Статьи

Чи не працює монітор чому, і що робити.

  1. Чи не працює монітор. Як дізнатися, чому не включається монітор.
  2. Блимає монітор, чому?

Буває так, що включаєш комп'ютер, а індикатор на моніторі продовжує блимати, монітор не включається. Або індикатор перемикається в режим «Монітор включений», а зображення на моніторі немає. Так чи інакше, виявляються різні неполадки в роботі монітора комп'ютера. Неприємно, адже без монітора працювати неможливо. Чому не включається монітор? Як дізнатися причину? Як усунути несправність монітора?

Чи не працює монітор. Як дізнатися, чому не включається монітор.

Якщо комп'ютер запускається без помилок (один короткий писк вбудованого динаміка), але монітор як і раніше не включається, насамперед, слід перевірити наявність харчування та щільність з'єднань на шнурах живлення і даних.

Перевіряємо харчування монітора. Якщо індикатор живлення світиться, то харчування підводиться.

Вимикаємо комп'ютер - утримуємо кнопку «Харчування» на системному блоці 4 секунди - вентилятори припинять крутитися, комп'ютер вимкнеться. Деякі монітори виводять картину «Немає сигналу» ( «No Signal» і подібні), якщо відключити кабель від виходу відеокарти. Відключаємо кабель від відеокарти і дивимося, чи є зміни в роботі монітора. Якщо на моніторі з'явилася заповітна табличка, то проблема, швидше за все, в відеокарті.

Якщо монітор спочатку не реагує на підключення кабелю (тобто за відсутності підключення не виводить табличку про відсутність підключення сигнального кабелю, то даний метод з'ясування причини, чому не працює монітор, не підходить Якщо монітор спочатку не реагує на підключення кабелю (тобто за відсутності підключення не виводить табличку про відсутність підключення сигнального кабелю, то даний метод з'ясування причини, чому не працює монітор, не підходить.

Більшість сучасних моніторів обладнані двома відеовходами (наприклад, DVI і D-SUB), а відеокарти - двома або трьома виходами для підключення моніторів.

Причину того, чому не включається монітор можна з'ясувати, підключивши сигнальний кабель в інший висновок відеокарти і в інший вхід монітора. Нерідкі випадки, коли в моніторах і відкритих вигорає один з двох входів / виходів.

Іноді для підключення в інший роз'єм відеокарти може стати в нагоді перехідник D-SUB-DVI, який йде в комплекті до деяких відеокарт, моніторів (його можна придбати в магазині окремо). Іноді для підключення в інший роз'єм відеокарти може стати в нагоді перехідник D-SUB-DVI, який йде в комплекті до деяких відеокарт, моніторів (його можна придбати в магазині окремо)

Деякі материнські плати обладнані вбудованими відеокартами або мають висновки для сигналу з вбудованою в процесор відеокарти. Можна підключити монітор до висновків з материнської плати. Таким чином ми виключимо зовнішню відеокарту, як можливу причину того, що не працює монітор.

Блимає монітор, чому?

Якщо монітор включається, але блимає - картинка є, але підсвічування мерехтить або засвічена тільки частина монітора, а частина дуже темна, то проблема, швидше за все, в контролері монітора або в платі управління підсвічуванням. В даному випадку доведеться звернутися до фахівців по ремонту моніторів.

Якщо з'являються артефакти зображення на моніторі (деякі пікселі стають зеленими, червоними або синіми), причиною цього може бути несправність відеокарти - надмірний розгін, прожарка контактної площадки чіпа або пам'яті, перегрів електронних компонентів.

Вам цікаво дізнатися?

Блимає монітор, чому?
Чому не включається монітор?
Як дізнатися причину?
Як усунути несправність монітора?
Блимає монітор, чому?
Вам цікаво дізнатися?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

Труба в изоляции Valsir Pexal
На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

Роллы
От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

Дешевая доставка суши
Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).