. Всі прекрасно працює і ніяких проблем не виникає. Але при спробі підключення телевізора до Інтернету через роутер починають виникати проблеми:

 1. Як показує практика - близько 35% користувачів не пам'ятають пароль від свого WiFi. Як бути? Згадувати майстра, який налаштовував роутер, дзвонити йому, питати пароль? Скидати роутер на стандартні настройки? Є рішення простіше. Якщо в квартирі є ноутбук, який вже був підключений до WiFi зі встановленою Windows XP / 7/8/10 на борту, то ви самі можете підглянути збережений пароль. Для цього досить зайти в Центр управління мережами і загальним доступом - Управління бездротовими мережами - Властивості необхідної нам WiFi мережі - вкладка Безпека та відзначаємо пункт «Показувати Зауважте, що ви"
 2. Бувають випадки, коли телевізор просто відмовляється підключатися до роутера навіть після введення правильного пароля. Звичайно ж ви будете звинувачувати телевізор; адже інші ваші пристрої працюють! Але немає ... проблема в 90% випадках саме в мережевому маршрутизаторі. Роутер просто не видає мережеві настройки телевізору. Введення установок вручну також не допомагає. Рятує лише оновлення прошивки роутера, або ж, для зовсім старих моделей (на які нові прошивки вже не виходять) - установка альтернативної прошивки (dd-wrt, OpenWRT). Увага! Установка альтернативної прошивки виробляється на ваш страх і ризик.
 3. Ви купили б / у смарт телевізор? Звичайно ж попередній власник налаштував його під себе. Не виключенням є і мережеві настройки. Якщо Вам не вдається з'єднати телевізор з вашої домашньої мережею, спробуйте скинути настройки телевізора на заводські. Більш того - ми навіть рекомендуємо це зробити, щоб зробити налаштування телевізора «з нуля» - яскравість, контраст, канали і звичайно ж - мережеві настройки.
 4. ОНОВЛЕНО 21.12.2016

  !!! УВАГА !!!

  Як вдалося встановити - в результаті збою, який торкнувся майже ВСЕ наявні серії Smart телевізорів Samsung, телевізори не можуть підключиться до Інтернету.

  Збій мережі, немає мережі, без доступу в Інтернет

  Проблема у всіх одна і та ж - немає підключення до Інтернет на телевізорі, хоча інші пристрої в будинку справно підключаються до всесвітньої мережі.
  Тимчасовим вирішенням проблеми (поки Samsung не усуне несправність) є наступне:

  В налаштуваннях мережі виставити DNS-сервер вручну і задати значення: 8.8.8.8

  Зображення вікна налаштувань може відрізнятися в залежності від моделі:

Проблеми з телевізором Smart TV

Іноді буває, що телевізор на зразок і підключений до Інтернету, але все одно не заходить в смарт Іноді буває, що телевізор на зразок і підключений до Інтернету, але все одно не заходить в смарт. Упевнившись на іншому пристрої, що проблема не в підключенні до Інтернету, починаємо шукати проблеми біля телевізора:

 1. Технічні роботи на серверах виробника. Просто треба знати що колись це може трапиться. Попереджати про початок робіт вас ніхто не стане, та й про те, що вже все в порядку ви дізнаєтеся тільки, коли в наступний раз увімкніть телевізор 🙂
 2. Також поширеною проблемою є застаріла прошивка smart tv. Зазвичай, телевізори оновлюються автоматично через Інтернет, але бувають і збої. Тоді доводиться або запускати оновлення вручну через Інтернет, або завантажувати файл з оновленням на флешку і оновлюватися з флеш-накопичувача. Стара прошивка може стати причиною непрацюючих додатків, наприклад - youtube на телевізорах Philips . Увага! Завантажувати прошивку потрібно тільки призначену саме під вашу модель телевізора! Використання несправного прошивки може нашкодити вашому телевізору.
 3. Апаратні несправності телевізора. Якщо програмні помилки можна виправити в домашніх умовах, то, в разі проблем з залізом - краще звернутися в сертифікований сервісний центр (особливо, якщо телевізор на гарантії).

Сподіваємося, ця стаття хоч трохи допоможе вам з вирішенням проблем зі smart tv. Наші фахівці завжди готові допомогти вам. Звертайтеся!

Як бути?
Згадувати майстра, який налаштовував роутер, дзвонити йому, питати пароль?
Скидати роутер на стандартні настройки?
Ви купили б / у смарт телевізор?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача